bugün

#27027388 bu entrymde bahsettiğim yavşak tiplerdir. samimiyet artınca cıvıyan tiplerdir.
yok ygs soyle guzel gecti yok mat kolaydi diyen tipler. hepsinin ağzını burnunu kirasi geliyor insanin.
Kıvanç tatlıtuğ.
ev arkadaşım gibi tipler. evde 3 kişi kalıyoruz, üçümüz de daha önce birbirimizi tanımıyorduk. bir tanesi çok mülayim, hiçbir şeye karışmayan diğeriyse piçin teki. genel olarak şöyle tanımlanabilir; neredeyse tanıştıktan sonra 1 hafta geçmiş, bizim piç bu mülayimin arkasından bana konuşuyor diyor ki "niye tüm eşyalarını odasında tutuyor sanki hırsızlık yapcaz" ben o günden sıkıntılı biri olduğunu anlamıştım. daha sonralarında ikiyüzlülük baş göstermeye başladı, yani sonuç olarak bizim üçümüzün aynı evde kalıyoruz diye arkadaş olmamız gerekiyor diye bir zorunluluğumuz yok. evdeki iletişimler genellikle "günaydın -günaydin" "yakşamlar -yakşamlar" o da karşılaşırsak evde. herkes kendi halinde yani. ama bu böyle yapmacık bi şekilde candan davranıyor, yani hissedebiliyorsunuz yapmacılığı. bir gün eve bir arkadaşı geldi, işte bu piç de bağıra bağıra konuşuyor diyor ki "ya ben bu evde 1 yıl nası kalıcam bu tipler ne" falan filan. lan duyduğum anda bunu böyle bi kendimi kaybettim, bir başım ağrımaya başladı sinirden hani odadan çıksam hiçbir şey demeden üzerine saldırıcam. bu olayın üzerinden geçeli 2-3 ay falan oldu. sonra bu sevgili falan edindi bunlar evden çıkmıyorlar. şimdi ben ilk tanıştığımız zamanlarda hep dışarıdan yemek söylerdim ve söylediklerim paylaşılacak türden yiyeceklerse paylaşırdım herkesin kapısını çalıp. sonra yine evde bağıra bağıra sevgilisine anlatıyor diyor ki "çocukla hiçbir muhabbetim yok, geliyor yemeğini paylaşıyor" falan filan. ya ben vallahi bilmiyorum ya. lan nası insanlar arasında yaşıyorum bilmiyorum. hani bunları düşün düşün delir amk. hani bir şeyi yapmadan önce kaç kere düşünürüm, ama şu hareket bile nasıl yorumlayan insanlar var ya. neyse şu yıl bitsin de herkes kurtulsun.
* hümanizm, tüm insanlar kardeştir, çiçekler, böcekler edebiyatı yapıp duran sinsi türk düşmanları, (alayı etnik döküntüdür)
* dinciler (bunlar da aynı bok)
* istenmediğini kabullenmeyip ısrarla yavşayan erkekler,
* hiçbir şekilde milli duygu taşımayan, ideali olmayan ve tek derdi zengin koca bulmak olan kızlar,
* kültürlü, aydın ve seküler insanlara anlamını bilmedikleri halde "entel" ve "elitist" diye hönküren cahiller, (çoğu akplidir)
* eğitimli olmayı aşağılayıp, cahillik ve yobazlığı, anadolu çomarlığını yüceltenler,
* kişisel gelişim kitapları okuyan, aşk temalı aforizma manyağı, melankolik ve kendini romantik sanan ezik erkekler,
* sanattan anlamayan yontulmamış odunlar,
* şiddet eğilimi olan dengesiz tipler,
* türk kültürünü aşağılayıp, modern olacağım diye batı özentisi olup çıkan ve anası soğan babası sarmısak olan kompleksli tiplerdir.
Kendini akıllı zannedip etrafındaki yada yanındaki insanı salak hiç bişeyin farkında olmadığını sanan gerizekalı kendini bişey sanan tipler.Midesiz yüzsüz pişkinlerdir hepsi.
terazi burcu kadını.
