bugün

Her gün yaptığımdır.
NoT: erkeğim.
Sabah giymeyi unutma riski yüksek.
arada yaptigimdir.
not: kadinim.
fantastique aktivite.

erkeğim: not.
bir erkek olarak yanımda yatan dişinin yapmasından en hoşnut olduğum şeydir.
Rahatlığın zirvesidir. Memelere özgürlük arkadaşlar.
güzel oluyor.
not tutan varsa versin.
Sarkmasından falan filan korkan arkadaşa şaşırdım ben. Nedeni ise şudur; sutyensiz yatmak bir kadının kendini şımartmak için yaptığı bir şey olamaz çünkü tam tersi sutyenle yatmanin şekli de dahil olmak üzere, kansere neden olabilmesine kadar bir sürü zararı vardır. Ve bunu her kadının bilip, en azından yatarken vücudunu rahat bırakması gerekir.

Istisnasız olması gerekendir.
erkeğim

not : her gün yaptığımdır.
2 gece yatmıştık böyle. memelerini yastık diye kullandım. ehhee.
güzeldir.
goodbye bebeğim.

görsel
benim gibi sutyen kullanmayi sevmeyenler sutyensiz yatar. gunluk hayatta da sutyen kullanmam zaten. kasiyor abi beni. relax olmak istiyorum ben. rahatima duskunum anlayacagin. bazen bir degisiklik yapip, kulotsuz yattigim da cok olmustur hani.
güzeldir ama hep unuttuğum şeydir. çıkarmamanın göğüs kanserine neden olduğunu öğrendiğimden beri bi pişmanlık duyarım. hem de bana destekli sütyen giyip olmayan memeye takan kızlar rahatsız oluyomuş gibi geliyo olm, varlığı yokluğu belli olmuyo mi unutuyom.
Efil efil uyumaktır. Evet.
En sevdiğim partner davranışı . Mis .
Rahat ama yapmam. O kalem düşecek.
Çalışma ortamında Pek hoş olmayacağı fikrine itiraz edecek çok kişi biliyorum.
Çok rahat bişey ya. Bende gece boyu destek için sütyenle yatıyom ama, bunaldığım gecelerde çıkarıp atmak süper rahatlatıcı. Oh be özgürlük varmış hissiyatı güzel.
Kızlar memelerinizi elleyebilir miyim ehehe.
Gece gece sözlükte oluşan elit ortam!. Tövbeler olsundu.
Abari ortalık karışmış, ben gidip yatayım. Memelere özgürlük sloganinin hayata gecirilişidir.
Meme içeren bir başlığa tam 20 dakika sonra bir erkek geldi. Topluca şaplandılar mı yoksa Kıyamet mi kopacak?
görsel