bugün

o yıllarda o programı izleyenlerin hepsinin piskoloji halen bozuk şekilde gezmektedir, insanların kesilmiş kafasını kolu bacağını çok rahat bi şekilde ekranda izlenebiliyordu. ozaman rtük diye birşey yoktu bütün tv kanalları özgürdü. o zaman o programı izleyenler çok şanslı.
“iş işten geçmeden”, “olayın üzerinden fazla zaman geçmeden” anlamları da barındırır.
ilk bölümü 1993'te yayınlanan ilk olarak haluk bilginer'in daha sonra cem kurtoğlunun sunduğu bir neslin çoçuklarını görüntülerin sansürsüz yayınlandığı için korkudan altına ettiren realty show programı.
Anında ya da Yakın zamanda anlamına gelen bir deyimdir.
Demir tavında dövülür atasözünün iki kelimelik özeti.
görsel

Korkutan program.
Çocukluğumuzun travma programlarından birisi.
döneminin çok üstü kalitede bir iştir.
Küçükken yusuflatırdı beni. Spiker falan da çok gergin takılırdı. iyice tırsardım ama severek izlerdim.
Filan mahallede filan apartmanda bir şizofren adam karısını deşti der muhabir o anda cesedi gösterirler. Tövbe bismillah dediğim çok olmuştur zamanında. Ah Haluk Bilginer ah.
(bkz: fantezi kurbanı talihsiz metin)
Git tedavi ol amk.
Psikopat program. Türk milletinin bozuk psikolojisinin sebeplerinden biridir.
izlemeye başladığım program. en azından ceset gösteriyorlar.
Son günlerde sosyal medyada bu program sıklıkla yayınlanır oldu. Güne bu psikoloji bozan programı izleyerek başladım. Katilin verdiği ifadeden tutun da, ailesi öldürülen küçücük çocukların anlattıklarına kadar soluksuz izlerdik. Küçükken bu programı nasıl izledim? Annem neden bana engel olmadı? Aklım almıyor.

Ben de etkisinin çok fazla olmasının sebebi. Küçükken bi bölümüne ailemin de konu olması. Dayım faili meçhul bi cinayete kurban gitti ve hala katili bulunamadı. Küçüklüğümde ailecek yaşadığımız bi tramvaydı bu.
Psikoloji bozan programdı.

Manyak gibi izlerdik.
Bir dönem haluk bilginer'in sunuculuğunu yaptığı program. Sonradan çok pişman olduğunu söylemiştir.
cem kurtoğlu'nun Türkiye'nin en çok izlenen ve en çok beğenilen reality şovunda sıcağı sıcağına karşınızdayız repliğiyle yayına başlayan 90 ların efsane programı.. Bölümlerinin tamamına yakını cem kurtoğlu tarafından youtube a yüklenmiş ve bağımlılık yapıyor..
türkiye de 90lı yıllarda çekilmiş psikoloji bozan haber programıdır.
Şimdi biraz baktım da aboo o ney lan dedim resmen. Kesik başlar, şişen cesetler, çocuk yiyen yamyamlar var da var. Polis kamerasının çektiği fotoları programa atmışlar. Midem kalktı resmen. Bünyesi hassas olanlar izlemesin kesinlikle.
En korktuğum bölümü bir lokantacının çocuğu kesip lahmacun yapması bölümüydü. Dan diye gösteriyordu bütün cesetleri. Çocukluğumun kabusu.
90'lı yılların korkunç programlarındandır.

levent kırca bir olacak o kadar programında program sunucuları cem kurtoğlu ve haluk bilginer'i güzel hicvetmiştir.
Geçen yaz takıntılı bir şekilde izlerdim özellikle geceleri. Dönemin Müge Anlı programı denilebilir. Sansürsüz bir şekilde gösteriliyor. Mideniz kaldıramayabilir.
Eskiden her akşam ekranlardaymış.
Bir keresinde çocuğu rehin alıp kıyma yapıp millete lahmacun diye yediren ustanın hikayesini göstermişlerdi. Daha 15 yaşındaydım kanım dondu resmen. RTÜK bu arada alemlere akıyormuş sanırım.