bugün

hiç yapmadım ama defalarca tek başıma müzeye gitmişliğim vardır. kendinize de zaman verin.
Tek başına takılmayı seven insandır.

iki kişi, üç kişi, beş kişi... kendim haricinde birisi ile dışarıya çıkmaya ya da sinemaya gitmeye hiç mi hiç tahammülüm yok. Bir kişi bile olsa, yanımdaki kişiyi, kendime yük gibi hissediyorum ve yaptığım şeyden hiç zevk alamıyorum.

Film yahut dizi izlemeyi sevmezken, nadiren de olsa, sinemaya gidince de zevk almak istiyorum.

Spor bir şekilde giyinip gidiyorum ki rahat rahat seyir keyfi yapabileyim, kimse de yanımda olmasın... oh, mis.
En büyük zevkimdir, hatta tek hobim... her filmi ilk seferinde hep tek başıma izlerim, sonra arkadaşlarla tekrar gittiğim de olur ama kimse o filmi daha önce izlediğimi bilmez.
Vizyona giren her filmi izliyorum diyebilirim...
akıllı insandır. ergenler yiyişmek için yetişkinler keyif almak için giderler zaten.
bu çoğu zaman ben oldum, olacağımda..
valla daha güzel kızla gidince sinema değil sanki günlük ew değil saatlik ew psikolojisinie baglıyor...
valla daha güzel kızla gidince sinema değil sanki günlük ew değil saatlik ew psikolojisinie baglıyor...
benimdir efenim kız yok sevgilim yok dost yok ne yapalım tek iyiyiz bu aralar.
Çok düşündüm ama daha gitmedim fakat gidecem.
hiçbir şey kaybetmemiştir. o ne öyle yanında biri vıt vıt vıt konuşacak filmi izleyemeyecek falan yani. tek gitmek daha mantıklıdır.
evlidir, çocukları bırakacak yeri yoksa eşiyle sırayla gidiyordur.
ezik, tipsiz ve çevresi olmayan insandır. sinemaya gidecek bir arkadaş bile bulamamıştır bu yaşına kadar. utanç kaynağı.
sinema gitmek için bahane arayan insan. (bkz: yanlızlıktan memnun olmak)
En film izleyicileridir ve gözlemleri güçlü insanlardır.
Ya tek başına gitmeyi kendi istemiştir çevresi yoktur.
(bkz: groped in cinema)
napalım sokaktan rastgele kız mı kaçıralım? mecburen tek gidiyoruz.
bugüne kadar sinema salonunda izlediğim film sayısı beşyüzü geçmiştir. nereden baksanız bunun en az ellisi yalnız başımadır. aradaki tek fark, film arasında ilk yarının eleştirisini yapamıyorsunuz; kendi kendinize konuşma huyunuz yoksa.
sinema ajanlığı yıllarımda ben. hem tek başıma film izler hem para kazanırdım.
Acıtır.
Başlığı okurken empati bile yapınca zor geliyor.
Şimdi sizin dersinizi diye söven insanlar olacaktır. Ama kimsenin derdini de küçük görmemek gerek. Hepimizin derdi gözümüzde çığ gibidir.
Benim.

Ne yapayım gidecek kimsem yok insan mı yaratayım?
Büyük başarı denilebilir.
Bir zamanlar ben sinemaya giderdim . Sonra kendimi yemeğe davet ederdim. istediği yer içerdim bazen kendime sürpriz yapardım. Hediye alırdım. Hep aynı parfümü alırdım aradan yıllar geçti hala kendime parfüm alırım alışkanlık işte.
Sinemaya gidecek parayı nereden buluyorsunuz. Hadi parayı buldun zaman?
Neyine aciyosun acaba. Sinema niye yapılıyor sevgilileri kavuşturmak için mi onalr türlü türlü hareket yaoabilsinler diye mi ?.tek başına da gider kız arkadaşıyla da gider bir kız. Erkek te erkek arkadaşı ile gider . Sinema izlenmek için yapılıyor . Her şeyi kötü emelleriniz kullanmayin.