bugün

Gerçek zamanlı strateji oyunlarinin krali olmakla beraber serinin 3. oyunun olmamasi uzmustur.
6 arkadaş buluşup, internet kafeden ağa bağlanıp multiplayer oynamanın zevkini hiçbir oyundan alamıyorum. cidden çok güzel bir strateji oyunu. bfme 1 deki gandalf ın yıkıcı gücü yok. ancak burada aragorn ve legolas oldukça sağlam. ancak ben gimli'nin yeteneklerini ayrı seviyorum.
Tek başına iki brutalı indirmeden gruba falan girme.
goblins in büyük örümceklerine çözüm yok gerçekten.
onlineda beni delirten karşıda goblinler varken sur kurmaya çalışan arkadaşların olduğu oyundu zamanında. ulan hem delirirdim hemde ne gülerdim herif 10 dakka uğraşıyor ölçüp biçip kuruyor karşıdaki adamlar bi geliyor hoplaya zıplaya geçiyordu.bide tom bombadil i bizim basede doğurtup karşı base a kadar yürütün ayrıca cüce hero yapıp ismini cüce koyan. güzel zamanlardı.
güzel bir oyun fakat gelişme aşamaları kısa.

sadece tarla ve oduncu(kötü ırklarda) var.
http://www.moddb.com/mods/rj-rotwk
Elves'i seçtiğim zaman allahı bile devirebileceğim oyun.

Mirkwood veya lorien gibi bir haritadaysa eğer.
Yılların eskitemediği oyun,yıllar sonra aklıma geldi can sıkıntısından yükleyeyim dedim, çocuk gibi saatlerce kalkmadım hala aynı tat..

Cücelerden nefret etmemi sağlayan oyundur ayrıca..resmen benim kontram adamlar, alınca vasat kullanıyorum, rakipteyken zorlanıyorum..kıçıkırık brutal dwarf'ı bile sinir ediyordu zamanında..

Elfler candır
bu oyunu keşfettiğim de keşke daha önce keşfetseymişim diyorum oyun şimdiki oyunlardan çok zevkli neymiş öyle pubg lol alın size bfme hele ki yüzüklerin efendisi seviyorsanız.

online oynamak isteyen varsa : gameranger indirebilirler bir sürü oda var ve ortadünyacom adlı twitch kanalını takip edebilirler.

efsanevi oyundur.
ilk oyundaki kahramanlarımızın yerine aynı skilleri kullanan farklı karakterler gelmiştir.

ilk oyuna göre acayip kolaydır ama ilk oyunu öneririm.

internet kafede oynardık hey gidi.
Bu oyun dünyanın en iyi oyunu değilse ben birşey bilmiyorum 2005 yılında yapılmış böyle kaliteli bir oyun yok şimdi bile online oynayınca çok sarıyor.