bugün

konser sonrası justin bieber'ciğimin türk kızları hakkında yaptığı yorum. oraya dünyanın parasını verip avaz avaz bağırmaya giden kızlara sesleniyorum.

konser bileti: 600 TL
rexona 7/24: 5 TL

kezbanlar bizi dünyaya rezil etti.
(bkz: parasıyla rezil olan türk kızları)
(bkz: terliii ıslaaak) bu bebeyi sevmiyorum ama ilk defa ağzından dogru bi laf çıkmış.
(bkz: ülkeyi justin bieber a rezil eden türk kızları)
Hakli olan onerme. Spordan sonra, yogun bir gunden sonra ve sicak da terliyoruz bizler. Kimimizin teri az kimimizin ki de fazla kokuyor. Sonuc olarak kokuyor. Bunu engellemek icin gundelik dus ve deodorant yeterlidir. Ama deodorant i icinde ki kimyasallardan dolayi sinirli kullanilmasini tavsiye ederim. Yani dus alabileceginiz yerde dus alin iki saniyede halletmeyin bir fisfis ile.

Yoruma gelecek olur isek. Ben sayet onun bu yorumu yaptigini dusunmiyorum ama kim yaptiysa cok ayip etmistir. O konsere giden kisiler daha ufacik cocuklar. Onlarin da bir yetiskin gibi ter kokmalari birazcik gercege aykiridir. Ortada olan tek sey bunun buyuk bir sazan avi olma durumudur.
yerden yere vurduğumuz justin'e rezil etmeleri de çok üzücüdür. de mi?
inci sözlük'ün yeni marifetlerinden.

"Bieber hayranlarını şaşırtan olay gerçek değil. 'Ter tweet'i inci Sözlük'ün organizasyonu. "Konser sonrası justin sazan avi" başlığı açan bir sözlük yazarı, "ben diyorum ki gelin şu küçük kezbanların aklını alalım bi. konser bittikten sonra justin türk kızlarının vermiş olduğu ilgiye teşekkür ederim ama aynı şeyi ter kokuları için söyleyemem demiş gibi haberler yayalım" notunu girdi. Sözlük yazarları photoshop becerilerini kullanıp sosyal medyaya iddiayı yaydı."

http://www.siyahgazete.co...ligi-karistirdi-8089h.htm