bugün

normal olan durumdur.. sevgisi bitmistir yada baska birine karsi bir seyler hissetmeye baslamistir..

sizde bizi hem ilgisiz hem pesinizi birakmaz yapiyorsunuz.. ne cesit bir hayvaniz cozemedim..
geri dön de çünkü ; (bkz: fazla gurur göte vurur).
onur gurur sahibi erkektir. önemli olan sevdiğinle birlikte yaşamak değil kendinle barışık yaşamandır. bu arada, tülay nolur geri dön la.
bir kere terkedildikten sonra artık eski güveni kalmayan, tekrar terkedilebilme düşüncesi ve paranoyası ile yaşamaktansa, ne kadar çok seviyor olsa bile, aşkından ölüyor olsa bile, geri dön demeyen erkektir.

bu zamana kadar iki kere terkedildim ve ikisinde de, benim de hatalarım olmasına rağmen, sırf terkedilen taraf ben olduğum için, peşinden koşmadım, bana geri dön diye yalvarmadım.

madem seviyorsun, madem güveniyorsun, madem aşıksın o yüzden kalkıp terketmeyeceksin kızım. sonra saçma sapan triplere girip, oradan buradan laf sokmaya çalışmana da gerek kalmazdı.

ulan bir de, hem terkediyorlar, üzerine bir de kalkıp terkedilmişçesine isyan etmiyorlar mı, kafayı yedirtirler. ben neden geri dön diyorum lan, terkeden sensin, özür dilersin, gel konuşalım dersin, ama yok.. türk kızı değil mi arkadaş, herşeyi erkekten bekleyip dursunlar. sizi böyle alıştıran kamillerin de ben amk. *
iskandinav ülkelerindeki bayanların güzellik oranları düşünülürse gayet normal önermedir...Ada terkederse magda vardır o da terkederse kaisa vardır...hepsi güzellerdir...

Ülkemizde de elbet güzel kızlar vardır ama gerçek şudur ki sayıları azdır. ve biz erkekler çabuk aşık olup zor unuturuz. aşık olduğumuz kızdan daha güzelini bulamayacağımızı düşünürüz hep. bu göt korkusuyla tülaaaaay ne olur geri dööön diye ağlarız deh deh lenince...
Madem seviyosun niye terkediyosun anlamadımki. Varsa bir derdin aç konuyu konuşalım, konuşalım dedinde konuşmayalım mı dedik amk. Bide üstüne geri dön dememizi beklemiyorlar mı kafayı yiyorum. Bunları çiçekle dövüceksin arkadaş.
götü kalkık türk kızının genel beklentisini gerçekleştirmeyen erkek tavrıdır. ne yani bırakıp gitmişsin bir de karşındaki gururunu ayaklar altına alıp geri dön diye yalvaracak mıydı. nereden gelir bu peşimde koşsun köpek olsun geri dön desin yalvarsın egosu. sanki tek o kız var da bir de geri dön diyecekmiş. terk edip gitmişsin işte siktir git artık da! daha ne diycek adam sana dön diye!
Unutabilmis erkektir , demek cook cok sevmilmiyormus hatun , yazik.
benimdir efendim bu.
tarih: 2 eylül 2009
aslında bu tarihe kadar sevgili kişisiyle tek bir kavga bile olmamıştır. yalanım varsa göt olayım ki aynen dediğim gibi tek bir kavga bile olmadı 3,5 senelik ilişkide. daha sonra 2 eylül günü tatsız bir olay vuku buldu. göt muhasebecime ödemesi için verdiğim çekimi ödememesi ve cep etmesi, daha sonra da ortadan kaybolması neticesinde çekim patlar, beni hapis paklar. telefonda başka bir şehirde olan sevgiliye durum izah edilir, girilir paşa paşa yatmaya başlanır.

tarih: 9 eylül 2009
cezamızın ilk haftası dolduğunda büyükler devreye girer* çek ödenir ve ben çıkarım. çıkar çıkmaz da sevgili kişisi aranır. resmen daha sim kartı takmadan telefonu açtım o heyecanla düşünün durumumu. ne kadar sevinçliyim. açıyor. diyorum hayatım çıktım ben, bitti vs. ama karşımda öyle göt bir ses var ki; sanki sevincimi değil de açmışım ana avrat sövmüşüm gibi düşmanca bir ses. neyse şoka girdi heralde denilerek evin yolu tutulur. ertesi gün de çalıştığım şehre hemen dönülür.

ben bir iran kedisi almıştım eve sözlük. böyle bembeyaz tüyleri olan, mavi gözlü, kulakları duymayan tatlı bir şey. hatun kişisi çalıştığım şehirde son sınıfta üniversitede. dedik buna birlikte bakalım vs. sevgi pıtırcanı tavırları işte amk. tabi sevgili dönmüş yaşadığı şehre, kameradan gösteriyorum falan. böyle yavru bir şey. lan sen de kedi o gece öl amk. bildiğin öldü hayvan. sabah bir kalktım evde kedi cenazesi. dedim şimdi gösterdik hayvanı, üzülmesin falan. gittim aynısını akşama kadar aradım buldum aldım. söylemedim de öldü vs diye. neyse işte ben içerdeyken kediyi de yandaki elemanlara emanet ettim. dedim yengeniz yok, daha canlı gözle görmedi hayvanı, ben gelene kadar bu da ölmesin, gerekirse siz ölün kedi ölmesin vs diye temihledim.

