doğum günün kutlu olsun abim. iyi ki yazar olmuşsun da seni tanımışız. nice senelere.
urfa-halfetili olduğunu yazamayan kürt hitay'da gelmiş,tengoş abisine laf dedim diye kızmış ,kendisine kalıp buz ile tedavi salık veririm.

bu hitay'ı ailesi reddetmiş galiba.

yazık.
Kokorecsever vs Tengir Team seyrederken sozluk ahalisi :
https://www.youtube.com/w...desktop&v=BjTLaHmgcIY
cahil hitay alucra gülü frank doğru yazmış ,karadenizli değil iç karadenizlidir ..

alucra-çamoluk-şebinkarahisar osmanlı sivas vilayet kayıtlarındandır. nüfüs kayıtları da önce sivars sonra şebinkarahisar olarak tutulmuştur, galiba cumhuriyet devrinde giresun'a bağlanmıştır.
frank'in köyü tonya ve kürtün'e yakındır ama köy ve çevresi insanı iç anadolu özelliği gösterir.

gümişhane ve giresun'da çepni yoğundr ama alucra ve çamoluk halkı ayrıdır .

benin atalarım torul-trabzon kayıtlı, örneğin torulluların şivesi azda olsa karadeniz ve laz şivesine kaçarsa da ,karahisar'da daha çok orta aNADOLU ŞiVESi AĞIRLIK KAZANIR.

YANi FRANK KENDi MiLLiETi ASLINI ATASINI BiLiYOR ,AMA SENiN NE OLDUĞUN BELLi DEĞiL ,UTANMA KÜRT OLDUĞUNU SÖYLE ,EGE DEMiŞiN DOĞRUDUR KADiFEKALE'DE KÜRT VATANDAŞLARIMIZ DOLU,EN BASiTi.
FRENK KARADENiZLi OLMADIĞINI iLK GÜNDEN SÖYLÜYOR AMA BOLU ÇiNGENESi MAGiC VE SEN KÜRT HiTAY SÜREKLi SAÇMALIYORSUNUZ.

SiZDE iSKE SÜRÜLECEK AKIL VE POPOYO SÜRÜLECEK BiGi NANAY.

iLK BAŞTA NE DEDiM SiZiNLE ALAY EDiYORUM KAFA BULUYORUM ,DALGAMI GEÇiYORUM.

RANK SENDE BEŞ KAT DAHA AKILLI ANLA DURUMUNU ,SÜRÜNÜYORSUN..
AAA SÜRÜNÜYORSUN DEDiM YA ,SANA KÜÇÜK EMRAKH FiLMi GiBiSiN DEMiŞTiM AYNE ORADA DA SÜRÜNME SAHNELERi ÇOK VARDI.

ALLAH'IN HOMOMGOLUSU HiTAY.

KEPAZE.
görsel
Mutlu yıllar tengir...
anlamsızlık, saçmalık, boşluk, öfke, hüzün, depresyon dolu ruhumun ve keyifsiz, renksiz hayatımın aksine dolu dolu bir hayat süren ve hem iyi yazan hem de okutan birikimli, beyefendi yazar.
doğum gününü kutlarım. benim gibi anlamsızlık boşluğuna düşmüş insanlarsa doğum günü kutlamayı hak etmiyor. sadece ailemi üzmemek için onlarla birlikte kutlayacağım, o kadar.
iyi ki doğdun adamı. abi bu entri silecem sonra biliyorsun sadece icmedeyiz şeysine giriyom. neyse, çocukların ve ailenle sana mutlu uzun bir yaşam diliyorum. msj da yazmadım burda sana girmek istedim. sana girince ben de mutlu oluyorum. şuan kafam aşırı güzel. Sen bilirsin bu içki alemini. kafası güzel adam dobra adamdır. Sen tanıdığım en delikanlı adamlardan birisin abi. senin siyasi ve tarihi bilgini ne burda ne de ekşi sözlükte gördüm. abartmıyorum çok donanımlisin. abi seni seviyom. Bursaya geldiğim zaman yaptığın o misafir perverlikleri de asla unutmam. kral adamsın. karı olsam verirdim sana. ahaha ulan sarhoş muhabbeti de bu "sana verirdim" olayına geliyo ya. insan kendinden şüphe ediyo. neyse abi. subatta gene gelecem bursaya. telefonunu açık tut. bu sefer 70 lik değil 100 luk rakı olacak bak şimdiden diyim. öpüyorum tufeginin kabzesinden kendine iyi bak hasta olma aman ha
Bu kadar entry girilince öldü sandım. Meğer doğmuş. Doğum günün kutlu olsun sevgili sözlükdaşım. Eşinle, çocuklarınla, tüm sevdiklerinle muhteşem güzel günlerin yılların olsun.
iyi ki doğmuş olan abimiz.
78. Yasi kutlu olsun.
Eskiden güzel entrileri vardı. Şimdilerde göremedim.
Kavga etmen guzum, sonra bize laf getirmen.
Deprem için Geçmiş olsun ....

Swh ..
ümit özdağ araştırmasını paylaşmış. tebrikler.
city' nin guardiolası neyse sözlük için odur.
erectoya söz verdiği zeytinleri göndermemiş, utancından giremiyor yakalanırım diye.
Telefonla ara sanki sende telefonu yok. Titanik muhittin gidici bu sefer,kendini hazırla. O akşam için rakı stokla.
Yok lan stoklama. Mübarek ramazan ayında.
Bil mukabele.bende koyayım.
Tengir butun hazır gel diye tekerlemesi olan kişi.
Mahkemelerle çok haşır neşir olunca kendi halinde olmak istiyordur belki.
Saygı duyduğumuz bir abimiz.
Budunu pitbull isirasica yazar.

Nerelerdesin acep?

Evet
Allahin belası bı akepelidir nonoşlar.

Az önce turkseli, israyil askerlerine kaave ismarladigi için sitarbakslan olan anlaşmasını bitirdiyi için elestirdiyim basligima, türksel israyile mal götüren gemilerin ceb telafon sinyallerini de kessin şeklinde bir giri girmiş.

Kasıklarımda vurulmusa döndüm gorduyumde, inanamadim, nutkum tutuldu, diyecek söz bulamadım. Blokladim anında, Nedir bu yavudi düşmanlığınız ayol, nedir, nalet olasicalar nedir???!!!

Tayyib istifa?1?2?1?
Bazı yeni yetmeler bilmez. O kök olarak MHP dır. Ya Allah bismillah. Birlikte ulumuslugumuz çoktur.

Sadakallahulazim.

Sevgililer günü de kutlar. O kaaaa da moderndir.

Evet.