bugün

benimdir.
(#11094043)
sabi sübyana orospu diyebilecek karaktere sahip olan bir adam için üzülmenin gereksiz olduğunu bilen akıllı yazarlardır.
(bkz: roketadam)

o adam bir şeyler karıştırdı ki başına böyle bir bela aldı.
ölmesi halinde, küçük oğlu ido'yu yatağa atıp (kafasına kese kağıdı geçirmek suretiyle), paralara ve lahmacunlara konmayı planlayan; gayet mantıklı yazardır.
benim. çünkü kendisi şehitlerin vurulmasını siklememiştir:
http://www.milliyet.com.t...p%20yap%FDyor!&ver=80
eğri yolsa düz yürünmez, atasözünü akla getirendir.
ne üzülmeye değer, ne sevinmeye.
"belki de başkalarına yaptırdıklarının sonucudur yaşadıkları" diye düşünüyordur, "ilahi adalet" diyordur içinden. milleti vurdurup, ne kadar pis iş varsa içinde olup, kadınım dediği kadınları dövüp bi' de utanmadan "kadına şiddete karşıyım" diyebilecek bi' adama üzülmek hiç içinden gelmiyordur mesela. bana çok da haksız görünmedi açıkçası.
hümanist olmayan yazar.
(bkz: jimmy jackson)
üzüldüm desem yalan olur...

vay küçük orospu/@protest sanayici
(bkz: bad influence)
magazin malı bir adam için neden üzüleyim ki? bu ülkede ne yapmış bu adam, hangi yeniliğe imza atmış? pkk sempatizanı olması da cabası tabii.
vicdansiz yazarlardir.
(bkz: ben üzüldüm valla) kim olursa olsun ne yapmis olursa olsun insan ölüm döseginde ki birisinin ölümüne nasil üzülmez arkadas. kimi vicdani el verir buna?
içinde insanlık sevgisi bulunmuyor diyenler bile var yuh arkadaş. böyle insanlar abdullah öcalan ölünce veya ne biliyim işlerine gelen biri ölünce de aynısını diyebilir mi, her gün binlerce insan ölürken her biri için oturup üzülüyorlar mı? hem de o insanların çoğu suçsuz yere ölürken. sırf sevdiğiniz bi insan ölüyor diye öyle beylik laflar etmeyin.
kişi her ne yapmış olursa olsun, allah' ın verdiği canı yine sadece allah' ın alabileceği gerçeğini unutmuş yazarlardır.
niye üzülelim ki ne oldugu bellisiz bi adam kime çalıştıgı kimin yandaşı oldugu bellisiz biri ölsün bize ne .
(bkz: yetmez ama evet)
japonyada dunyanın sayılı depremlerinden biri olmuş ölü var ekolojik değişim var nükleer patlama var, ben üzülme hakkımı bundan yana kullanıyorum. *

edit: bu görüşü eksileyen şahsa sesleniyorum; kardeşim benim için dünya ibrahim tatlıses ten çok daha değerli.
üzülmem için bi sebep göremiyorum ben.kendisi el kadar çocuga orospu diyen, eski karısını bacagından vurduran, dansözleri lüks yatında çıplak vaziyette oynatıp para saçan , sonra ben halk adamıyım köylüyüm diyen dangalgın teki .neye üzülücem ki? bi günde binlerce insan ölüyo bu adamın ne farkı var?
her geberen mafyanın ardından salya sümük ağlayan; her mafya aklandığında onlarla gurur duyan yazarlara üzülen yazarlardır...yazık size...
tatlises'in Kurtulmasına üzülecek yazarlardır.
(bkz: ben hiç kimse ölsün mölsün istemem)
Ölse de faydası yok memlekete yaşasa da.
ben işime bakarım.
ne üzülcem elin krosu için amk.
(bkz: butun nickler alinmis)
Neden üzülmem gerektiğini anlamadım açıkçası. Sevmediğim hatta nefret ettiğim bir müzik türünü icra eden , mafya ola , kadın döven her türlü pisliğe bulaşmış bir insana neden üzüleyim ki ? Ben canını yaktığı insanların yanındayım kusura bakmayın.
sakin ol şampiyon, tam sıkamamışlar yaşıyormuş hala.
arabesk gibi kaderci bir zihniyetin özellikle kenan evren darbesinden sonra bu güzelim ülkede hortlamasına neden olan hümanizmden uzak, kralcı, tecavüzcü bir adamın vurulmasına üzülmemek asıl şaşırtıcı ve yavşaklıktır. Her normal insan her yıl onu bunu vurduran bu mafya kılıklının postu deldirmesine "oh olsun" tepkisi gösterir.

Ölmesini dilemesem de "eşkiya dünyaya hükümdar olmaz" demek bir zevktir.