gel gelelim sözlük bir döndüm ki kıyamet kopmuş. hatun kişisi ben içerdeyken gelmiş. benim eve geçmiş. bizim çocuklar da ışık ses vs duyunca ben geldim sanmışlar. bu boş boğazlar da kedi bizde demişler. hatun gelmiş kediyi almış bunlardan. tabi aşı karnesini falan da vermiştim, onu da vermişler. hatun eve bir geliyor iki tane farklı isimde kediye ait iki aşı karnesi. çocuklara gidiyor bu verdiğiniz karne bizimkinin değil diye. bizim mal oğlu mallar da anlatıyor her şey diğer kedi öldü vs diye.

hatun da ben gelmeden hemen geri dönüyor izmir'e sikerim lan prodüksiyonunuzu diyip.

tarih: 13 eylül 2009
doğum günü 13 eylül. dedim kalk mal mal oturma, bir şeyler yap. e o izmir'de ben bursa'da nasıl olacak falan derken dedim sikerim işi gücü bastım çıktım yola izmir'e. o gün de maç var ali sami yen'de galatasaray-beşiktaş, ikimiz de galatasaraylıyız. dedim gündüz gezeriz, akşam da maçı izleriz gece dönerim geriye. sözlük sabah 9'da bindim otobüse, kamil koç. ki gece hiç uyumamışım. yolda uyudum. neyse birisi beni dürtüyor. uyan vs diye. uyandım. gözümü bir açtım aydın'dayım sözlük! aydın!

göt muavin beni izmir'de uyandırmıyor, izmir'de de muavin değişimi yapılıyor ve otobüsün son durağına kadar ben bildiğin öküz gibi uyuyorum. kız beş bin mesaj, yedi bin çağrı atmış ama ben fil uykusunda tabi. neyse dedim ben bindim geriye izmir'e geliyorum. bu sefer de bu demez mi ben çıkamam diye. hırsımdan kendimi sikicem, kamil koç'u ateşe vericem o moddayım. neyse. indim izmir otogarda, maçı izledim, bitince de ilk otobüsle döndüm bursa'ya.

tarih: 20 eylül 2009
hatfaiçi malum iş var. ben yine düştüm izmir yollarına. hatun gelecek ekim başında. çatlarım o zamana kadar gönlünü almam lazım tribindeyim. bu sefer sağ salim indim ama izmir'de. yeni sezon formalarından alamamıştım hala. gittim hemen alsancak gs store'den iki parçalı aldım. arkasına da isimler numaralar vs işte. bekliyorum gelecek diye. geldi sözlük. ama surat yine anasına sövmüşüm gibi. dedik oturalım bir yerlere. pasaportta karar kıldık. bu hala duruyor mu bilmiyorum pasaportta cafe crown var. sokağın köşesinde. o sokakta cafe crown'un karşı çaprazında bir yere oturduk. yemek vs söyledik işte yiyoruz. ben doğum günü diye resmen store'yi boşaltmışım ne aldıysam verdim işte.

bunun hafiften gözleri doldu sözlük. kaldırdı yüzünü baktı bana doğru dedi ki; "ben ayrılmak istiyorum." ben daha ne nasıl ne oluyor lan diyemeden, bir şey söyleme ve kararıma lütfen saygı duy dedi kalktı gitti sözlük...

ben de aynen böyle göt gibi kaldım.
(img:#382793)

bildiğin sebebini bile bilmeden terk edildim sözlük ve o günden beri sadece bir kere gördüm onu, o da o hafta bursa'ya geldi o da, 24 eylül 2009 galatasaray eskişehirspor maçını izlemek için bir cafedeyiz arkadaşlarla. ki maçta 1-1 bitmiş, sağ olsun göt arkadaşlarca hatun kişisinin mekanda olduğu söylenmiş ve zaten bok gibi giden maç, bitene kadar şu besteyle tamamlanmıştır;

sanma ki dönerim artık geriye,
bu sana aşkımdan en son hediye,
beni hatırlayım ağlarsın diye;
kapına kırmızı bir gül bıraktım.

ellerde sigara seni izledik,
kırmızı gülleri kapına serdik,
tutmadın sevgilim ellerimizden;
koştuk biz yine cimboma geldik.

http://www.youtube.com/watch?v=Xmxuqr87YuY

ki günün diğer anlam ve önemi alpaslan dikmenin de ölüm yıldönümü olması sebebiyle gözlerde epeyce yaşlarla uzaklaştık karanlıkta. o tarihten beri de köpek gibi istememe rağmen bu zamana kadar ne aradım, ne de o aradı. kapandı gitti işte.

bu da böyle bir anımdır işte
"giden gittiği an bitmiştir." sözü yürürlükten ne zaman kaldırılrı o zaman döneriz amk .
egoları lego yapan durumdur terkeden kişi için kafasında soru işaretleri oluşmasına sebebiyet verir. mesela; insan bi arar geri dön diye acaba sevmedi mi? kurar da kurar efenim kafasında böyle şeyleri terkeden kişi. terk edilen erkek te çoktan yeni aşklara yelken açmıştır bile, kıyamam.*
sahalarda görmeyi umduğumuz harekettir. o ne öyle efendim salya sümük.
Erkeğin karakterli olduğunu gösterir.
Terk edilmek için elinden geleni yaptıysa ve başka bir yerde başka biri o'nu beklemekteyse artık söz söylemeye gerek yoktur bundan kelli dön demeyecektir.