bugün

on numara beş yıldız lol karakteridir. rakibi kabız eder adeta. yetenek gücünü ve saldırı hızını fullediginizde kolay kolay alamayacağınız hero yoktur. oynaması da çok eğlencelidir.
karakterde, oynayan da sulandırılmamış orospu çocuğudur.
Kimse söylememiş; ortalama bir teemo 20. Dakikadan sonra rakip adc'yi q skil+düz vuruş ile toplam 2 vuruşta keser. Adc katilidir kendisi.

iyi teemo'cu farm yoluna mantar döşemez. Kaçış yollarına mantar atan teemo'cu ise her zaman tehlikelidir.
tam velet çarı tipi çok sevimli ama "yere yakından korkacaksın" diye bir söz var bilirsiniz.

Gang yemiyor 6 leveldan sonra hatta size double aldırıyor. Defans için birebir ama tabi sürekliliği olmayan bir çar.

Nashor rabadon lude yeter.
Tflerde vasıfsız saçma hero. Aramda oynanır işte.
late gamede özellikle yakın savaşlardan ziyade mantarlara abanıldığında ışid nasheedleri ile birlikte güzel giden kürt karakteri.

https://www.youtube.com/watch?v=GIOZw2l2vj0

bunu da buralara bırakayım...

sonra teşekkür edersiniz...

edit: birçok yiğidi gözyaşlarına boğmuş bir karakter olduğu gerçeğini eklemeyi unutmuşum. maini yi olanların "nub köröktörö" demesi insanı oyun içinde kahkahalara boğar. ulan yine oynayasım geldi he... biraz gözyaşı görmek... ımmh... sadist zevklerim yine kuduruyor...
Kaptan teemo göreve hazır.
Oyunun herhangi bir safhasında düşmeyen belki de oyunun en gıcık bi o kadar da ponçik karakteri.
Bu ara topta oynadığım hero. Çok iyi mi hayır ama çok zevkli karşıdakini deli etmek.
tek kelimeyle anlatacağım şimdi: (bkz: ibne)
Rakibi deli eder. Tabi bir shaco değil.
teemo ne bileyim çok sinsi sanki,
sen aslanlar gibi playzini hareketini yap,
vefatin yer mantarından olsun,
üzücü.
Uzaktan vuramayan çarların baş belası, ama uzaktan vuramasa da yasuo'nın değil.
Son zamanlarda omega kostümünü bedava dağıtıyorlar diye düşündüren karakter.

Herkeste var, hoş bende de var*
görsel
fun maplerde ap, koridorda as gidilince güçlü olan herodur.

(bkz: 30 yaşında lol oynamak)
lol'de oynayamadığım bir şampiyondur. oynayabilene helal olsun. draven'i iyi oynardım ama uzun zamandır oynamadığım için biraz paslandım evet.
(bkz: kanser)
asla oynamayacağım şampiyondur. karşımda alana da ön yargılı yaklaşırım. evet.
an itibariyle 21/5/12 attığım hero.
Lolün en orjinal herolarından biridir, severim sayarım ama ranked maçlarda oynamam, zevk için normal game girilebilir bu yavru gurtla.
try ın korkulu rüyası piç kurusu. bi q atıyor orospu çocuğuna vuramıyorsun. ama tf lerde bi boka yaramaz tabi. bi mantarı var.
nasıl counter layacağını bilmeyen için gıcık hero.

(bkz: arayıcı mercek)
Lol oyun karakteri.

1 - 2 haftada 7 level yaptığım herodur.

Bi ben mi bununla adc oynamayı seviyorum hiç anlamadım. Full ap, ölüm ateşi kaçın benden*
(bkz: orospu evladı)
(bkz: piç)
(bkz: şeytan)
O benim.