bugün

Dağdan inenlere konut ev verildikten sonra bu çok dikkatimi çekmedi.
görsel
Bize kimse adelleten bahsetmesin!!
kızılayda kan aldıktan sonra kek ve meyve suyu verdiği için, "bak işte böyle götünden kan alırız adamın" mesajı vermeye çalışıyorlar diye düşünüyorum.
beslemeye teee teslimiyette baslarsak, hapiste iyice semimirler, teslim almamak lazim...kelle hesabi yapilmadan vurmak gerek.
Turan Dursun gibi hortumla duvarı sulama deneyi yapıp Allah'ı inkâr etmeye kalkan birini referans göstererek alakasız konularda bile bir şekilde islam düşmanlığı yapan şahısları ortaya çıkartmıştır.
beyni yıkanmış insanların hatalarından dönmesine siz böyle tepki verirseniz başka çocuklar aynı tuzağa düşmeye devam edecektir. ırkının kölesi olmuş insanların keyifleri için ölen onlarca insan var . sikindirik ırklara değil 'insan'a yönelmek gerek.
görsel
bu kadar merhamet fazla. düşünsene 2 gün kurşun sıkıyorsun, 3. gün kurşun sıktığın yere teslim oluyorsun, izzet-i ikram var. dünyanın hiçbir yerinde böyle bir şey yok, olamaz. sık bakayım hepsinin gözü önünde iki tanesinin kafasına, neler oluyor? bu iş merhametle bitmez. ulan bu şerefsizler çarşı iznindeki silahsız askerleri, arkalarından ateş edip öldürmedi mi? yapılması gereken muamele ve sonuç kesinlikle bu değil.

(bkz: anladınız siz onu)
Metro turizmin misafirperverlik anlayisindan yola cikilarak onlar topkek yerken agizlari yuzleri sikilmesi gerekenlerdir. Kusura bakmayin tacizi tecavuzu asla ama asla savunmam ama pkknin piclerine her sey mubah.
Metro turizmin misafirperverlik anlayışıdır.
Propaganda amaçlıdır.
Kafalarına sıkın gitsin demekle olmaz bu iş. Önce Meyve suyu kek verip rahatlatmak lazım. Tam paçayı yırttım ohh be dediği zaman kafasına sıkacaksın.
Yani önce propaganda sonra fiş.
zıkkım yesinler bende katılıyorum ama şunu da unutmayalım arkadaşlar:

biliyorsunuz imralı'da tutuklu adı altında hayatını deniz manzaralı odasında geçiren ayıyı da besliyoruz biz. ne yapalım meclisimiz de oturan bölücü insan müsveddelerine de her ay on binlerce lira aylık ödüyoruz ve ne kötü ki bunlar bizim vergilerimizle oluyor.

allah'a havale etmek en güzeli belkide...
bence de yapılması gerekendir.
yesin amk fakirleri başka nerede bulacaklar sanki.
amk bana bi kere ponçik bile vermediler.
neden bu kadar yaygarasi yapildigi anlasilamayan olay.

ulan alti ustu topkek meyvesuyu vermisler aq. 3 kurusluk sey.

sanki havyar ve sarap ikram ettiler aq.
bin yıldır söylüyoruz, "teslim almayın şu orospu çocuklarını..."

(bkz: teslim olan teröriste savcının sorduğu ilk soru)

kendi payıma, o ikramlarda olan hakkım, haram zıkkım olsun.
Kek meyve suyu küresel imajı düzelttikten sonra bir köşede kafasına sıkmak ile sonuçlanması gerekendir.
kek verilen canlılar kim bilir hangi sivilin, hangi askerin katili. bu rezalete "ama imajı düzeltmek gerekiyordu, insaniyet namına, teslim olmuşlar, pişman olmuşlar" gibi kulplar takan ak trolller biraz sonra yine "kılıçdaroğlu pkk'lılara arkadaşlar dedi, chp milletvekili terörist cenazesine katıldı" diyip algı sıçacaklar. samimiyetinize sokayım iki yüzlüler.
iyi etmişler. lan düşünsenize kafasına sıktıklarını bir daha kimse teslim olmaz. iyi davranıyorlar ki savaşmak istemeyenler kolayca teslim olsun.
bölgenin tarihi ve bölgedeki olanlar hakkında bilgisi olmayan kişilerin tepkiyle yaklaştığı hareket.

açın okuyun, sayfalarca okuyun, bıkmadan, farklı kişilerin bakış açısından okuyun; bölge neden bu hale gelmiş, oradaki insanlar neler yaşamış, neler düşünüyor, neler hissediyor bi okuyun, öğrenin bölgenin tarihini daha sonra bu hareketler için yorum yaparız. ha, okey masasında taş dizip çay içerken ülkeyi kurtaracağız diyorsanız ona da karışamam tabi.
Ne kadar vicdanlı asker ve polislere sahip olduğumuzu gösterir.
Kimse kusura bakmasın ama ben burda hiç bi şey yasamadığım halde bu kadar vicdanlı olamazdım.
hala insaniyetten bahseden yazarlar var. s*keyim insaniyetini. onlar anne kuzularına sıkarken vicdanları sızladımı? küçücük çocuklarını yetim bırakırken vicdanları sızladımı? tabutları başında ağlayan insanlara vicdanları sızladımı.

onların yiyecekleri son şey kurşun... devletin hatası ki bunları teslim almış.
taktiksel açıdan doğru bir harekettir:

-bu şekilde davranılarak ve bu görüntüler medya vasıtasıyla yayılarak teröristler teslim olmaları konularında teşvik edilmiştir.
-ayrıca eğer teslim olanlar öldürülürse (ki pkk sürekli teröristlere teslim olanı öldürüyorlar propagandası yapar) teröristler ölümüne, can havliyle savaşacaktır ki bu da daha ciddi bir direnmeye yol açacaktır.
-bununla beraber uluslararası camiada da bu tavır olumlu karşılanır ve terör örgütünün karşı propagandasını engeller.
arkadaşlar şimdi sakin olun ve dinleyin.

ele geçirilen teröristlerin kafasına sıkma olayı eskide kaldı.

bende istiyorum kafalarına sıkmayı ama bunu insan hakları savunucusu çok sayın savcı beylere soracaksınız.

tsk ya bok atmayın. tsk nın yapabileceği hiç bir şey yok.

saygılar sunuyorum azizim...
insan ihsanın kuludur.

Çünkü birinden iyilik görse, ona sevgi duyar. kula gelen her iyilik ve ihsan, aslında Allahü teâlâdan gelmektedir, kuldan değil ki. ihsan allaha aittir. allah rahmandır. düşmanlarını bile besler. bu rabbin sıfatıdır. biz bunun için büyük bir milletiz işte.

Allahü teâlânın âdeti şöyledir ki, nimetlerini kullarının eliyle gönderir. O hatırlatmasa, kuvvet ve fırsat vermese, kimse kimseye iyilik yapamaz. Çünkü insan acizdir. Kullar iyilik etmekte sadece bir vasıtadır.

teröristlere gelince, bir çoğu kandırılarak aldatılarak dağa çıkmıştır. işin içine girince geri dönememektedirler. acılarsa hepimizin. şehitler hepimizin, fakat bu hakkaniyetli davranmaya engel değil.

ayrıca güzel davranışlar sergilemek terör örgütünün çözülüşünü hızlandırmaya yarar bu kesin. asıl amaçlanan da bu değil midir ?