bugün

gerçekten çok rahattır, adeta pijamayla dışarı çıkmış gibidir, artık pantolonlarda tayt kadar dar zaten..
Herkesin bilmesi gereken asıl amaçtır. Evet.
bacakları rahat ettirmek.
anlatıyim.

tayt giymek suretiyle hükümeti devirmek, anarşi ve kaos yaratmak istiyoruz. bir çeşit isyan, bir çeşit başkaldırı bu. geyikli, leoparlı taytların amacıysa çevre duyarlılığı yaratmak, mesaj vermek.

ya ya böyle işte.
ikiye ayrılır:

1) tayt giyip kısa üst giyen: vücut sergilemek

2) tayt giyip uzun üst giyen: rahat etmek.
rahat etmektir.
Diyoki yuzumde bi b.k yok sen bari buraya bak.
Biraz olsun kendi güzel vücudunu göstermektir. Evet.
Erkekler sokakta ona baktıktan sonra gelip evde mastürbasyon yapmak olabilir. Kadın forumlarında falan bu konuya ilişkin böyle beyanlar buldum zira. Açık ve net.
Götünü göstermektir nokta net.
rahat etmektir ya da seksi olmaktır. sizenedir. oturup tayt giyme amacını sorgulayan az gelişmiş beyninizi..
ben de erkek halimle giyiyorum çok rahat valla.
götüne güvenen giyer giymez kime ne bundan.
hem sıcak tutuyor, hem rahat.
sen de al dene bir, hak vereceksin.
erkekleri günaha sokmaktır .
üşümemektir.
Tayt giymektir yesoleyokey.
Tayt giyme şort giyme etek giyme başını kapatınca daha da merak eder gizlilik ilgisini çeker ne yapalım kardeşim? Ota boka tahrik olan abazanlar sizi.
oo gündem değişmemiş. ne güzel ne güzel. amaçlar, niyet okumalar..

başarılar dileriz.

amacın ne kızım senin. bak delikanlılar merak ediyo?
Abi taytın üstüne uzun tunik ya da tişört giyiyordur belki siz hayırdır ya?
o güzel kalçalarını sallarken ve bacak hatlarının dışavurumuyla karşısındakileri cezbettiğini düşündükte hafif hafif ıslanması. ne harika oluyorlar değil mi?
tayt giymek suretiylen anarşiklik yapıp, ahlaklı toplumumuzun bi o kadar ahlaklı genjlerini yoldan çıkarmaktır.

sallandırcan bir ikisini bak bi daha giyiyo mu?
sonra niye kızların başına böyle kötü şeyler geliyo gelir tabi.
Götünü cümle aleme göstermek, normal erkeği de sapigi da tinerciyi de tahrik edip tecavüze ugrayinca mal gibi ağlamak ve anırmak.

Canı istemiş , yek yeaaaaa.. Herkes caninin istediğini yapacaksa işimiz var aq.
bırakın da giyen bir kız izah etsin . işte bunlar hep bilgi kirliliği.
güzel bir amaçtır.