bugün

yalnızlığı seviyordur. tek başıma alışverişe giderim, tek başıma bara giderim, tek başıma tiyatroya giderim, tek başıma konsere giderim, tek başıma kampa giderim, tek başıma tatile giderim. ben böyleyim.
ortaokul'da haftada üç kere yaptığım eylemdi. sinemamızın üç salonu vardı hepsine giderdim. bazen iki salonda aynı film oynardı adet yerini bulsun diye aynı filme yine girerdim. akşam 21:15 seanslarını bildiğin tek başıma izlemişliğim vardır. hatta bir tanesi the exorcist'te (2000 versiyonu olan)denk geldi. bizim sinema iskenderun sahilde oturduğum yer sanayi çıkışındaki ilk köprünün orada(10km karanlık yol var önümde). film 23:30 civarı birşey bitti eve iskenderun'un en izbe en kuytu sokaklarından geçerek gidiyorum. ortalık kış bazı sokaklarda hiç ışık yok. hırlıdan-hırsızdan zerre çekincem yok, zira hepsi mahallenin çocuğu bir tane görsem de konuşsam biraz içim rahatlar diyorum o da yok. neyse eve kadar üç-buçuk ata ata başım önde salavat getire getire gittim. sonra 2-3 sene 21:15 seansına ara verdim. hataya bak 13 yaşımda sinema da tek başıma exorcist izlemek(en piskopat versiyonunun 2000 versiyonu olduğu söylenir). 2-3 sene akşamları karanlıktan korkar oldum. psikolojik olarak o kadar etkilenmişim ki hala hayatım boyunca izlediğim en korkunç filmin o olduğunu zannediyorum. ne grudge, ne ring, ne de paranormal activity falan hiç birini zerre tırsmadan izledim. ama bir gece vakti açıp exorcist izlemeye hala tırsarım.
Yıkıktır.
Çıkışta yorumlaşmak güzel cidden. Sorun adamakıllı muhabbet edeceğiniz insanın olmaması.
Tek başına yemeğe de çıkıyordur.
ortaokulda yapmışlıgım var aksiyon filmine tek başına gidilir ama sakın komediye tek başınıza gitmeyin hunharca gülemiyosunuz ahaha anladınmı falan diyemiyorsun iğrenc bir şey .
kendisiyle vakit geçirmeyi dert etmeyen insandır.
Neyine aciyosun acaba. Sinema niye yapılıyor sevgilileri kavuşturmak için mi onalr türlü türlü hareket yaoabilsinler diye mi ?.tek başına da gider kız arkadaşıyla da gider bir kız. Erkek te erkek arkadaşı ile gider . Sinema izlenmek için yapılıyor . Her şeyi kötü emelleriniz kullanmayin.
Sinemaya gidecek parayı nereden buluyorsunuz. Hadi parayı buldun zaman?
Bir zamanlar ben sinemaya giderdim . Sonra kendimi yemeğe davet ederdim. istediği yer içerdim bazen kendime sürpriz yapardım. Hediye alırdım. Hep aynı parfümü alırdım aradan yıllar geçti hala kendime parfüm alırım alışkanlık işte.
Büyük başarı denilebilir.
Benim.

Ne yapayım gidecek kimsem yok insan mı yaratayım?
Acıtır.
Başlığı okurken empati bile yapınca zor geliyor.
Şimdi sizin dersinizi diye söven insanlar olacaktır. Ama kimsenin derdini de küçük görmemek gerek. Hepimizin derdi gözümüzde çığ gibidir.
sinema ajanlığı yıllarımda ben. hem tek başıma film izler hem para kazanırdım.
bugüne kadar sinema salonunda izlediğim film sayısı beşyüzü geçmiştir. nereden baksanız bunun en az ellisi yalnız başımadır. aradaki tek fark, film arasında ilk yarının eleştirisini yapamıyorsunuz; kendi kendinize konuşma huyunuz yoksa.
napalım sokaktan rastgele kız mı kaçıralım? mecburen tek gidiyoruz.
(bkz: groped in cinema)
Ya tek başına gitmeyi kendi istemiştir çevresi yoktur.
En film izleyicileridir ve gözlemleri güçlü insanlardır.
sinema gitmek için bahane arayan insan. (bkz: yanlızlıktan memnun olmak)
ezik, tipsiz ve çevresi olmayan insandır. sinemaya gidecek bir arkadaş bile bulamamıştır bu yaşına kadar. utanç kaynağı.
evlidir, çocukları bırakacak yeri yoksa eşiyle sırayla gidiyordur.
hiçbir şey kaybetmemiştir. o ne öyle yanında biri vıt vıt vıt konuşacak filmi izleyemeyecek falan yani. tek gitmek daha mantıklıdır.
Çok düşündüm ama daha gitmedim fakat gidecem.
benimdir efenim kız yok sevgilim yok dost yok ne yapalım tek iyiyiz bu aralar.