bugün

ne olursa olsun dün akşam bir tane kanalda olayla ilgili haber yokken kendileri ibo saldırısını bildirmişlerdir. ulan serhat sen nelere kadirsin!
bazen komedi niyetine açıp izliyorum fakat ne haber ne spor namına bir gram birşey yok bu programda.

geçen gün yine izlerken

zlingggg* daum galatasaray ile mi anlaşıyor?

-daum 'Başkan Adnan Polat ve Adnan Sezgin ile' diyor kesiyor bekliyoruz program sonuna kadar bunu veriyor sonra ayrıntılar yarın telegolde.

yaptıkları şerefsizliği bildiğim için oturup izlemedim dedim nasıl olsa internete düşer diye.

internetten aradım konuşma şöyle

''Başkan Adnan Polat ve Adnan Sezgin ile bir görüşmem olmadı. Şuanda boştayım ve göreve hazırım.''

gargamel amk senin.
telegol yorumcularının, görüntü yönetmeni savaş'tan garip istekleri...

erman toroğlu: ben savaş'tan, adnan polat'ın 5 sene önce ki resmiyle, şimdi ki resmini yanyana getirmesini istiyorum.
serhat ulueren: ne yapacaksın abi adnan polat'ın resmini?
erman toroğlu: savaş! getir oğlum.
ziya şengül: benim başım kel mi?
serhat ulueren: ne oldu ziya abi?
ziya şengül: benim başım kel mi? benim de saçım var. ben de mehmet helvacı'nın resmini istiyorum. savaş, getir oğlum mehmet helvacı'nın 3 sene önce ki resmini.
serhat ulueren: tamam ziya abi. savaş, ekrana şimdi ikisinin de resmini getirecek. ama hemen olmuyor. içeride arkadaşlar çalışıyor.
gökmen özdenak: hagi'nin, resmini de getirin ekrana. adamın saçları ne kadar beyazladı yaa... çöktü adam. getirin ekrana, hagi'nin 5 ay önce geldiği gün çekilen resmini. bir de bugünkünü getirin.
serhat ulueren: ahmet abi, senin bir isteğin var mı savaştan?
ahmet çakar: beyler! onu bunu bırakın da... arda'ya bakın. hani bir çocuk vardı, oyunculuk yapıyor. ardayla tribünde maç izlediler...
gökmen özdenak: kıvanç tatlıtuğ.
ahmet çakar: o maçın çıkışında ardayla, kıvanç... böyle yaylana yaylana yürüyorlar. hani arda'nın bir arabası var. böyle kapıları kanatlanıyor. kanatlanarak açılıyor, kapıları... neydi o arabanın ismi?
gökmen özdenak: cilveli! cilveli...
ahmet çakar: ben de savaştan, arda'nın kıvançla maç çıkışında, o cilveli arabaya doğru yaylana yaylana giderken, kenardaki taraftara yaptığı bakışla... bugün havalanında, kendisini protesto eden taraftara, böyle çantanın arkasından yaptığı bakışı yanyana getirmesini istiyorum.
erman toroğlu: beyler, içeriden haber geldi. savaş işi bırakmış. "ekrana resim mi getireceğim? programı mı yöneteceğim?" diyormuş.
AN iTiBARi iLE ABDURRAHiM ALBAYRAKI BAS BAS BAĞIRTIYOR SPiKER BiR YANDAN SAKiN OLUN DERKEN BiR YANDAN GAZLAYICI SORULARLA ATEŞiNi HARLIYOR.... KAÇIRAN ÜZÜLÜR.
artık onlarda galatasaray ile dalga geçmeye başlamışlar.

ahmet çakar: eskiden fenerliler hep kazansalar bile zevk alırlardı galatasaray maçlarından, artık onlarda zevk almıyorlar aldıkları galibiyetlerden.

serhat ulueren: eskiden bazen galatasaray da kazanırdı ama.
iSYANI KAÇIRAN ÜZÜLMESiN;

http://www.yildiz.tv/?act...ekTime=18-03-2011%2023:10
galatasaray'la geçilecek taşak bırakmayan eşsiz program.

