bugün

bütün soruları yaptım diyen öğrencidir. cevapların hepsini hatırlar. tabi haliyle soruları da. en az 90 bekliyorum diye fazlaca bağırır etrafta. sınav sonuçlanınca o kişinin 60 civarı not aldığını görmek paha biçilemez tabi. ellemem o kişiyi. üzülürüm durumuna.

bknz:kendine yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yapma.
olum çok kötü geçti ya, sallayıp çıktım dedikten sonra en az 80 alan öğrenci.
sınav açıklandıktan sonra moral bozandan yeğdir.
Liseli deceted.
Universiteli ama hala liseli detected.
Okul bitmis calisiyo ama hala kafa 1500 detected...
sizin bir gün çalışmanızla hiç ilgilenmeyen, bunu duymayan anlamak istemeyen, kendisi haftalardır çalışıp sınavdan sonra sen geçtin yaa ben kesin kaldım diyen ( ki siz bilirsiniz kendisini, en az 90 alacaktır) hatta bazen abartıp ağlayan türleri de mevcuttur. tabi ki siz kalmışsınızdır sınıfın en düşün notuyla, kendisi de 90 la geçmiştir. sonra hiç bu olay yaşanmamış gibi bir sonraki sınavda bunu da tekrarlar utanmazlar.
sürekli bir panik haldedir. Şu sorunun cevabı şuymuş, şu soru şöyle yapılcakmış diyerek sizin de canınızı sıkar.
ay çok kötü geçtieee, kesin kalcaaam ben diyip açıklandığında doksan almışım diyen tiplerdir bunlar aynı zamanda.
en nefret ettiğim muhabbet sınavdan çıkar çıkmaz soruları cevaplamaya çalışan kontrol eden arkadaş muhabbeti. neyin derdindesin sınav bitti neyi değistireceksin yanlışlarımı söyleyip neden moral bozuyosun. her sınav sonrası bu muhabbete giren arkadaşların yanından hemen uzaklaşırım.
sınavınız kötü geçtiyse "sınav çok kolaydı yeaa" diye yanaşan tipler de bu gruba dahildir.
Bu tip ogrenciler sinav cikisi hemen aralarinda bir konsey olusturur ve tum sorulari tek tek inceler. Mumkun oldugu kadar bu ogrencilerden uzak durun.
--spoiler--
kötü geçti
+ 85 aldım kanka hoca yüksek okumuş.
+ ben niye 38 aldım o zaman amk.
--spoiler--
(bkz: olm o sorunun aynısı slaytlarda vardı ya)
çalıştığımız yerde sürekli moral bozan adamın amcasının oğludur.
_beşinci soruyu üç kök iki bölü dört bulan varmı ya ben logaritmadan yaptım türevlede sağlamasını yaptım ama emin değilim.
Öldüresiye dövülecek olan öğrenci.
"annesini yeniden evlendirmek" lazimdir.
sonra da sınavdan en yüksek notu kendisi alır.
bozduğu moralin üstüne sinavdan kalmasıyla insanı uçsuz bucaksız bir keyfe sürükleyen öğrencidir.
-nasıl geçti sınav ?
-2 soru yaptım sıçtık sen ne yaptın
-hepsini yaptım
- hepside seni yapsın göt.
Hepsini doğru yapan öğrenci herzaman için en moral bozan öğrencidir.

-5.soruyu ne yaptın?
+Fransa.
-Hayır salak italya olacaktı.
+Hay amına koyayım bunu da yanlış yapmışız.
ağzına kürekle vurulması gereken orospu çocuğudur. ya arkadaş bırak bari 2-3 gün rahat gezelim. ama yok, sınavdan hemen sonra bulur seni tüm cevapları söyler göt. madem bu kadar iyi biliyordun sınavda söyleyeydin de bir işe yarasaydın dersiniz ama artık çok geçtir.
Çok kolaydı dimi kanka sözü sinirleri Çok bozar.
Öldürünce nefsi müdafaa sayılan öğrencidir.
Tahtada sinav sonrasi sorulari cozer sinifin caliskanlariyla. O an basina tabela dusup gebermesini temenni etmisimdir hep.
Her okuldan mutlaka en az 1 tane bulunan, öğretmenlerinin gözdesi biricik gurur kaynağı olan çalışkan öğrencidir. Genelde kız olur ve kötü geçen yazılısı yoktur. Genelde bu tip sınavdan sonra tahtaya çıkıp kendi kendine soruları yazarak çözmektedir. Sınavdan sonra 'olum sıçtık lan' demeyen samimiyetsiz tipik çalışkan öğrenci.