bugün

çok defa el değiştiren, en son doğuş grubunda kalan marketler zinciri. ayrıca carrefour kozyatağı şubesinin arsa sahibi.
(bkz: mudur bu buna konus)
şu anda sahibinin migros olduğu marketler zinciri..
(bkz: izmir manisa yolu)
(bkz: tansaşlar sehri izmire hoşgeldiniz)
(bkz: yok artık lebron james)
(bkz: tansaş marmaris)
gün itibari ile,

1 kg tansaş salam = 1 paket kısa malbora.
açılımı tanzim satış anonim şirketi olan; migrosla birleşmiş süpermarketler zinciridir.
izmir büyükşehir belediyesi tarafından kurulan ve öncelerde herşeyin en ucuzunu bulabileceğiniz yer iken şimdilerde özelleşerek tüm türkiye'ye yayılmış marketler zinciridir.
sorduğum "maret salam yok mu?" sorusuna, "tansaş salam vereyim" diye cevap veren, akıllı çalışanlarının bulunduğu, marketler zinciri. allah bütün iş sahiplerine, böyle çalışan tezgahtar nasip etsin.
Promosyonlar konusunda dikkat edilmesi gereken mağazalar zinciridir.

Geçen hafta itibari ile :

1 adet tnk. cappy : 1,10 YTL iken,

6 al 5 öde kampanyalı 6'lı paket cappy tnk. fiyatı : 7 küsür YTL idi.

Yetkilisine durum iletildiğinde ise; "promosyanlarda zaman zaman böylesine dengesizlikler olabiliyor" yanıtı alınan Koç grubuna bağlı zincir magaza.
izmirin resmi marketi. diğerleri için: (bkz: migros) (bkz: kipa express)
paramızın tam karşılığını* alacağımızı idda eden süpermarketler zinciri.
çok akıllı bir pazarlama stratejisi olan market zinciri. öyle ki, zaten olması gerekenleri insanın önüne ayrıcalıkmış gibi sunuyor. tüketici haklarını sadece tansaş'a özgü ayrıcalıklarmış gibi anlatıyor. halbuki tüketici bunları her gittiği yerde talep edebilir.

dedim ya, cidden akıllıca bir pazarlama stratejisi, reklamlarını, pr çalışmalarını, kısaca her şeylerini adamlar buna göre konumlandırdılar. şimdi, tansaş deyince tüketicinin aklına güven geliyor. bravo doğrusu.
kapalı olan kasaları 3 dakika içinde açılmayınca, alışverişinizin 20 ytl' lik kısmını karşılayacağını söyleyen, aradan 8 dakika geçmesine rağmen kasa önünde hala bekleyen beni, '' valla depodaydık, çok işimiz vardı kusura bakmayın, başka arkadaş da yok '' diyerek kendilerini acındıran marketler zinciri.

ayrıca paranızın tam karşılığını da alamıyorsunuz, zira gerçekten pahalı. daha ucuza bulabileceğiniz bir sürü market var. tavsiye etmiyorum.
reklamlarıyla beni yaran , paramızın karşılığını sonuna kadar veren marketler zinciridir.
et reyonunun kokusu her yere yayılan, sürekli haydi alış-veriş yapalım müziği çalan mağaza.
cok lezzetli cig kofte satan yer. tavsiye.
içki reyonu küçük bir market kadar olan marketler zinciri.
kapısının önünde banklar falan var, oturup hayatı seyretmek için. çok iyi düşünülmüş evet.
türkiye koç, sabancı , doğuş gibi holdinglerin babasının malı mıdır diye sorduran market ismidir.

zira türlü türlü isimlerle her türlü sektöre el atmakta , gittikçe adeta bir kartel halini almaktadırlar.

kendi aralarında suni bir rekabet gösterisi yaparak ağzımıza bal çalarken , vatandaşın gelirinin en tatlı kısımlarını ceplerine indirmektedirler.
40 üründe yüzde 40 indirim kampanyası yaptığında, müşterilerinin sepetlerinde sadece bu 40 ürünü gördüğümüz market. * *
en kazık marketlerdendir migros carrefour gibi aynen.
muadili marketlere göre daha ucuz olduğunu tespit ettiğim market zinciri.
et ürünlerini kendileri ürettikleri için güvenilir ve sağlıklı imiş.
ayrıca dün itibariyle, migros ta 4,5 ytl olan küçük nutella yı 3,3 ytl fiyatla sattıklarını gördüm ki,
canlarım benim.
adını anınca nedense aklıma hep müdür bu buna konuş temalı reklamı gelen, ailemizin süpermarketi.
kadıköy mağazası etrafta başka market olmadığı için çok kalabalıktır.