bugün

Bir kız kardeşe sahip olmamaktır. Daha kötüsü var.
(bkz: tek çocuk olmak)
iki yeğen dayısıyım ama ben de asla teyze olamayacağım için üzgünüm.
içinde bulunduğum grup.
Hala olmakla teyze olmak aynı şey değil bence.
Kadın dostlarımın bebişlerini severek giderdiğim sorunsal.
Bir evin bir kızıdır.
Benim de içinde bulunduğum durum. Hala olduk çok şükür. Janserey'e ve cahar aslan'a burdan selam yolluyorum halanız size kurban olsun. *

(bkz: özledim onları sözlük)
(bkz: şerefsiz babaları gelse de görmeye gitsek)
(bkz: sözlük ben ağlicim sanırım)
çok şey kaçırmaktır. iki tane dünyalar tatlısı kızın teyzesiyim. annelerine anlatamadığı şeyleri bana anlatırlar. arkadaşım gibiler. kucağımda ağlayıp, boynumda paylaşırlar sevinçlerini. hatta bir kere annelerine "keşke teyzem benim annem olsaydı"dediklerine şahit oldum... sanırım ablam benden nefret ediyor.
Üzülmek için bir neden daha.
Abimle benim başımıza gelmesi muhtemel hadisedir.Amca olarak arayı kapatabiliriz umarım.
Fiziksel olarak olmayacak olandır. Amca ya da dayı oluruz bizde.
bende olamayacağım çünkü erkeğim. evet.
Beni de ekleyin.
Bi kac yil ozenip uzulursun sonra gecer . Zaten kirisip topukludan bastona gecince herkez teyze diyecek .
Hem hala hem teyze tarafı olarak teyze olmak çok başkadır.

"anne yea senin teyzemle tanışıklıınn neerden" diyen bir 3 yaş fındıkla , " teyze annemi ikna ettin mi tatil için " 17 yaşındaki güzellik ve "teyzoş saçımı böyle yapar mısınnn lütfennn" diyen 8 yaşındaki barbi çocuklarım gibiler. Diğerleri sadece yeğen.

Olmasaydım nasıl olurdu düşünemediğim durumdur.
Amca olamayacak kadar üzen bir durumdur. Abim yada erkek kardeşim yok malesef.
Başlığa sırf "olamıcam çünkü ben erkeğim ahuahuha!" Entry'si ne zaman girilmiş diye bakmaya girdim. 3. Entry'de biz uludağ sözlük olarak görevimizi yerine getirmişiz.

Seviyom lan sizi!
Ablam bu gidişle evde Kalıcak teyze olmicam ühühühü. Çok üzgünüm şu an.
Hep bir kız kardeşi ya da ablası olsun isteyenlerin olamayacağıdır. Koruyucu melek gibi bir hala olurum ama sanırım.
Bir kadının, kız kardeşi olmadığı için yaşayacağı durumdur. Bende yaşıyorum aynı durumu.
evet bende bende yaşıyorum aynı durumu..
amca olamayacak olmak kadar önemsizdir.
mesele teyze ya da hala olabilmek degil. "baslatmayin teyze ana yarisidir" inizdan.cocuklar sevgiyi en net anlayan varliklar, cokca sevin ilgilenin yeter.

not: bir hala
5 kardeşin içindeki tek kızsanız biyolojik olarak imkansız. Ama kankalojik olarak bakarsak yaklaşık 20-30 yeğenimin olacağı kesin.
maalesef bir kız kardeşim yok, o sebepten olamayacağım. çok üzülüyorum ifot.