bugün

hukuk kurulunun en kıdemli üyesi. sözlükle çok ilgili ve alakalıdır.
kendisinin neden birinci nesil hukukçu moderator olmadığı tartışma konusudur. hani sözlüğümüzün hukuk danışmanı ya kendisi o yüzden çıkıyor bu tartışma.

(bkz: çok soru soruyorsun yeğenim akıllı ol)
ölümcül bi adam , ince dokundurmaların piri ... kendisine bugüne kadar nabüsüüün bile demedim ama hep takibip etmişidir bu lamayı ve hiç de gocunmamışdır bu olayımdan . neslimizin aynı olması husumetini de göz önüne koyup buraya bişiler yazayım dedim , yazdım ...
hakkında bir tane bile kötü entrye rastlamayacağınız, sözlüğün temel taşlarından - birde felsefe taşı var o harry'nin- olan yazardır. yazdıkları okunası bazıları 3-5 kez ısrarlar + oylanası yazardır. takipteyizdir.
bugun entry girmemiş
dün entry girmemiş
gecen hafta entry girmemiş
gelecek hafta entry girmeyecek

nerde bu adam dediğim yazar.
takma adının ilginç bir hikayesi olan yazar.
çok eğlenceli bir nicki var, iyi bir yazar ayrıca hukuk sorumlumuz.
nerelerdesin yazarı.
zamanında 97 karakter başlık açmış yazar. *
(bkz: cok az sayida kalmalarina ve sozlukteki guc onlarda olmasina ragmen hic kendini bozmayan yazarlar)
sol üstteki uludağ sözlük yazısına tıklandığında hukuk sorumlusu olarak görülür kendisi. en son mart 2009'da bir kaç entry girmiş, ondan önce taa haziranda.
anladığım kadarı ile sözlüğün temelini atan yazarlardan biri. denk gelemediğime üzüldüm.
bugün son hız yaratıcı başlıklar açan yazar. özleyenlere duyurulur. ayrıca hukuk sorumlusuymuş.
entry girmiş. sevindirik olduk.
idollerimden.
sözlüğün hukuk sorumlusudur.
yazsa da eski çınarları hatırlatsa yazarı.
başarılı, kaliteli yazarımız. nadidedir.
(bkz: #10256511)
Nickini görür görmez gülme krizine girdiğim yazar, sevdim kendisini *
(bkz: #11096892) şu vakitte güldüren yazar.
(#11096892) gülmekten öldürmüştür. gerçi nickini ne zaman görsemde aynı etkiyi yaratıyor.
nickinin hikayesine goptuğum yazar.
inanılmaz derecede üniversite hocalarımdan birisi olduğunu düşündüğüm yazar. hocam sensen iyisin değilsen hocam olurmusun.
nickinin hikayesini bildiğim tek yazar. evet çok seviyorum bu yazarın nickini. sordum soruşturdum hikayesini de. durduk yere, herhangi bir yerde, herhangi bir zamanda sıçtırtma lamasına diyesim geliyor. engellenebilecek gibi değil. *
bünyesinde türkçe karakter bulunan tek yazar olsa gerek.

"sözlük elinizin altında tabi ohh miss"

yok lan, eskiden türkçe karakter içerikli rumuzu alınabiliyormuş.

kaymak: moonlight sonata

bedük: tek değilmiş *
nickine kurban olunası yazar.*