bugün

edepsizce bir tespit çabasıdır. kürtler de aşkı derin bir duygu olarak tabii ki yaşarlar. böyle edepsizce yorumlar anlamsızdır.

(edit : başlık başıma kalmış. ben açmadım.)
öcalan'ın da bozuk saat gibi arada sırada doğruyu gösterdiğinin kanıtıdır. bahsi geçen gerçeklikten gocunmaya da hiç gerek yok. görüyoruz, duyuyoruz, biliyoruz. kürt erkeğinin köyündeki kentindeki kadınları meta olarak gördüğünü, amcasının kızına dahi tecavüz edebildiğini biliyoruz. bunun sonucunda evlenmeyi kabul etmeyen o kızcağızın vurulduğunu da biliyoruz. burada gerçekten gayri edebi bir tespit var gerçekten. o da tecavüz edenin edepsizliğidir. bir ırkı suçlama çabası olamaz.
bu aponun beyanı bile olsa, bunu buraya taşımak yeterince faşistlik, kafa tasçılık, kürt düşmanlığı hayt huyt höd falan filan işte.

kürt bile olmayan bir adamın, lider diye ağzının içine düşen kürtler hakkında söyledikleri.

edit: adam demişim ya la, pardon.
türk ırkçısı, faşist şerefsiz abdullah öcalan tarafından söylenilmiştir. öhöm.
Bu adam bunu dediyse ve bazı kürtler hala bu adamın arkasından gidiyorsa Oha diyorum sadece. Amsalak herifler.
aponun sözüdür.
hayvandan gelemeyen insanların yaptığı hareketi belirten söz öbeği.
sürekli Kürtleri küçümseme ve mevzu patlatma çabası içinde olan, sözlüğün ergen ve bir o kadarda ırkçı, faşist eğitimli tayfasına mensup küçük kardeşlerimizin kurduğu hayal ürünlerindendir.
beyni küçük ırkçı söylemi.not:türküm Türk Kürt kardeştir.
kimin dedigi onemli degildir. bi fasist soylemidir ve yine bi fasist tarafindan sozlukte dile getirilmistir.
http://www.youtube.com/wa...&v=XNtPl_EoESM#t=105s

bu video moderasyonda yeralan ve kürtçülük yapan biri tarafından belki 5 defadır siliniyor.

ben gene koyayım ne zaman silinirse. pusu ve arkadan iş çevirmek milli sporları olduğundan silik kutusuna bile düşürmüyor bu haltı yapan hüsnü'nün modu...

neyse asıl konuya gelelim. abdullah öcalan'ın büyük bir samimiyetle ifade ettiği tecavüz kürt aşkının gelişim kanunudur cümlesi bayrağımıza el uzatmaya kalkan orospu çocuklarının varoluş neden ve koşullarını da açıklıyor...

tutanın gördüğünü siktiği bir sosyal yapıda bu kadar piç olmasından daha doğal ne olabilir ki?
Ve tabii ki abdullah öcalan tarafından söylenen, kürtlerin cinsel yaşamının temelinde tecavüzün olduğunu belirten söz.

Karı alevleniyooğğ. Evet.
müstakbel kürdistan'daki her genelevin girişine, ulu önder apo'nun büstünün kaidesine bu söz yazılmalıdır.
küfürbaz bir pkk'lının kısmen haklı itirazlarına vesile olan teröristbaşı sözüdür. teröristbaşı tabi doğrudan tecavüzden bahsetmiyor. fakat dedikleri o kapıya çıkıyor.

"bazı soytarılar... apo işte kadınlarla nasıl yaşıyor... bunu dedikçe kadın daha da alevleniyor. aşk gerçekleşti"

https://www.youtube.com/w...&v=XNtPl_EoESM#t=105s

şu soytarının hazırolda beklettiği kadınlarla yaptığı konuşmalara bakın!.. akıl hastası olduğu, megaloman bir sapık olduğu apaçık ortada değil mi? böyle halk önderi mi olur?
apo'nun aşkı çözümlemesi sonucu vardığı noktadır.
Apo itinin felsefenin amuda kalkmasıyla bulduğu kanundur.