bugün

ne bulsa ağzına atan kişilik. şimdilik diğerleri öğğk böğğk diye tepki göstermekteler ama ilerleyen günlerde fikirleri ne yönde değişir bilemiyorum.
gruptaki kızları "güreşin yea bi göreyim" diyerek grup işlerine sokmaya çalışan güzel insan. kızın biri de "aldığım terbiye kültür buna izin vermez" diyor. hassie ordan.
(bkz: american dream) son fragmanda kazıklandı sonunda.
adam olayı çözmüş.
(bkz: catfight)
çok ünlü olma meraklısı gördü bu ülke. ancak böylesini ilk kez görüyoruz; adam eline ne geçerse ağzına atıyor, oradan oraya yuvarlanıyor falan. tam bir şaşkoloz...
oha bu kadar survivor izleyen ciciş yazar mı var burda dedirtmiştir; iğrençsiniz.
en son kendini bir ağacın üstüne atıyordu. vah vah.
her şeyi yaparım, her şeyi yerim diye ortalıkta gezinen ilk günden bezdiren kişidir.
(bkz: mal)
taner tarlacı kimdir ya?

nihat doğan sakal gibidir, kestikçe daha gür çıkar.

görsel
ilk elemede gitmesi gereken isim, çok antipatik. kendini öne çıkarmaya çalışıyor aklı sıra.hakkındaki düşüncelerimin tamamen değiştiği isim. sayesinde son bir aydır çok gülüyoruz. çoğu kimse eminim böylesini hiç görmemişti hayatında.yarışmanın sonuna kadar kalcağından eminim. en azından ben kalsın istiyorum.
http://www.facebook.com/profile.php?id=777944635

Arkadaşın facebook hesabı.
sıçsam onu da yer mi diye merak ettiğim insanımsı hayvan.
elindeki sırt çantasını sallayıp sallayıp ağaçların üzerine fırlatan, sonra da çantayı alabilmek için ağaca tırmanıp dalları kıran ayı oğlu ayının oğlu.
Beyinsiz beyinsiz hareketleriyle nihat doğanın en büyük rakibi olma yolunda ilerlemektedir.
dünkü programda türk kadınlarının yüzleşemediği gerçeği bir çırpıda söylemiştir:
"biraz kilo verin."
ve güreş yapın demesi, kendini oradan oraya atmasıyla beni acayip güldürdü. bu akşam da sırf onun için izleyeceğim bir de nihat doğan için tabii.
bu arada kendisi yetenek sizsiniz e de katılmış bir isim. acun ılıcalı nın rastgele seçmediği ortada.
gereksiz yere abartılan-abartılacak olan medya maymunlarından biri.
(bkz: komik mi bu simdi)
yarışmadan hemen elenmeyecek olan yarışmacı. adam kuvvetli hemde kimseyle kötü değil, ayrıca şaklaban. tamam yardım etmiyor olabilir işlere ama, bu adamı elemezler o üç özellikten dolayı uzunca bir süre.

edit: tefikle, kavga istiyorsan gel, gel hadi gel, diye bir diyaloğa girip takışmıştır. elenir bu çocuk.
şivesiyle nereye ait olduğunu çözemediğim davariko yarışmacı. kıprıslı mıdır acaba? arnavut'a da benzemiyor değil.
yetenek sizsiniz türkiye yarışmasına katılan (bkz: http://www.youtube.com/watch?v=d1pxe78cf7o) , şuan survivor yarışmasın da gülme krizine sokan yarışmacı.
öküzlüğü ile yarışmada nihat doğan'a rakip olmuştur.
an itibariyle "manyaklar ganlı ganlı denize giriyolar, yerimizi mi belli edeceksiniz göpek balıklarına" diyerek yardıran yarışmacıdır.
buradan ilan-ı aşk etmek istediğim yarışmacı. ben de 60 yıllık ömür nasıl geçer diyordum, sanırım cevabını buldum.
zaman kaybı insanlardan biridir iddiaya girerim.