bugün

bugun haberlerde izlediğim taksim meydanında f1 pilotlarından BMW Sauber ekibinin pilotu Nick Heidfeld'ın hayranlarıyla buluşması(!) sebebi ilen yapılan organizasyonda 2 rus kız f1 pilotunun resimlerini çekmek için barikatların hemen arkasında beklemektedir. gözü dönmüş bir bey turist kızlardan birini önce elle sorada başka uzuvlarıyla rahatsız etmektedir. yanda budurumu gören iki tacizci daha bu beyin işini bitirip sırayı ona vermesini beklemektedirler. sıra onlara da gelir ve bi şekilde işlerini görürler. * daha sora ortamdan ayrılan kızalrın peşine takılırlar fakat polisler tarafından yakalanırlar... bir yılbaşı akşamıda buna benzer şeyler yaşamıştık.. bu açlık nerede son bulur? bu görüntüler bize neler kaybettirir oturup düşünmek lazım....
aynı şekilde, cumhuriyet bayramında taksim meydanındaki konserde de öndeki kızları taciz eden şerefsizler topluluğu. bunların ana-bacılarını alacaksın, onların gözleri önünde taciz edeceksin ki ne yaptıklarının anlasınlar...
Yılbaşı itibari ile taksim meydanında yapılan eğlencenin erkekler matinasına dönüşmesini sağlayan kendilerinin yüzünde meymenet olmayan Her izlediğimde Seni eğiten anayı diye küfür ettiğim hepsinin taksim meydanında p.p. lerinden asılmasını bu sırada kendilerine aynı şekilde taciz edilmesini istediğim insanlar( (bkz: insan taklidi yapan hayvanlar)) toplulugu.
bunlara ceza vermek onları kahraman yapar, kahvede övüne övüne anlatır. ama bunlara kahvede cinsel eğitim versen, ilkokula kaydını yaptırsan, bak bir daha yapabiliyorlar mı?
ancak, o haltı yedikleri yerde* ibretlik bir şekilde hadım edilmeleri sonucu nesilleri tükenebilmesi muhtemel yaratıklardır.
(bkz: bremen mızıkacıları)
belediyenin toplayıp kısırlaştırması gereken "top"luluk.*
bunlar akrabalarınız, komşularınız, dostlarınız, sınıf arkadaşlarınızdır, sahip çıkın...
bizim mühim sanatçımız 70 milyonun önünde riki'nin poposunu ellesin, bir başka sanat değerimiz zavallı bir adamın pipisini 70 milyona canlı yayında göstersin, bir başka sanatçımı gene süper karizmatik sanatçımız yere yatırıp 70 milyonun önünde öpsün ve ben bu listeyi sıkılmasam eşeğin ziki gibi uzatabiliceğim bir ülkede yaşıyim.

bu ülkede insanlara 7 gün 24 saat kesintisiz eller havaya tandanslı bir hayat var (ı) aşıladıktan sonra , kim kimi nerde düdüklemiş mahkemeleri kurulduktan kelli , kaç milletvekili olduğundan bihaber ama kimin götünde selülit var bilen sikko bir nesil yaratıldıktan beri , taksim de olanlar pek bir garip gelmiyor bendenize.
adaletin ve hayali kurulan yeni dünya düzeninin işleyine leke süren virüslerdir.

çevremizde gördüğümüz sürece onlara psikolojik işkence etmeli, hayatlarını dağıtmalı, aile kurmalarını engellemeli ve onları toplumun olabildiğince dışına; ölüme ya da uçuruma itmeliyiz. gerekirse onları kimyasallarla uyutmalı ve yok oluşa (self destruction der ecnebiler) sürüklemeliyiz.

kanser gibi yayılmakta olan bu hayvansı yaşam formları ailemizden, akrabalarımızdan ya da arkadaşlarımızdan biri olabilir. ama "temiz dünya" inancını içinde taşıyan biri için bunun bir anlamı ya da ayrıcalığı olmayacaktır. herkesin üstüne düşen şey bu hastalıklı bireyleri imha etmek, tehdit etmek, bastırmak ve sindirmektir.
bir de bu taksim meydanına kış günü ten rengi çorap, tanga, maksi mini etekle gidip, yetinmeyip kalabalığın en yoğun olduğu yerlere dalıp, yetinmeyip zıplayıp sıçrayarak hop hop her yanı hoplayan, yetinmeyip yanındakilerin kucağına bayılacak kadar içen, yetinmeyip bilimum direklere tırmanmaya kalkan kızlar vardır. taciz edilmeyeceklerini düşündüklerinden(!) olsa gerek çok rahattırlar ama gösterdikleri yerler ellenince ejderha'ya dönüşürler.

eğlenmeyi bilmeyen insanların bir araya gelmesi sonucu oluşabileceklere örnek teşkil eden insanlardır bu tacizciler de.

edit: "bir de" diye başlayan cümleyi top yekün algılayamadan hakarete girişen mahlukat ürünü tez canlı ergen sivilcelerin de aramızda bulunduğunu iş bu entry ile anlıyoruz

büdüt: bayan olduğunu belli etmek için çırpınan model diye de başlık var mı ki?
tacize ve tecavüze uğrayan herkesin illa mini etekli ya da kışkırtıcı olması gerektiğini sanan mahlukların aramızda olduğunu gösteren başlık.

(bkz: her şeyinizle dünyadan temizlenmeniz dileğiyle)

ayrıca bu mahluklar "tecavüze uğradıysa kesin tahrik etmiştir" diyenlerle benzerlik gösterirler. bizzat toplum hayatına tecavüz ederler. neymiş? o saatte mini etekli diye tacize uğrama isteği duyuyormuş aslında.. lütfen, rica ediyorum en yakın camdan atlayarak kendinizi katledin; yarım saat kadar can çekiştikten sonra sieyip cehenneminize gidin.

tekrar ediyorum, "mini etek giyiyorsa tacizi hak etmiştir" diyen herkes dangalaktır, geri kalanların alınması şahsımı ilgilendirmez. bu dangalak ordusunun vebadan geberip çöpe gitmesini temenni ediyoruz.
her yıl, tek başına veya yanında erkek olmadan yürüyen kadın veya kadınları görünce saldıran heteroseksüel sapıklardır. kısaca orospu çocukları da denebilir. aşırı hakaret ve argo içerdiği için gammazlayacak olan arkadaş için bir kez daha tekrar edeyim; orospu çocuklarıdır.
oturup nescafe içmek için bile bin tane zorluk çıkaran megaloman yurdum kadınının ne dirisinden ne ölüsünden hayır görmemiş ruhsal yönden çok aç kalmış hasta ruhlu erkeklerdir.
%40ı bayanların (kabul etmeseler de) teşviki ile, %60ı bu kişilerin hayvanlıkları nedeni ile taciz yapan kişilerdir. ne olursa olsun yaptıkları mazur görülemez. sultanahmet meydanı ağaçlarında sallandırılmalıdırlar.
bu ülkenin vatandaşı olduğuma utanmama neden olan hadiselerin yaşandığı yerdeki abaza insanımsılardır.
öncelikle (#2775947).

sonra dileklerimiz kabul olmuştur inşallah diyoruz. ayrıca seneye de bu seferkilerin annelerini aynı noktaya davet ediyoruz.

öyle bir hayvansınız ki hayvan denmez!
onlar hep ordaydi.sahin k.nin ögretisini yasayan abaza genclik.

-ulan taksime yilbasinda sibel kekilli geliyomus

+ deme be

-hatta sakin k. ile birlikte geliyomus

+ sen git olm ben gelmiyorum...