bugün

kınadığım eylemdir , öncesinde ailesi gözü önünde tecavüz edilmelidir...
teröristse gerçekten, gayet hukuki ve doğru bir eylemdir.
tatlı su hümanistlerinin karşı çıkacağı durum. yok efendim o da insan değil mi herörörö...
Biri tecavuz edilmelidir demiste, sikinizinde bi onuru olsun amk. Sık amina acisindan gebersin kaltak.
(bkz: kadın erkek eşitliği)
düşmana ben kadın erkek demeden her türlü kurşun sıkarım.
amma velakin elimde tek bir kurşun olsa, teröriste sıkacağıma, teröristin derdine düşmüş olanlara sıkardım.
Afedersin de o nun mına bile korum.

Tanım, terör destekçisi pıtırcık söylemi.
bir kadının keleşi daha rahat kullanabilmek için göğüslerinden birini kesmesi değildir.

hani eşittik?
Olması gerekendir.
Terörist teröristtir ayrım yapılmaz.
onur kırıcıdır. önce işkence etmek gerekir.
Sikmişim kadınını da sizin gibi cinsiyetçileri de. Terörist kim olursa olsun öldürülmelidir.
teröristin dişisi erkeği olmaz. maksadı ülkeyi bölmek olanın hissesine düşen kurşundur. ama bu kancık soylarının kafasına bir kurşun kafi gelir. neticede kurşun bu piçlerden daha değerli.
Tesadüf temasında karsilasirsan kadın mi erkek mi diye ayırt edecek zamanın olmuyor canım. Azıcık daha hızlı olup soğukkanlılığını koruyan hayatta kalıyor. Gurur duymuyorum ama evet bir kadın terörist öldürdüm. Yine olsa farklı davranmazdim sanırım. Ben yaşamayı seviyorum.
şahsen, bir teröristi ben insan yerine dahi koymuyorken, bir başkasının gelip onu insan yerine koyup üstüne üstlük cinsiyeti üzerinden merhamet göstermesini yadırgıyorum.
Valla orası beni hiiiç irgalamaz o sıkıyor ama çak keskinle alnının ortasından yapıştır geç. Öyle bayanlar önden falan orda sokmez. Napalim bırakalım bizi mi vursun yani. Ne demis Rambo abi;

--spoiler--

Zorlandiginda öldürmek nefes almak kadar kolaydır.

--spoiler--
geleceğin teröristi bir çocuğa bile gözümü kırpmadan sıkabilecek ben için sorun olmayan eylem.
terörist diye hitap edilen kesime bağlı. eğer ülküsünden bahçeli gibi vazgeçmemiş olan kesimden, ülkenin dağılmaması için hayır diyecek olan kesimden ya da sokakta sesini duyurmak ve hakkını aramak isteyen silahsız, gezi'nin en başında sokaklara dökülen kesimden biriyse, canımı alsalar da sıkmam. bildiğiniz üzere akp taraftarı troll mü cidfi mi anlayamadığımız cehil ve ezbere zekalı taraf, akp karşıtı olan herkesi terörist ilan etti. fakat, eli silahlı kürt veya türk, daha çıkmış ya da ülkeyi bölme emelleri bulunan bir orospu çocuğu ise, mermi zay etmem, içeride zincire vurduğum vahşeti serbest bırakırım.
Bayağı eğlenceli bişey olsa gerek kadın erkek eşittir.