bugün

Su an üstünde ne var , onu cikardigimi düsün , altinda ne var... diye diye gider bu konusmalar... *
+ selam selami abi n'apiyosun?
- telefonda iki partner yapmaya calisiyorum.
+ onlar birbirlerini tatmin de ederler simdi.
- tamam.
(bkz: webcam icad oldu mertlik bozuldu)
bu esnada elin birisi telefondadır da diğer kim bilir nerededir tövbe tövbe.
telefon titreşime alınır, makata sokulur, ve çaldırılır..

(bkz: oh yes)
insanla seks yapmaktan sıkılan bünye girişimi.
birbirinden uzakta olan sevdiceklerin yaptıgı eylem.
fox ya da show tv de geceleri 2-3 gibi sıkça rastladığımız,reklamları gören abaza kardeşlerimizin telefonlara sarılmasını gerektiren ve bu sayede paraya para demeyen 900'lü hatların çıkarmış olduğu,eskilerden günümüze gelen seks çeşidi.
sevgilisini çok seven erkeklerin ve kadınların yaptığı cinsel aktivitedir..

birbirinden uzakta olan sevişgen çiftlerin azgınlıklarını gidermek için başvurdukları boşalma yöntemidir bu..gidip gidip başka kadınlarla veya erkeklerle seks yapacaklarına, telefonda erotik konuşmalarla bu işlerini hallederler bu güzide çiftler. takdir ediyorum açıkcası.
mikrofon deliğinemi sokacağız gibi saçma soruların akla geldiği mevzudur .
(bkz: bu da böyle bir anımdı)
(bkz: alo leyla sana hastayım faturayı gördüm yastayım)
(bkz: helal olsun) (bkz: grup vitamin)
birbirlerinden uzakta olan azgın çiftlerin başvurdukları yoldur heralde. ya da pis telefon sapıklarının hala kendilerini tatmin etmek için uğraş verdikleri iş.

(bkz: şu an üzerinde ne var)
(bkz: phone sex)
millet geri kalmıs baba. insan internet denen seyden bu kadar habersiz olur. gir internete aç kameranı karşılıklı gostere gostere seviş degil mi. valla biz unuttuk telefonda nasıl sevişilirdi. hadi bi telefonla sevişelim desen apişip kalırım valla.
tüh sizin çagdaslık anlayışınıza. biz dokuz senedir internet kullanıyoruz, mutluyuz.
karşındakinin nasıl bişey olduğunu bilmeden, sadece sesi ve söyledikleriyle kendini tatmin etmek için kullanılan bir sex türü.oysa ki sesi çok seksi ve muamelesi süper olan bir karşı cins;100 kilo, kısa boylu, büyük burunlu, kıllı vs. vs. olabilir ama uzun boylu, sarışın, pürüzsüz bir vücuta sahip,mükkemmel bir bayan veya uzun boylu, güzel kalçalı, kılsız(erkek dediğin kıllı olur) yakışıklı karizmatik bir erkek olarak düşünülür.
(bkz: yaşanmış gerçek hikayeler)
abazanlığın son noktasına yaklaşıldığının habercisidir. hee fantezin farklıdır o farklı. *
(bkz: telefonda anal sex) (bkz: abazanın günlüğü).
uzaktaki sevgiliyle yapıldığı sürece tek elinizi kullanabildiğiniz zor bir eylem olarak kayıtlara geçecektir.

900'lü hatları arıyorsan git öl, ayı.
türk telekom'un düzenli olarak bizlere uyguladığı aktivite. adsl nedeni ile zorla kakaladıkları sabit telefonlara, konuşmasanız da gönderdiği faturalar aracılığıyla her ay düzenli olarak sevişir bizlerle.
hayal gücünü kullanmakta zorlanan kimseler için, cinsel tatmin içerikli tedavi yöntemi, fantazisiz yaşanmaz..
(bkz: oha)
taraflardan birinin erken boşalmasıyla kabak tadı vermeye başlayan eylem.
geceyi yalnız geçiren lakin libidosuna da sahip olamayanların başvurduğu yöntem. Genellikle sohbet servisi veren hatlar üzerinden yapılır.
(bkz: ara beni boya beni)