bugün

tarihçi.
Geçenlerde saat 2 civarında habertürkteki programını izlemiştim. Çok kaliteli bir tarihçi. Öbür tarihçilere benzemeyen bir anlatımı var. En salak adam bile anlar yani. Bu tür tarihçilerin artması dileğiyle...
tanırım iyi adamdır.
Çok kaliteli iyi bir insan. internetten yayında yapıyor bildiğim kadarıyla gittiģi yerleri canlı gösteriyordu.
kitapyurdu nun ortaklarından olduğu söyleniyor.
Kendisini çok sever, dinlerdim. ama son zamanlarda iyiden iyiye ezber adamı olduğunu fark ettim. Her hadisin doğru olduğunu savunmak çok vahim bir durum.
modacı tipli bir tarihçi.bilgisi ve üslubu sağlam.
işini severek yapan bir sanat tarihçisi. kendisi takdir edilesi insanların başında geliyor.
robert langdon türkiye şubesidir.
bos beles...
görsel
Siyasetteki isimleri cezalandırdığınız zaman,tamam diyeceğim ama buna niyetleri Yok.
Ben tahmin etmistim önceden kürt said e övgüler falan girla gidiyordu iyi almislar ama salarlar.
Akplilerin çoğunun Fetöcü olduğunu gösterir. Bu adam gayet yerli milli takılıyordu

görsel
fetönün ebesını de ıçerıye alacaklar yakında nıye doğurtturdun dıye.
fetöden tutuklanmış.

http://www.hurriyet.com.t...1047210&utm_term=post
Bu konuda kamu oyuna ikna edici kanıt ve deliller gösterilmeli,yoksa bunda art niyet aranılır.
Oha amk dedirtmistir.

Bu adam da fetocuysa gercekten uzulurum.

Eger degil de bok atıldıysa o zaman daha cok uzulurum.
sokrates in savunmasına taş çıkarmış

görsel
adı pek duylamasada anlatımı ikna edici cümleleriyle beni benden alan tarihçimiz. başarılarının devamını dilerim.
Kivirmis amk kürt saidi övmenden belliydi zaten.
Tarihçiliği ortalama bir üniversitede tarih okumak ve cemaat dersanelerinde tarih öğretmenliği yapmaktan ibaret “clickbait” tarihçi.

Reklam geliri için 10 dk sınırından dolayı kafa ütülediği bir YouTube videosuna denk geldim, ilk 2 dk’dan sonra ileri sara sara izledim, arada “ooooo süper tarihçi” yorumlarına filan baktım şu an beynimi sterilize etmek için burnuma amonyak çekiyorum beyler!
kadir mısıroğlu ve ahmet şimşirgil den
sonra türkiyenin en iyi üçüncü sanat tarihçisidir.
kültür ve turizm bakanı olmalı bu adam . net..
Fetöden alınmıştır.

Sizde ki fetö seviciliği bitmez zaten.
fetöden alınan ama anında serbest bırakılan tarihçidir. ota boka fetöcü deyip durmayın amk sikerim fetösünü adam iyi tarihçidir ben o yönüne bakarım..