bugün

Korku filmlerinde çok işe yarar. Özellikle sinema da tenhaysa karanlık salonda koltuk aralarında neler dolaştığını hayal edih karabasanlar yaşayabilirsiniz.
kafasını dinlemek isteyen kişinin yaptığı aktivitedir. asosyal değildir. asosyal olsa sinemaya gitmek yerine filmi indirir evde izler.
yalnızlıktır.
bazen yalnızlıktır bazen de dikkati filme vermek için büyük fırsattır.
Özellikle tercih ettiğim durumdur.
Hatta mümkün mertebe sağım solum boş yerlere kaçarım.

Filmi çok dikkatli izlediğimden yanımdaki kişinin elinin kolunun oynaması beni rahatsız eder, dikkatimi dağıtır.

biri ile gitsem, film arasında o kişinin filmi olumsuz eleştirmesi, benim filmden aldığım zevki olumsuz etkiler.
genelde yaptığımdır, güzel lan korkmayın bu kadar yalnızlıktan.
Şöyle bir düşündüm, öncelikle sinemaya gitmeyi severim, yalnız bir adamımdır ama hayatımda hiç sinemaya yalnız gitmedim. Velhasıl kelam buradan, yalnız olmak ve sinemaya tek başına gitmenin bir bağlantısı olmadığı açıkça görülüyor.
yalnızlık belirtilerinin babaannesidir.
Normalde de yalnız başına film izlendiği için sorun teşkil etmeyen durumdur, uzun uzum tespit yapma gereği yoktur.
filmi pürdikkat izlemek isteyen kişinin tercihidir.
bugun gerceklestirdigim hede danzel abimizin filmi cikmis kacirmak olmaz.

ilk deneyimim kafa dagitmak istyorum sinama cikisinda arabaya atlayip sahilde bir tane bira icicem tek basimada yeterim ben.
önümüzdeki hafta içi yapmayı düşündüğüm aktivite.
biraz yalnızlık iyidir, kafa dinlenir.
sinemaya çift çift gelenler görülüp üzülünse de yine de kendini dinlemek hoş olacaktır.
Serbestçe gülüp kasmadan ağlayabilmeyi getirir.
eğer gündüz matinesi, yani çoğu salonun boş olduğu matine seçilirse filmi daha rahat seyredip anlama fırsatı veren girişim.
görsel
Arkadaşa değil kendine ihtiyacı olan insanların yapacağı, yaptığı eylem.

Yalnız başına zaman geçirmeyi seven, ayrıntıları görmek isteyen insanlar yapar bu eylemi. Zira yanında biri varken, filmin anlatmak istediği o ayrıntıyı nasıl görebilirsin ki?
Dikkat dağıtıcı etkenler.

Tek başına yapılan çoğu eylem çok daha değerli.
Sebebi, kişinin yanında olan arkadaşlarını unutmak istemesi herhalde. Ya da onlara tam anlamıyla güvenmemesi olsa gerek.
Neyse, ikisi de aynı yere çıkıyor.
ocak ayında yalnızlık başkadır diyerek yola çıkacağım eylem. belki bir akım başlatırım.

yalnız başına sinemaya gitme deneyimi oldukça tuhaf olsa gerek. millet sinemayı çok yönlü olarak kullandığından, sadece film izlemek için oraya giden biri gerçekten yabancılık çekebilir.

yanıma yastığımı da almayacam. tek ve sessizce gidip filme para kazandıracam. belki iki filme giderim lan bonkörlüğüm tuttu *
ilk defa geçen hafta yaptığım eylem.

Yalnızlık zor azizim, alışmışız sinemada yiyişmelere. Hahah
tiyatro versiyonu da güzel oluyor..
yıldız savaşları episode 3 için yaptığım eylem. çok zor olsa da, pişman değilim. bilet satan orospu kız iki kere bir bilet mi diye sormuştu. bir bilet amk bir bilet orospu seni.
Anormal karşılanmaması gereken bir durumdur.

Filmi izler, jelibon yer çıkarsınız.
Bu kadar basit işte.
insana çok koyar. En iyisi sinemaya siz gibi tek gelen birinin yanına oturup arkadaş olmak herhalde.
te gidiyorum. abazalıktan başka bi açıklaması yok.
Dün yapılıp tek bilet mi diyen kıza bin kere sövdürmüş 10 dk molada bi daha yapanı silksinler dedirtmiştir. Hele aşk filmi için denemeyin dostlar. *