- ne rekabeti serhat allasen, böyle rekabet mi olur?

+ gökmen haklı serhat.
gökmen; 1o yıldır yeniliyoruz. ne yapalım yani, tecavüz kaçınılmaz olduğunda zevk almaya bakacaksın, diyerek beni benden almış ve gece 2 ye kadar beni ekrana bağlamış tır.

rekabetin yok olduğunu daha nasıl anlatabilir. artık; gs-fb maçı derby bile sayılmaz.
(bkz: ahmet çakar)gülmek için haftasonları devamlı izlediğim ama provakasyonun doruğunda gezinen program. Ayrıca son derece kalitesiz ve sığ bir futbol mantıkları. Haftada birkaç doz mehmet demirkol izleyerek ancak güzel futbol yorumu dinleyebiliyor insan.
an itibariyle "polat şimdi ne yapacak" şeklinde ekrana gelen bir yazıyla kurtlar vadisi'ne selam çakmıştır *
böyle komedi bir kongre ardından maç yok diye bu gece yayınlanmasaydı kahırlara girerdim, allahtan serhat toplamış kadroyu.

ekranın altında kocaman hesap kesildi yazısıyla beraber bu hafta galatasaray'ı masaya yatıran program. sanırım bir de avusturya maçı tartışılacak.
şu sıralarda "ne olacak bu galatasaray'ın hali" konu başlığı altında saatlerce konuşulan, konuşan program.
sahi ne olacak bu galatasaray'ın hali?
(bkz: akbabalar)
telekavga diye adının degişmesi gereken spor programı.
An itibariyle inönü Stadında yapılacak bir inşaatın Dolmabahçe Sarayı'nı yıkacağını , ortalığın karışacağı iddia edilen program.
--spoiler--
ahmet çakar: "beyler, gökmen özdenak'ı dinlerken bildiklerimi unutuyorum."
gökmen özdenak: "sen bir sey bilmiyorsun ki unutasın"
--spoiler--*
0-6 yaş seviyesi programı. az önce kafasına şişe atılan küçük batuhanın babası da:" bundan sonra galatasarayın şampiyonluğuymuş bilmem neymiş beni ilgilendirmez, ya bu çocuğa bir şey olsaydı?" diyerek seviyeyi 4-9 yaş aralığına taşımıştır. statların halini bilmeden mi götürdün oraya çocuğunu be adam! yeni mi farkına vardın o çocuğa birşey olabileceğini. telegol de arda ziyarete gitmemiş onun muhabbetini yapıyor. te allaam yea...
kafasına şişe atılan çocuk üzerinden galatasaray camiasına saldırılan program. yemişim ermanıda yemişim aziz yıldırım göt yalayıcısı ahmet çakarıda.
küçük çocuğa kaskı taktırıldıktan sonra serhat ulueren tarafından "o koruyor mu yani?" şeklinde soru sorulan program.

(bkz: mavi ekran)
şu anda kafasına şişe atılan küçük batuhanın kafasına kask geçirilmesi istendi, az önce tuhaf sorular soruldu kendisine, annesin zaten canı yanmış, birazdan ahmet çakar ın kafasına şişe atılan küçük batuhana gökmen amcana pipini göster demesi şu halden sonra tuhaf kaçmaz bence
(bkz: ajitasyon nedir nasıl yapılır)
gülüp, eğlenmek için izlediğim futbol programı.

sanıyorum program yapımcıları ve katılımcıları da bunun için bu programı yapıyorlar.

zira ciddiye alınsa kan gövdeyi götürür...
batıya açılan pencerenin içine eden adama sahip program. sen ediyorsunda ahmet çakar bende senin ağzının orta yerine ve o koca göbeğinin içine ediyorum.

ulan izansız ulan hayvan herif sen kimsin ki koca klübü ağzına alıyorsun pislik herif.
Spor programı formatıyla yayın hayatına başlamış ve giderek bir kurguya dönüşmüş, gülmek isteyenlere tavsiye edilebilir program.
izleyenin sike sürülecek aklı yoktur. şeref yoksunu insanları barındırmaktadır.