bugün

tüm videoların dahil olduğu grup. kataya atıldığında yarmayacak video yoktur.*
komşu teyzenin ev telefonuna dadanan sapıktır.

sapık öyle konuşan cinslerden olmayıp sadece üflemektenhaz duyan piskomaniac türüdür.teyzede makara olunca aynen diyalog söyledir:

??zrrrr??
teyze:efendim
sapık:püfffff (üflemektedir)
teyze:hıı bu kadar mı?
sapık:püüüfff
teyze:ama az oldu bu sefer*
sapık: püüüüfffff (artırmıştır)
teyze: ooohh taşaklarım öle bi serinledikiii*
sapık:hönk??? kapatmıştır.
sinema cıkısı telefonumu acar acmaz arayıp "neden telefonun kapalıydı" diye fırca atanlarıda mevcut bunların.** *
* - iyi geceler sahura kalktınız mı ?
- hmm..ne ? kimsiniz ?
- Şişli belediyesi uyandırma servisi..
- ee..evet kalktık..
- Esra da kalktı mı ?
- ne ? kimsin ulan ..!!!
- *
Telekomda numara gösterme mevzusu olmadan önce bir hayli vardılar. Şimdi cep telefonlarında, telefonların başına #31# yazarak ses alan. Bazen müzik dinleten, bazende hah huh gibi abuk sesler çıkararak karşı tarafa anlamsız mesajlar vermeye çalışan insan tipi.
bazı kızların ne yazık ki dalga geçer gibi yapıp birbirlerine hava atmak için kullandığı insanlar. şöyle ki bazıları telefon sapıklarından facebook sapıkları na terfi etmiştir hava atma konusunda. bir diğer hava atma argümanı ise:
(bkz: abi gibi koruyan yakın erkek arkadaş)
ts:* aloww merhaba nasılsın kuzu
balim:iyiyim saol senden.*
ts:bende iyiyim ne yapıyorsun bakemm
balim:ne olsun aynı da yaa pardon cıkartamadım ben sizi
ts:ben burak
balim:burak mı ben burak diye birini tanımıyorum, telefon numarası da yabancı sanırım yanlıs aradınız.
ts:hayır seni aradım ben bir gorussek bulussak kaynassak diyordum
balim:manyak mısın kardesim ya ne kaynasması bi de git isine.
kut telefon kapatılır, 2dk gecmeden tekrar arar
ts:ayıp ettin ama hic insanın suratına telefon kapatılır mı?
balim......allah cezanı versin suursuz
ts: ayrıca o telefonu sen kapatamazsın ben seni aradım ben kapatırım anca.

bu olay periodik olarak devam eder 2 hafta kadar hatta telefonum kapalı oldugu icin azar isitmisligim bile vardır kendisinden ta ki kendisine numarasının gorundugunu savcılıga sikayette bulunacagımı soyleyinceye kadar.
sevgilisi olmayanlar için bazen...
(bkz: züğürt tesellisi)
ses efekti yapma konusunda ustalaşmış küfredilesi insan.
telsimin aran kazan kampanyasıla birlikte, yılda yüzde yüz artarak el birliğiyle rekora imza atan sapıklardır, ben kontör için kız taklidi yapıp ,abazan düşüren erkekler tanıyorum *
bizzat babamdır. her gün aynı saatte, aynı metin içeren mesajlar atmakta; yine aynı saatlerde arayıp aynı cümleleri kurmaktadır. bıkkınlık getirmektedir.
acilen ortadan kaldırılması gereken varlık. sinir bozucular..! psikolojik destek şart bunlara..
cinsiyetten olsa gerek hiç öyle bi derdim olmadı.
küfür edilmeden bırakılmayan kısa süreli telefon misafiri.
daha 10 dk önce başıma gelmiş olaydır.bu bir avea nuamrasıdır.
-anıl ben merve?
+ anıl diye biri yok.
- e bana bu numarayı verdi.
+soyadı ne*
-tonyalı..
+yok valla
-soyadı değil kendi tonyalı..
+ ei yok işte
-ok

iki dk geçer.mesaj turkcell numarasındn.
-anıl?
+yok anıl.sen de kimsin yahu?
-nerdensin?

ve bir başka turkcell numarası daha:
-anıl ben aysu turkcell hattım bu
+ senin turkcell hattın o da ben anıl değilim atma mesaj.
- şakacı komik çocuuukk

en sonunda ben aslında anıl mıyım lan diye düşünmeye başladım yani.
telefonda konuşmak yerine arabesk şarkılar dinleten, arada bir nefesini size hissettiren, genelde gizli numaradan arayan ve muhtemelen sizi tanıyan kişilerdir. ergenlik çağına yeni girmiş kişilerde daha fazla görülen kişilik bozukluğudur. genelde çirkin kızlar veya özgüveni olmayan erkeklerde daha sık rastlanılan, beğenilmeme korkusunu bastırmaya yönelik eylem yapan kişi.
telefon şebekelerinin insanları kasten madur etmesi.

1. yakın zamana kadar "gizli no" ile aramalar serbestti. ne gerek vardı buna?

2. isteyen, ismini telefon rehberine kaydetmeyebiliyordu! ne mantığı var? bile bile lades değil mi?

3. şebeke özelliği olarak neden dilediğin kişiyi engelleme yok? var ama neden rahatça kullanılamıyor?
(bkz: telefon sapığı türleri ve incelemesi) böyle bir şey de vardı galiba.
saf yaratıklardır,amaç nedir ne değildir bilinmemektedir, çabası boşunadır yani.
+ abeey bak ben otogardayim, sen ne zaman gelioon, onöcçü çeyreggeşe demüştün
- alo?!?
+ ha ya!
- pardon kiminle görüşüyorum???
+ aaa karıymış
- ney???
bir fısıldaşmadan sonra bu ses duyulur tüüd tüüd tüüd *
bunlardan kurtulmanın en kolay yolu, telefon numaralarını umumi tuvalet kapısına -altında kışkırtıcı cümlelerle birlikte- yazmaktır...
bu türün ödemeli atanına rastlanılmıştır. *
(bkz: facebook sapığı)
her insanın bir dönem muhakkak karşılaşmış olduğu sapıktır, özellikle cep telefonları henüz yaygınlaşmamışken ev telefonlarında çok olurdu bu türler. ararlar sesinizi dinlerler ya da üflerler, yada açıp saçma sapan konuşurlardı. cep telefonları ile birlikte biraz daha azalmış durumdalar sanırım cep telefonlarında görüşem ücretlerinin biraz daha tuzlu olmasından kaynaklanan bi durum.
_alo iyi günler
-iyi günler
-ben sular idaresinden arıyorum, rica etsem musluğu kontrol eder misiniz sular akıyo mu?
bekleyiş...
-evet akıyo
-o zaman neden ayaklarınız kokuyo hanfendi hihohahaa
-pis sapık