bugün

zombala bombala hakuna matata amuda kaldıraga zimbabve nijeryane dans uzmanı kim jong un bacısına kalkan trumpın amcasının oğlu blade in yeğeni cezalandırıcı 7t terminatör turbo tony tutankamon taner tolga tarlacı meterin hem arkadaşı hem de aynı zamanda bir numaralı düşmanı kafes dövüşü uzmanı floyd ve mcgredor un bir numaralı düşmanı fbi ajansı yangında 150 kişiyi kurtaran aynı zamanda halk kahramanı survivor şampiyonu kıbrıs girne amerikan üniversitesi mezunu 4 yıl kadınlara kuğu bale dansı öğreten nijeryan asıllı beyaz tenli ama zenci pis suratlı düzücü gizli rus ajanı iddaa uzmanı kedi bakıcısı saç ekimi aynı zamanda yamyamane dans uzmanı pilot başkanan ve aynı zamanda milletvekili adayı serkan aydının kankası nihat doğanın voltran kankası acun ılıcalının belalısı
kreş çocuk bakıcısı mor kafalı fbi ajanı müfettiş gadget zumbala bumbala yamamane afrikane papua yeni gine nijeriyane zimbabve hakuna matata dansçısı cnn breaking news in vazgeçilmez adamı kim jong un bacısına itekleyen obamanın mektup arkadaşı bush un eski dostu trump ın yeğeni floyd un bokstaki rakibi mma conor mc gregor un yakın arkadaşı wwe amerikan güreşcisi iddia uzmanı dream league soccer delisi kızların kuğu balerine dans hocası ukrayna ve beyaz rusyanın prensi ankaranın göz bebeği köpek yarışı uzmanı cezalandırıcı blade joker mor kafa 150 kişiyi yangından kurtaran muz adam görkemi kumara alıştıran ruletçi pokerci meyhaneci kerhaneci jamaika asıllı kolombiyalı uyuşturucu çetesi tipli pzevengo diablo nun düşmanı havai fişekçi lolita avcısı kızların kahramanı zabıta polis amiri emniyet müdürü vali hakim avukat aynı zamanda türkiyenin başbakanı 8t muz cumhuriyeti dansçısı kerimcan durmazın belalısı italyan mafyası taner sins işte karşınızda.
entrye bak buzdolabı sırtlattı. https://www.uludagsozluk.com/e/43372255/
ruh hastası başarılı bir medya insanı
Taksim delisi cenk’in kendisinin babası olduğuna dair iddialarına cevap gelmiş cenk abiden.

https://youtu.be/vLEcNTCjQ8I
Genelde fazla gülmem ama bu adamın videosuna gece 3'te denk gelince kahkaha atmamak için yastığı ıssırıyorum. Mükemmel lan mükemmel. Benim diyen komedyen bir filmde bu kadar uzun kahkaha attıramaz.
bum be yarag seviliyorsun reyizz.
Ruh hastası.
adada ağaç çok olduğu için iyi uyum sağlamış eski survivor yarışmacısıdır. kendisi de benzer maddeden yapılmış neticede.

görsel

birkaç yıl önce internette gezinirken görmüştüm bu görüntüyü. bu kamil kendisini sedir ile dürüm yapmış ateşe atlıyor. atlaması neyse de bu alt yazıda görülen haykırış her izlediğimde kahkaha attırtıyor. hangi kadın yarışmacı bu bilmiyorum ama bu olayın evvelinde birisi taner tolgaya "salak mısın" diye soruyor gene bu "yanıyor geri zekalı" diyen kız "abi niye soruyorsun ya bilmiyor musun cevabı" tarzında bir şey söylüyordu.
neden ünlü olduğuna halen anlam veremediğim fenomen ee andy warhol demişti birgün herkes ünlü olacak diye ama kimse dinlemedi.
bum be yarag.
Keyifsiz günlerimde videolarını izleyerek keyifleniyorum. Tam bir deli. Ve gerçek survivor yani adam gerçekten survivor hayatı yaşıyor yahu. Kıbrıs’a yüzerek gitmeler falan.
şu adamın videosunu kendi rızasıyla açıp izleyenin aklından şüphe ettiğim bir karakter her önüme geldiğinde midemi bulandıran şovmen biri.
Orospu çocuğunun tekidir. Bu millet zaten nerede orospu çocuğu var onu ünlü eder. Bu kafayla devam edin aynen.
Su katilmamis, konsantre haldeki orospu cocugu.
bu adam parayı nerede buluyor çalışmıyor bi sikim yaptığı da yok. ülke ülke geziyor tatil yerlerinde yiyip içiyor hayata bak amk.
direkt türkiye'ye teslim ediyorlarsa güzel. orada sınırı geçen türk askerlerini (er) yunanistan'a teslim ediyorlarmış önce. ne alakaysa.
görsel
Daçmin goooş.
gayriresmi adobe photoshop teknolojileri ve ortaklarının türkiye yüzü.
görsel
intihar etmiş. Türkiyenin başı sağolsun. Photoshop öksüz kaldı.
https://www.youtube.com/watch?v=gWkCUTec-g0

zamanında güzel benzetmişler. ama az dövmüşler ki akıllanmamış arkadaş..
yüzü gözü bir fena olmuş.

edit:15 kişi dövdü beni demiş.. gururuna yediremiyor 1 kişi dövdü demeyi 15 kişi diye hikaye uyduruyor belli ki.
-Kapat telefoni!

+yha benim eniştem de Diyarbakırlı!
bıçakla gasp etme suçundan cezaevine atılmış kişi.
https://bit.ly/3s6AXPj
Siyahi bir kadına tecavüz suçundan 10 yıl hapse mahkum edilmiş sosyal medya fenomeni.

Elindeki imkânları kötü şeyler için kullanıp hayatını mahvetti, sokaklara düştü ve eninde sonunda tecavüz suçuna da bulaşarak kendi hayatını tamamen kararttı.

Aşırı şöhret olma isteği yüzünden kendini tamamen bitirdi.Çok dayanacağını sanmıyorum, içeride onu ya harcarlar ya da intihar eder.