bugün

katılıyorum. olması gerekendir keseceksin götüne monte edeceksin efendim.
katılıyorum. olması gerekendir keseceksin kezbanlara vereceksin efendim.

edit: 1 numaralı talip de çıktı zaten.
tevacüzcü.. ha.. evet. kesilsin madem. tevacüz yapanın da yaptıranın da siki kesilsin. o neyse artık. madem herkes katılmış. ben de katılıyorum.

bi buçuk sene sonra edit: abi artılamışsın teşekkür ederim de, herif başlığı düzeltmiş, benim entryi bi boka yaramaz bu durumda.
Tecavuz edene yapilmasi gerekendir ama, "tevacuz" edene yapilir mi orasi muamma.
hayır buna kimsenin hakkı yok adam tuvalete nasıl gidecek .cezası şöyle olmalıdır .

ceza indirimi verilmeden tüm cezası uygulanmalı sadece tecavüz suçu değil hüviyeti kısıtlayıcı ve istismarcılık yani ne kadar bağlantılı suç varsa uygulanmalıdır.

ve kısırlaştırıcı iğne verilip o siki iktidarsızlık iğneside ayrı verilip o sik bir pamuk gibi olmalıdır. adam cezaevinde her tuvalete gittiğinde o sikine bakıp kendinden utanmalıdır.
hammurabi kanunları günümüzde varlığını sürdürseydi, normal bir ceza olacak iddiadır.
az bile ooçeelere bir gözleri de çıksın bunlarin.
tecavüzcülerin sikini kesersen idrar yapamaz siki kalsın. fakat boğaları bükersin öküz olur, erkeklik görevini yerine getiremezler, aynen öyle yapacaksın. öküz olduğu zaman osbir bile çekemeyecek hale gelecek bu insan.
pedofilide az bile idam edilmelidir. 3. yaşındaki çoçuğa zulmeden insana yaşama hakkı verilmesin .
kesilip yedirilmelidir.
ibreti alem olması açısından idam geri getirilmelidir. buna geri kafalılık diyenler (bkz: bi bitmediniz amk)
namusu bacak arasında araya zihniyetin tecavüzcüyü de bacak arasından cezalandırmaya çalışmasıdır. asıl sorun beyindedir. sen ne kadar sikini kesersen kes adamın beyni tecavüzcüyse yapıcak birşey yok. en iyisi beynini sikelim.
Kesilmelidir, hemen akabinde kendisine yedirilmelidir.
siki kesilen adam ifitaraya uğramışsa hiç yoktan bok yoluna gitmiş olacak.
maalesef olamayacak hadisedir. bir ara hadım edilme olayı gelsin dendiği zaman sokağın nabzı yoklanmıştı. kokuşmuş teyzeler " aaaa noluyoruz iran' a mı benzeyelim." minvalinde cümleler kuruyordu tabi kendi kızı yaşamadığı için. sonuç olarak ütopik bir başlık.
bir kere kesildi mi tecavüz vakaları çok çok azalacaktır.
ırza tecavüzün ne denli aşağılık bir suç olduğunu bilen ve içinde tarif edilemez kinler besleyen birçok kişinin haklı bir duygusallıkla önerdiği ceza türüdür. kaldı ki, böyle bir acı ile karşılaşan birinin aklından çok daha keskin intikam fikirleri geçebileceği aşikardır.

fakat, en azından teorik düzeyde bir noktayı vurgulamadan da edemeyeceğim: böyle bir ceza türünün salt tecavüzlere özgü olacağını garanti edebilir misiniz? ya da hangi argümana dayanarak garanti edebilirsiniz? zorlayıcı bir örnek vereyim size: bir kadın, yaşadığı acı sebebiyle kendine tecavüz eden birinin cinsel organının kesilmesini talep etmekte haklıysa; örneğin, bir anne, alkollü olarak araba kullandığı için okuldan gelen oğlunu ezip öldüren bir şoförün öldürülmesini ya da en azından bacaklarının koparılmasını istemekte haksız mıdır? tecavüz acısı, oğul acısından daha mı büyüktür? [araba örneğinde, şoför yanlışlıkla ezmiş olsa da alkollü araç kullanmıştır].
siki kesilmekle kalmamalı, ağzına sokulup dikilmeli.
adamı assanız bundan iyi kardeşim şahsen bunu bana yapsanız ölmeyi tehcıh ederim. (bkz: işkence taktkleri)
(bkz: çükünü kesip ağzına vermek)
(bkz: çükünü kesip köpeklere atmak)
hırsızlık yapanın eli kesilsin hükmünü akıllara getirir.

edit: aynı zamanda desteklediğim hükümdür.
aynı zamanda kanı bozuk soyların türemesine de engel olacak olan gerekliliktir.
verilmesi gereken cezaların başında gelir. madem sikine sahip çıkamıyorsun, söküp alalım; sen de rahat et, biz de.

daha sonra yaptığı hak ihlaline yönelik belirli süredeki hapis cezasını da çekmesiyle, suçunun cezası tazmin edilmiş olacaktır.
hep düşündüğüm ceza tipidir. kesinlikle caydırıcıdır.
tecavüzcünün siki yoksa napılması gerektiğini düşünmek gerekliliğinden daha kolay bir gerekliliktir. sik koparmakla koleksiyon yapılmaz. heee eskilere dönüp hırsızın hırsızlık yaptığı elinin kesilmesi gibi bir mevzudan bahsediliyorsa da o iş artık bir çözüm olmaktan çooook uzakta. herkesin sikini kesmek ne kadar zorsa, siki kesilesicilerin psikolojik altyapısını onaracak kökten çözümler getirmek daha anlamlı.
-kasımpaşadan yukarısı neresiydi dostum?