bugün

an itibarıyla(evet, doğru yazılışu bu. "itibariyle" yanlış.) başlattığım kampanyadır.

tck'ya aykırı entrylerin silinmesini neye benzetiyorum biliyor musunuz? ayıptır söylemesi daşşş gibi bir manitan var, onu eve atmışsın ama "ya babası bunu öğrenirse" korkusundan dolayı sikmiyorsun. evet, haklısın; babası yakalarsa cidden siker ama bu senin onu sikmemen için yeterli bir sebep midir? açıkçası ben de sevgilimin babasından korkuyorum ama bu korku, kızı sikmemi engelleyemiyor. çatır çutur sikiyorum yani. hatta babasından korkmam beni daha da sertleştiriyor ve hardcore'un amına koyuyorum. ohhh, misss!!! evet. aynasızlar burada yazdığımız yasadışı entryleri görürlerse cidden sikebilirler bizi ama bu bizim entry yazmamıza neden olmamalı işte. gittiği yere kadar gitsin ulan! ters bir şey olursa o zaman bakarız icabına. evet. nasıl ki sevgilimin babasının işi gücü kızının sikilip sikilmemesi değilse, devletin işi gücü de ulu sözlük'te yazılan entrylerin yasalara uygun olup olmaması değildir yani. gittiği yere kadar...

bu arada siz statükocu bebelerin bu kampanyayı desteklemeyeceğini biliyorum ama ben +1 diyorum. evet.