bugün

saçma bulduğum ceza önermesi. Neden mi?

tecavüzcü puştu hadım etmek tecavüz etmemesini mi sağlayacak. sapığın derdi çoluk çocuğa karışmak değil, kadınların ırzına geçmek. adam bu cezadan mutluluk bile duyar! "kondom da kullanmam ohhh hamile kalıp başıma da kalmaz misss güzel iş güzel" mottosuyla orospu çocukluğuna (anaların günahı ne) iştahla devam eder.

direk kessinler çükünü, idam da etmesinler. öyle kolay ölümde kesin çözüm değil. neden mi? hemencecik onu da açıklayayım...

tecavüzcülerin koşulsuz ivedilikle idam edileceği yönünde bir karar, zaten ahlak ve zihin çıkmazında olan bu şerefsizleri "madem gidiyorum/gideceğim yanıma ne kadarını götürürsem kardır" mantığını da uyandıracak. kabul bir nebze caydırıcı olabilir ama bir yere kadar.

en kesin çözüm pipilerinin kesilmesi. hem maliyeti de az. kes pipiyi at dikişi gönder gitsin.
Çükünü kesip östrojen basalim.
tecavüzün cezası tecavüze uğrayanın öldürülmesi olsun. problem otomatikmen çözülüyor.
Tecavüzcüyü öldürelim yerine brokoli ekelim!
hadım ettikten sonra hadımköye sürgün ettirelim.
ilk önce ortasından ikiye ayırıp sonra kızgın demirle dağlayacan oçları.

Yazarken içim gitti be.

Mantıklı önerme.
Biralar sunulan benimde sonuna kadar desteklediğim yasa teklifidir fakat nedense reddedilmiştir.
Modern hukuk sisteminde kasap gibi organ kesme olmaz. Cahil embesiller gidin Namibya'da falan yasayin.
desteklediğim öneridir. hadım olsun. penis ve testisleri kesilen tecavüzcü cezaevine gönderilsin. artık gerisini anlatmayayım, malumunuz.