bugün

(bkz: koyunun çobana saat kaç diye sorması)
cennete mi gideceğim yoksa cehenneme mi?
hadi bakalım sen buna bi cevap veeer.
istatikçi birisi için:

-kaç tane melek var?
-bugüne kadar kaç tane peygamber geldi?
-cennette şu an kaç kişi var?
-cehennemde kaç kişi var?
muhtemelen öldükten sonra şayet ki tanrı ile karşı karşıya gelinir ise sorulması gereken bir kaç cümlelere;
+ buranın patronu sen misin?
- öldüm mü?
+ beni neden yarattın?
+ beni affeder misin?
neden?
(bkz: tanrı değil allah)
eğer ki kader varsa yani tüm yaşamımız önceden belliyse, doğru yanlış her adımımız önceden biliniyorsa bu yüzden kimisinin cennete kimisinin cehenneme gitmesinin neresinde adalet vardır? bir kulu yaratan onun kaderini önceden bu şekilde belirlediyse bu yolda yaptığı yanlışların cezalandırılması nedendir? güzel bir aile ortamında doğan müstakbel doktorla, kimsesizler yurdunda yetismiş müstakbel hırsız aynı şekilde mi değerlendirilcektir? neden o kimsesiz çocuğun kötü yola itilmesine göz yumulur?...
asl * pls? *
kaldıramayacağın taşı yaratabilir misin?
tanrım neden çocuklar alçak sesle konuşmayı bilmiyor ve hep çok konuşuyorlar?(başım şişmiş bir haldeyim)
nerdesin? dur bekle geliyorum...
cehennem endotermik mi egzotermik mi.
bi zeus vardı ne oldu ona?
+hiç defolu insan yarattın mı?

-ayna diye bir şey de gönderdim bir bak istersen...
(bkz: allahim neydi günahim)
eğer doğduğumuzdan itibaren kaderimiz alnımıza yazılıysa yapıcağımız her şeyi düşündüğümüz herşeyi biliyorsan ki biliyorsun doğruyu yapıcağımızı yalnışı yapıcağımızı günahlarımızı sevaplarımızı hangi yolu seçeceğimizi neden günahlarımız bizim oluyor ? ve asıl soru şu neden bunlar için cennet ve cehennem var ... umarım cevabını alıcağım bir sorudur çünkü boşuna yaşamış olmak istemem ..
-saatim yoksa kutuplarda namaz vaktini nasıl ayarlacağım,
-madem ademi cennetten çıkaracaktın onun için dünyayı hazırladın, onları doğrudan dünyaya gönderemez miydin, eğer onları cennete bırakmak istiyoduysan neden şeytanın cennete girmesine göz yumdun, engelleyemez miydin?.
reenkarnasyon gerçek mi??
peki seni kim yarattı? * *
beni neden yarattın?
isteğe göre adam çarpılıyor mu?
- dünün en dikkat çeken günahları
- haftanın en başarılı günahkarı
- dün en çok günah işleyen ölümlü
neden senin yarattığın insanların hayatlarının içine eden, vuran, kıran, öldüren amerikaya müdahale etmedin ?
ibnelik yaptılar diye yok ettiğin lut kavmi amerikadan daha mı günahkardı?
beni yaratırken niçin bana sormadın?
-söyle bakalım tanrı var mı?