bugün

Mastürbasyon yaptırmak.
Ben pantolon niye giyiyorsam ondan.
Valla sapıkça konuşmayacağım ama bu kızların amacı şudur:
Poposuna herkes baksın ve o ne kadar güzel,ne kadar estetik desindir.
Yoksa ben kız olsam niye o ince ipince şeyi götüme layık göreyim ki?
Not: Hayatında bir kere bile tayt giyen kıza kadına bakmamış erkek adam yoktur. Sırf merakından de değil.
hemcinslerine güzel gözükmektir kızlar ne kadar belli etmese de güzellik konusunda bir birlerini kıskanıp yarışır.ewed
Bende vermek istiyorum ama şartlar elvermiyor.
Ya da gösterip de vermemek.
Tayt giyenler dışında herkes burda bakıyorum yine. Okuyun bi yukarıdaki entryleri. Çıldırırsın ya.

Edit: inşallah bedeninizden 2 beden küçük tayt giymek zorunda kalırsınız. Amin.
En çokta liseli gençleri baştan çıkarma eylemi. Derslerde odak sorunu yaşatır.
kesinlikle rahatlıktır.
Bu kış içlik yerine tayt giydim. şu yaşıma kadar neden giymediğimi sorgulattı bana.
Tayt giymek.
Özellikle de araya kaçan tayt giyiyorsa sapikliktir.

Vurduruyordur demismiydim?
erkek kadını seçerken göte bakar. önce yüzüne bakar sonra götüne bakar. kızlarda bunu bilir.

görsel
erkekleri tahrik etmektir.
güzelim götünü belli etmektir.
erkekleri günaha sokmak.
Çoğunluğun aklına ilk ne geliyorsa o dur.
Tabi ki götünü göstermektir.
beyin yerine penis koymuş erkek bireyler tarafından teşhir diye anlaşılır. Kuzum sende bir organ var o yüzden rahat ettirmez ama bir kadın için tayt en rahat giysidir. hem hareket etmesi kolay hem de bacak arası pişik olmaz. sporcular neden hep tayt giyerler sanıyorsunuz?. Erkek sporcular da giyerler hareketten ötürü tabii.
götünü gösterip biz erkekleri tahrik ederek bundan adeta bir fahişe gibi zevk almasıdır. soran olursa rahat olduğu için giyiyorum der kim bilecek.
yakışıyor ki giyiyoruz kardeşim, kim ne karışır???
Giyinmektir giyinmek . Allah’ın cezaları . bıktık artık sizden ya .
sıcak tutuyormuş. öyle diyorlar.
hiçbir amaç teşkil etmez kendimizi daha rahat ve iyi hissettiğimiz için giyilir.
evet giyilir.
Valla bir çok sebebi olabilir ama lütfen götü güzel olmayan giymesin, rica.
Canımızın giymek istemesi gayet yeterli onun dışında dar ve çok sıkıyormuş gibi görünse de çok rahat. Hatta yok gibi hissettirenleri de var.
boru gibi bacaklarımla sırf rahat etmek için giydiğim rahat şey işte. kim bilir arkamdan ne düzdüler ama umursamadım, rahatlık başka şey.