bugün

Ya çok etki altında kalmıştır yada azgın filandır. Ilk geceden vermek nedir ya.
tanıştığı kızla ilk geceden sevişen erkek gibidir. Cinsiyetçilik yapmayın.
Cinsel ihtiyacını gidermek istemiş olabilir. Yadırgamamak lazım.
vermez, sevişir. bunu düzeltelim vermek diye bir şey yok.
sonraki gece verse ona da bir şey bulursunuz, size göre vermek sıkıntı zaten. sporla üreyin o zaman.
rus, ingiliz ya da eski sovyet ülkelerinden olması muhtemel. eğer türk'se bu kız, erkek olan kişi çok zengindir para falan sıçıyordur.
Evlilik vakti gelmiştir. Tanışmak şahane vermek bahane.
Tam solcu ve ateist erkeğin hayalindeki kızdır. Birde kendi bacısı olduğunu da düşünse.
Kartlarını doğru oynayıp oynamadığı tartışılacak kadındır. Kolay bir kadın imajı ile cinsel olarak sömürülebilir. Sömürülme diyorum zira kandırılarak ikna edilince bana göre sömürülme oluyor . Az zeki olabilir ya da libidosu yüksek olabilir ama kandırma varsa vardır yoksa yoktur. One night stand demek yerine şöyle güzelsin böyle çekicisin çok etkilendim aşık oluyorum vs edebiyatı yapıp 3 gün sonra meşgule almak sömürüdür. Dürüst olun muhatabınız da neyin ne olduğunu bilsin. Ha bu şartlarda sevişecekse zaten akacak kan damarda durmaz.
(bkz: seks)
tanıştığı kızı ilk gece beceren erkekle aynı statüdedir. bizim gibi halkın çocuklarının böyle bir saptırılmışlıkla alakası olmamakla birlikte rüyalandığında görebileceği durumdur.
süründürmüş kızdır, geceyi bekleyemeden gündüz gündüz de verebilirdi.
ilk gece yapan erkekle aynıdır. Bu tutumla cinsiyetçilik yapmayalım...
Şüphesiz ki erkeklerin hayallerini süsleyen hareket olduğunu unutmamak gerekir.
tanıştığı kıza ilk gece veren erkekle sevişmiştir.
belli ki ikinci gece verse sorun yok.

ayrıca vermek ne arkadaş neyi veriyorsun, tanıştığı kızla ilk gece ya da ne zamansa artık, yatan erkek de vermiş olmuyor mu?

önemli olan alış verişin ne zaman yapıldığı değil, karlılığı ve faydası.

yani, efektif olup olmadığı önemli, bazen sadece bir gül verirsin, bahçeler dolusu etki yapar, bazen tüm bahçeyi verirsin, ilk sıra gül, geri kalan diken çalı çıkar.
ilk beraber geçirdikleri gece veren kız. aradan çok zaman geçmiş olabilir.
Bildiğin kaşar işte. Daha ne kıvırıyorsunuz amk.
ikinci ya da üçüncü gece verse başlık olmayacak kız. bu arada başlıkta cümlenin ögelerinden nesne yok. örneğin; tanıştığı erkeğe ilk gece gitarını veren kız
yolludur o yollu.
cinsiyetcilik kokan bir başlık daha... Bu kız tek başına mı yapacak bu işi amk. ilk geceden erkekte razı oldu demek ki. neden burada küçümseme kıza oluyor. abi şu beyni bir bırakın aq. lan yıl oldu 2016 hala beyin yerine götünüzü kullanıyorsunuz. sonra kadınlar neden Türkiye de kadın olmak zor diyor. Bu yüzden işte amk. gece dışarı çıkan kadına bile yollu demeye çalışan başlıklar var şu Sözlükte.
kolay kolay öyle kızlar çıkmaz bu ülkeden inanmıyorsanız elinize sorun.
K ı s k a n d ı n .
Namusu tabusu ahlakı olmayan kızdır. O kız benim allahımdır.
ikinci gece verse sanki çok bir şey değişecek. 1 yıl sonra verse bu kıza gene orospu diyeceksiniz. Bari hemen versin de maksat ihtiyaçlar görülsün.