bugün

vodafone herkesi bu kazıktan kurtarmıştır.
Türk telekom da ücret almayacağını açıklamıştır.
http://m.t24.com.tr/haber...t-paylasimi-karari,782551
Vodafone almayacağını söyledi yaşasın Vodafone ölsün türkcell.kullanmayın şu aç gözlülerin hattını...
Bu arada Türk Telekomuda kınıyorum hat üzerinden bir telefon aldım yeminle 29₺ olan faturam 1 yıl sonra 49 oldu ve çıkamıyorsunda telefona taahhüt verdiğin için resmen bizi düdüklüyorlar.Ben yandım siz yanmayın hat üzerinden telefon almayın gidin kredi çekin alın daha avantajlı olursunuz.
telefonun şarj yüzdesini kontrol etmekten ücret almıyorlar ne nankörsünüz.
Vodafone almayacağını söyledi yaşasın Vodafone ölsün türkcell.kullanmayın şu aç gözlülerin hattını...
Havadan da oksijen vergisi alınmayaydı bari.
Bu ücretlendirmeyi başlatan turkcell olduğu için hukuki olarak BTK dan gerekli izinleri almadan yaptıklarını düşünmüyorum. Ha diyelim itirazlar oldu ve yasal boşluk olduğu ortaya çıktı. Bunu halletmeleri bir yasaya bakar. Sonuç olarak bu parayı almaya bir kere niyet ettiyse alır. 9 liraya 2 gb internet hediyesi olduğu için bu kampanyadan memnun olanlar da çıkar ve kısa sürede alışır insanlar.
O zaman biz kiminle konuşuyoruz diye beyan da bulunalım. Beyanat dışı olan kişileri de aradığımız zaman ek ücret alınır olsun.

Sen bana bu internet iletişim paketini tanımlamışsın. Bu paketi nasıl kullanacağım kiminle kullanacağım bana kalmış.
Eğer doğru ise Kişilik hakları özgürlüklere mal edinme ticaret hukukuna akla ahlaka tamamen aykırı ve resmen dolandırıcılık soygunculuk olan bir uygulama olur.
Aldığınız arabaya eş dost bindirme diyen bir otomotiv şirketi olur mu?
Kanka kontör yok, hat kesik diyen arkadaş komşu senin telefonu kullanamaz diyen operatör olur mu?
Büyük boy pizza siparişi getiren eleman bu pizzayı başkaları ile paylaşamazsın diyen marka olur mu?
Alien serisini Blu-ray olarak arşivime aldığım zaman ev de arkadaş akrabalar hadi ya ben ilk serisini izlemedim deyince "olmaz, bu filmi evde başkaları izleyemez, sadece sana özel" diyen yapımcı yayıncı düşünebilir misiniz?

Yeni vergi icat edecek kadar yetenekleri yoksa söylesinler de akıl verelim, böyle alicengiz oyunları yapmadılar.
Bu yasal olacaksa wifi'ye bağlanan alet başına para alınmaması için hiçbir sebep yok aq.
Btk kıçı devirip yatmaktan başka bir iş yapmazsa daha çok tecavüz ederler. AKK'nın kaldırılması ilk adımdı. Daha ne zevkler yaşatacaklar bize aq.
beterin beteri var derler bence cok sikayet etmeyin.
Önce "hayat paylaşınca güzel." dediler sonra da 9 tl yi kitlediler.
Vay amk das kapitalleri.
Bir sikmedikleri kulak arkası kaldı galiba. Yamyamlar haram zıkkım olsun. Evet.
Zaten parasını ödediğim şeyden para alıyor tekrar. Ensar a para lazım anlaşılan.
Turkcell in son kazıklama uygulaması. Vergi affı yeterli olmadı kasaya biraz daha para gerekiyor anlaşılan. Hattımı taşımakla son derece doğru bir karar verdiğimi birkez daha teyid ettim.
yetmeezz bence hukumetimiz bir yasa cıkarsın mesela 60 yas sınırı getirsin. 60 yasını asan herkesten yasadıgı gun basına vergi alsın.
Neredeyse her masrafını kendin ödediğin arabana misafir yolcu aldığında taksimetre tutup araç sahibinden haraç kesmek gibi saçmalık.
Yahu telefon benim, tarife internet benim istersem g*tüme sokarım kimene.
Bence bu yetmez. Modemi her açıp kapattığımızda da para almalılar. Yok öyle beleşe "dur şunu bi açıp kapatayım, kendine gelsin" demek.

Kulağımızın arkasında da yer kalmadı. Bir sonraki hedef, direkt Kulağımızın içi!
tam da bundan kötüsü olmaz derken bir kez daha şaşırıp kalıyoruz.
sadece Türkiye'de değil başka ülkelerde de mevcut olma durumudur.
mesela Kazakistandaki altel4g firması da aynı politikayı uyguluyor ancak amaçları milleti sömürmek değildi, ek bir pay istemelerinin amacı kendi ürettiği 4g mobil modemleri satmaktı ki toplum modemden işini görsün hotspot bağlantısından değil.
“Kanka internetini açsana iki dakika” diyen arkadaşları reddedemeyip açtığım günlerin geride kalması sevindirdi.

Fakat kendi aralarında idare etmemize fırsat vermeyip internet paketi kitleme amacı sezdim. Davar, orospu çocukları.
ahah telekomun zararının nereden çıkacağını dünüyordunuz.
tebrikler vodafone diğerlerine alet olmadığın için. ayıp be, geçirecek yer mi arıyorsunuz ?

ben o gb ın parasını verip aldım mı aldım. ister kullanır ister kulağıma sokarım size ne ?
Desteklediğim uygulama. Bu millet koyunlaşmanın eşşekleşmenin dibine vurdu artık her şey müstehak. Yıllarca kayıp kaçak ve dağıtım bedeli altında elektirik dağıtım şirketlerine domalan insanların buna da itiraz etme hakkı yok.
Yanlış mı anladım diye tekrar tekrar okumak zorunda kaldım. Lan okulda zaten meb engeli var, pc ye akıllı tahtaya bişey lazım oluyor paylaşıp kullanıyorum. Yukarıdaki bir arkadaşa katılıyorum. Benim de kulak arkamı sikin.