bugün

biri Cerrahpaşa tıpta biri odtü havacılık ve uzay Mühendisliğinde bir diğeri iTÜ makina da ve son olarak da şuan bunu yazan bende ankara üniversitesi fizik Mühendisliğinde. çalışmadım mk napalım uykusuz kalıp sabahlara kadar pcle uğraşmak arta kalan vaktide başka eğlencelere ayırmaktan çalışmadım. Pişman mıyım ? değilim .
biri daha reşit olmayan bi kızla birlikte olduğundan genç yaşta evlenmişti.
birinin babası şehir esnafına borç takıp başka şehre kaçtıkları için akıbetini bilemiyorum.
birinin uyuşturucu kullandığı için mahkemesi vardı.
biri de işsiz.

böyle tiplerin arasından sadece işsiz olarak çıkabildiğim için şanslı sayılırım.
bir tanesi farmakoloji sınavına çalışması gerekirken sözlüğe girmiş "sınıfınızdaki en arka dörtlü şimdi ne yapıyor" başlığına entry giriyor* kalan 3ü de götü devirmiş uyuyordur.
ikisi evlendi biri yurtdışında bir otel de departman müdürü oldu. Bende evde salak salak oturuyorum.
Üçlü yapıyorlar. Dördüncü mü ne yapıyor?
Ne aptal aptal sorular bunlar ya... Ben soruyor muyum kimi sikiyorsun diye?
4 sıradan toplam 16 eder. Nabalım varoş mahallede büyüdük, yarımızdan çoğu doğuştan trrek ti. Kim ne yaptı pek bilmiyorum ancak içlerinden biri şuan o okulda hademe, belkide bu sabah, dahil olduğu dörtlüyle oturduğu, sıranın altını süpürecek.
Hepsi üniversitede okuyor.
Biri işletme okuyor.
Biri insan kaynakları yönetimi.
Biri ekonometri.
Biri de uluslararası ilişkiler.
ne hayırsız arkadaşmışım görüşmüyoruz, kuzenimle en arka da beraber otururduk ama o da tıp okuyor.
3 ünü bilmiyorum da, 1 i chp il gençlik kolları başkan adayı olmuş. bıyık falan bırakmış o serseri ve hayta olan çocuk.
Birisi elektrik elektronik müh
Birisi kimya müh
Birisi hemşire
Sonuncu da askeri okul.

Baya iyiymiş lan bizim arka 4 lü.
Hepsi mühendis.
birimiz çok güçlü ve hatırı sayılır zenginlikte esnaf, birimiz inşaat mühendisi, birimiz bilgisayar mühendisi, birimiz de kamuda çalışıyor ve gayet mutlu;
bu da ön sırada ki ineklere kapak olsun.
yeniden hazırlanıyorlar.
Onlar çok çılgınlar.
Erkekler:

B... : Dış Ticaret
N... : Ressam
S... : Grafiker
Ç... : Endüstriyel Tasarımcı

Kızlar:

B... : Endüstriyel Tasarımcı
M... : Öğretim üyesi
Ş... : Endüstriyel Tasarımcı
P... : iç Mimar
3 tanesi aynı işyerinde çalışıyor. diğeri askere gitti.
Yazıyoruz işte.
iş yok.
Para yok.
Bunlar olmayınca hayat bile yok.
allah tayfa.
Beni geçelim diğerleri napiyor?

Biri istanbul üniversitesinde siyaset okuyor.
Ikincisi Okan da psikoloji okuyor.
Üçüncüsü aydın üniversitesinde hukuk okuyor.

Ben hala elizabeth.
okuyoruz, kötü okullarda iyi bir bölüm veya iyi okullarda kötü bir bölüm okuyoruz. hayat devam ediyor ne olacağı hiç belli olmaz diyoruz ve geleceğe ümitle bakmaya devam ediyoruz, Her zamanki gibi eğleniyoruz.
Hangi arka dortlu? 4 tane lise degistirdim olm ben, 16 tane var bende.
1 adet makine mühendisi,
1 adet bilgisayar mühendisi,
2 adet elektrik-elektronik mühendisi; herkes ayrı şehirde okuyor.
Bir tanesi üniversitenin hibrit araç projesinde yer almakta , diğeri müzisyen oldu ama aynı zaman da Elektrik Elektronik okuyor , bir diğeri de aynı şekilde elektrik elektronik mühendisliği okuyup satranç turnuvalarında Türkiye genelinde sıralama elde etmekte . ha şimdi en sonuncusu ; o tipini siktiğim de şu an karşımda Futboll manager oynuyor . işsiz sığırın önde gideni , ama seviyoruz işte ne yapalım dost .
marmara tıp

marmara tıp

çukurova hukuk

ege mühendislik

not: fen lisesi mezunuyuz aga *
işletme okuyorum. en fazla bu kadar oluyor bence ya.