bugün

Düşüren siz değilseniz iki kat sinirlenmenize neden olacak olaydır.
Fakirler icin uzucu bir durumdur.
sony kullanan bünyelerin pek yaşamadığı sıkıntıdır.

2 yıllık sony telefonla zamanında hiç abartmaksızın tüm güçle duvara atılıp hatta geçenlerde dereye düşmesine rağmen hala çalışmaktadır.

(bkz: sony xperia sp)
Ulan ben evladımın bir gülmesine telefonu kendim kırarım. Sokayım telefona.

Şu evlat acısı tabirini kullanmayın. Evladınız olunca ne kadar ahmak olduğunuzu anlarsınız.
Anlık kalp krizi gecirip gunumuzde telefonsuz yasamanin ne kadar zor olduğunu anladigimiz durumdur.Anlik kalp krizi geçirdigimize görede dogal olarak fakiriz.hemen ikinci el telefonlara yada eşe dosta yönelip idare eder bir telefon aramaya başlarız.
O anki kalp çarpıntısı.3 saniyede 10 şey birden düşünmek.ve olduğun yerde amacsız duruşun.
dünyaya meteor çarpınca nasıl bir etkide bulunuyorsa sizde de o etkiyi yapar. Alırsınız telefonu, sarıp bağrınıza basarsınız konuş kim yaptı sana bunu dersiniz ama telefon artık konuşmaz kalbiniz gibi bin bir parçadır ekranı. O konuşmadıkça siz delirirsiniz. "Konuş, kim yaptı sana bunu söyle öldüriciğim, ninkitamını aliciğim" dersiniz ama nafile. Çoktan rahmetli olmuştur o.
bu güne kadar 5 kere başıma geldi en son 500 tl ekran değişim parası tuttu ne yazık ki ondan sonra akıllandım herhalde daha fazla düşürmedim.