Iyi espri yaptığı zanneden ama berbat espri yapan internet de gördüğü iki kelime ile anında sert çocuk havalarına giren oçlar.
örnek verecek olursak mesela, kanal 24 te gazete başlıklarına yorum yapan, sürekli birbirlerine yalakalık yapan iki tane mal var, her gördüğümde midem bulanıyor , gidip iki kilo sıçıp rahatlıyorum. sonra mesela nihat doğan diye bir angut var o böyle edebiyat felsfe filan yapmaya çalıştımı insanlığımdan utanıyorum, mesut yar diye bi kazma sapı var kendi dediğine böyle pis pis güldümü böyle sanki ben düşmüşümde gülüyor gibi hissediyorum, o anda yayına girip bi kafa atamadığım için kahırdan yatamıyorum. memet metiner gibi bi dallamanın mecliste olması adamın tüm adalet onur gibi inançlarını SARSıYOR, sesi bana geldimi kulaklarımı kapatasım geliyor, hele izzet yıldızhan var anlatılmaz bir vaka, daha tıp isim bulamamış, onun o kütahya porselen dişleri eşşeklerde bile yok, tam bir kazma. rasim ozan kütahyalımıydı adı onun o lauvbali edayla her şeyi biliyormuş yorumları tahammülün son damlası.
(bkz: rasim ozan kütahyalı)
Boş boş konuşup her şeyi ben bilirim tavırlarında olan tenekeler.
pkklı orospu çocuklarıdır kim olacak başka.
en yakın arkadaşının kuyusunu kazabilecek kadar şerefsiz olanlar.
Herkesle sohbeti muhabbeti olan kişiler hepsinden nefret ediyorum.
Her şeye karşı çıkan tiplerdir. Bunlarla ne zaman pazarlık yapılıp orta yol bulunmaya çalışılsada olmaz. Ayrıca sürekli sorun arayışındadırlar.
Çok konuşan boş konuşan tipler, her gördüğü çocuk yada genç kızın arkasından cıvik cıvık yorum yapan tipler, samimiyetsizligı km öteden görülen tipler. Sabretmek mümkün değil direk tepki gosteririm.
agzi yuzu yamuk bebek gibi konusmaya calisan kiz tipleri . yaaa babiskooo bana ayfon 6 al yhaaaa diye soylenen kiz tiplerine tahummul etmek nerdeyse imkansizdir.
Yapay ve yılışık tipler.
Karşıma aldığım adam doğru düzgün olmalı. Samimiyetine inanılmayan biriyle ne konuşulur ki ?
Kendını bılmeden baskalarına atıp tutan tıplerden.
ataerkil, hayvan sevmeyen, homofobik, şiddet manyağı tiplerdir. Kısaca bütün türkler diyebiliriz. En kısa zamanda ölmeniz dileğiyle.
Her kiza kariya yavsayan mide bulandirici tipler.
Ukala tiplerden oldum olası haz alamam bide yapmacık davranan tipler var tahammül edilemeyen.
fazla yüksek sesle konuşan ve yüksek sesle kahkaha atan insanlar; kapıları hızlı çarpan insanlar; daha dün tanıştığı insanla hemen canım cicim olan insanlar (sanırım ben öyle olamadığım için); siz diye hitap edene sen diye hitap eden insanlar (ben siz'in nerden sen'iniz oluyorum?); kendi fikrini evrensel gerçekmiş gibi sunan 'bence' kelimesinin varlığından habersiz insanlar; her şeyle ve herkesle dalga geçmeye programlanmış, her şeyi şakaya vuran, ciddi ve kaliteli sohbet etmekten aciz insanlar ki hatta bunlar sürekli dalga geçtiği insanların arkasından kaş göz yapıp sırıtırlar bir diğer insana. şimdilik bu kadar.
dünyanın kendi eksenleri etrafında döndüğünü zannedenlere tahammülüm yok. burnu havada, kimseyi takmıyormuş havası veren cool tiplerden nefret ediyorum.
Kesin ve net cevabım-> dengesiz insanlar.