bugün

intikam almak için en iyi yoldur fakat değmez.
yapilmamalıdır. ne olursa olsun yapılmamalıdır.
eski sevgilinin, sizi tek bir şikayeti ile hapise attıracak eylemidir. tehlikelidir ve onursuz bir davranıştır. yapılmamalı.
Erkek adama yakışmaz.
Yapılmaması gereken bir hareket. Kesinlikle değmez.
terk ettiği için yapıldıysa acizliktir. aldattıysa düşünülebilir ama yapılmaması gerek.
intikam için gerçekten de çok iyi bir yoldur fakat yapılmamalıdır. Ne olursa olsun böyle bir şey yapmak hoş değil.
ilginç bir olay.

insanın ne kadar kötü olabileceğine bir örnektir.

Bakın katı yürekli olun ve asla yüreğinizi açmayın. Insanlara asla güvenmeyin. Benim kardeşim günlüğümü okudu ve onun gözünde acayip değer kaybettim. Sizin değeriniz kendinize verdiğiniz değerdir. Elbette bir samimi arkadaşınız olacaktır lakin herkese yüreğinizi açmayın. Ah! Insanın ne kadar kötü olabileceğini benden başka kimse bilemez.
(bkz: eziklik belirtileri)
Serefsizliktir. Once adam olmayi ogrenin sonra sevgili edinin.
Anlatılana göre haketmiştir.
(bkz: 31 ağustos 2014 hollywood hack saldırısı) taşlar yerine oturdu. yazık heçkıra üzüldüm.
icloud unu hack leyerek daha güzel olabilir.

baktım ki aldatılmışım baktım ki bizim dokunmaya kıyamadığımız kişi başkalarıyla öpüşmüş. o zamanlar da yeni tovbekar olmuşum. deliye döndüm. çaldım facebook şifresini 11 foto yayınladım. hatta profilindeki 200 kadar erkeğin hepsini etiketledim albüme. hepsi görsün yüzyılın orospusunu diye.

e bi tek benle ve aldattığı kişiyle paylaşmıştı bu fotoları sonra herkes gördü. çıkıp bana tek laf bile edemedi. tek dediği 'şifremi verir misin ?' di. abisi dahil herkes gördü. pişman olmadım hiç. şimdi de 3 biraya veriyor işte. o zamanlar bakireydi.
bence babasına telefon açıp kızın beni aldatıyor falan da denilebilir.
düpedüz şerefsizliktir. intikam dediğimiz şey kahpelik yapmak demek değildir genşler! zaten kan çektirecek intikam her babayiğidin harcı da değil, baksana.

Ayrıca o insanın özelini yaymanız özel hayata burun sokmak , bunun için sanal alemi kullanırsanız da siber suça girer. keşke ben açaydım götümü de böyle olmayaydı dersiniz ama nafile !
sevgilinizin, çıplak fotoğraflarını attığı tek kişi olmadığınız düşünülürse, sevgilinizin yani eski sevgilinizin sikinde bile olmayacak durumdur. hatta işine bile gelebilir çünkü daha çok popüler olur.
türkiye'de ayrılan ünlülerin bir birlerine yaptıklarıdır.
insanın kendini küçük düşürmesinden başka birşey değildir. yaşamışsın olmuş bitmiş saygı duymam gerekir gidipte internette paylaşmak nedir. Acizlikten başka birşey degil.
Zamanında yapmak istediğim, tehdit ettiğim fakat yemediği için yapamadığım bir eylemdir. Pişman değilim, iyi ki de yapmamışım.
Ne ezik adamlar var şu dünyada diye düşündüren eylem. Azcık gururun edebin olsun lan, yıkıldığını belli etme bari.
terk ettiği için yapılıyorsa şerefsizlik, orospuluğunu ifşa içinse doğru olan davranıştır.
kendini helaline degilde baskasına açan kızın hazin sonudur. kızın da oglanı hapse attırmasıyla ikisinin de yaptıkları yanına kalmaz. ahirette nasıl hesap vereceksiniz ??
bunu yapıcak şerefsiz bir arkadaşım vardı. neymiş kızı başka bir çocukla yolda yürürken görmüş, o da kızı herkese rezil edicekmiş. neyse ki vazgeçirdim de yapmadı tabi.
çıplak resmin emanette sanılırken tedavüle sokulması.

cancağızım niye verirsin çıplak poz-foto.
nasıl sevgilisiniz anlayamadım.
birbirinizin kollarında çıplak teniniz kifayet etmiyor mu?
şaştım.
valla.
Adiliktir.