bugün

öp öp öp gibi bir şarkısı vardır odur.
"eee ne var bunda??" denilesi durumdur efenim... şarkı telekomunikasyon iletişim bakanlığı kararı ile engellenirse şaşmamak lazım. eee nede olsa burası türkiye.
Birde kır zincirlerini diyine de bi şarkısı mevcuttur.
Mübarek ayda söyleyenemeyesicedir.
tarkan ın artık münasip bir şahısla izdivaç yapması gerektiğini gösteren şarkıdır.
nil özalp olursa çok süper olur.
buna zina içerikli şarkı diyen, salak salak lady gaga şarkılarını dinliyordur. tabii sözleri anlamadığı için de sorun yoktur. Lan yabancı müzik filan sakın dinlemeyin siz, dünyanın sonu geldi sanırsınız bu şarkıya laf etmekte iseniz.
tarkanın eskilerden de olağan türde bi şarkısı ;

cikar atesten elbiseni
bit tek ciplakligin kalsin
atesten de sicak
ay odada simdi
ay yatakta
ay icindeyken daha ciplak görünüyorsun
kendini ver bana
nasil da büyür bedenin gecenin icinde
sen sen degilsin artik
hadi konus benimle
utanmak istiyorum sözlerinden
sevis benimle, savas benimle
karisalim birbirimize
hic nokta koyma geceye
dur yok, durak yok

bu son gece, ölüm yakin
konus benimle, sevis benimle
sinirsiz ol, yasaksiz ol
sevis benimle, savas benimle

bir yilan kadar soguk ve kivrak
bir yalan kadar cekici ve ürkütücü olmalisin
sen sen degilsin artik
ben de yokum
sevis benimle, konus benimle
yalnizca ask ve gece
ölüm bir adim ötede
(bkz: gel gel gel güzelim hiç acımayacak)
uydur uydur ipe diz şarkı.
beğenmeyen** dinlemez. kimseye zorla "bunu dinleyeceksin" dememektedir tarkan tevetoğlu.

(bkz: geleneksel ramazan ayı islamofaşist kutlamaları)
(bkz: adamı dinden imandan çıkaran şarkılar)
recm edilmelidir. bu ne terbiyesizlik lan?
gerçekten çok erotik. okurken boşaldım gitti oruç.
(bkz: sarsılarak boşaldım)
zinaya meyilli bünyenin her taşın altında zina araması, diyoruz kısaca... bravo!
tarkan'ın uyuşturucu bağımlısı olduğunu düşünürsek, tarkan için muhafazakar bir şarkı bile diyebiliriz; kendisi de ''muhafazakarlığı fazla abarttık'' demiş zaten... neyse elit arkadaşlar bol bol dinler artık.. yalnız muhafazakarlığı iyice aşıp, onlar da kokaine bulaşmasınlar, çok üzülürüz.
eşcinsellik gibi bir sapıklığın bile ''normal ve modernlik alameti'' sayıldığı bir devirde, sözkonusu edilmesi dahi ''aslanın olduğu ormanda, köpekten korkmak'' kıvamında olan garip bir polemik..
tarkan söyleyince sözler tüm seksapalitesini kaybedeceği için sorun yapılmaması gereken şarkıdır.

evet, bu bir şarkı olabilir.
ilahi kaseti beklentilerini suya düşürmüştür.
çok saçma bir yargılamadır. zaten pop müzikte hep seks cümleleri olmazmıdır doğaldır. sanki ilk seks içerikli şarkıyı tarkan yapmış. sevmeyen dinlemez bu türk şarkılar olur biter.
amerika da okyanus kıyısında bunu düzen herifle birlikte çekilmiş resimleri geldi gözümün önüne, bir homoseksüele bu yakışır, insan gibi şerefli haysiyetli şarkıları bir homoseksüelden dinleyebilir miyiz, ünlü diye aydın mı oldu, alim mi oldu? kendisini düzdürmeyi şerefle kabul etmiş bir şarkıcı parcasından başka birşey degil, bununla ilgli entry yazmakta bana zul ama yazmadan geçemedim, imkan olsa çizerdim de, evet.
o an olan oldu
o çapkın rüzgar uçurdu eteklerini
benim suçum yok bozdu
inan ki bütün iyi niyetlerimi...
Unutulmamistir.