bugün

Daha çok bekleyecek olan kızdır. Alfa erkek ancak elde etmek isterse bunu yapar.
gittiği mekanda sipariş vereceğinde, bunu direkt olarak garsona değil de erkeğine söyletecek kadındır.

kendinize güvenin.
çonko olfo kodono soçolmoz soçor çonko.
Suriyeli erkek konu açsın diye okudum iyimi...
Bak benim için durum farklı ben konuşmak istemiyorum kızın felsefe anlayışı nice ateist demokritos tanrı tanımaz olduğu sürece yetersiz, ya hayatta her şey tez antitez sentez sonra acılar paylaştıkça çoğalır anne babalar bize acıma allah acısın de der ki bu doğrudur, kumsalın kum tanesinden meydana gelmesi gibi her maddenin bir taneciği vardır.

Doğru bilgiye hem akılla hem deneyle ulaşabiliriz(kant), matematik bilmeyen biri üçgen iç aci sorusu çözebilir(akılcılık), bize yarar sağlayan bilgi doğrudur sıkıysa inkar et!

Yani bunlar iki dakikada yazdığım bilgi, kıza felsefe konusu sanat konusu açıyorsun felsefede konuşunca bir iki saat engelliyor.

Felsefesiz kalmış ir toplumun düşünme yeteneği bitmiş demektir, bu yüzden felsefe konusunda konu açmama kapat kapat felsefe sevmem/bak devam edersen engellerim ya s.ktir et hegel i nice yi sokrat i aristokrat ı bana o 3 sayfalık şiirinden yazsana diyor, bizde sanat a eser vermek için doğmadık be güzel kardeşim, şiir karnı tok toplumlar içindir. Felsefe yapmak karın doyurur insani zengin eder(sufiler doğru bilgiyi asla bilemeyizciler adamlar sokak sokak dolaşıp felsefe yaparız ama parasını vereceksiniz demişler) ben şiirimi para kazanmak için yazmam sevgi ve hatır için yazarım, bilhassa inanmadığım duygu beşeri aşkı da konu olarak işlemem şiirimi prim için yazmam her neyse kızlar edebiyat güzeldir ama felsefe ve tarihe bu kadar ilgi gösterseniz çoğu 200 yılda olmak üzere 86 alman filozofa karşı 2000 yılda 10 a yakın filozof çıkarmak yerine filozof ordusu kurardık.

Sadece kadın için değil biz erkekler için de önemli, toplum olarak sallayın edebiyatı bilime, olmadı felsefeye gidin. Fikriniz ve bilgi birikiminiz yüksek olsun ki geleceğe dair bir planımız fikriniz analiziniz bir altyapınız olsun.

Evet umarım sıkmadan yazabildim, edebiyat değerli ama felsefe daha değerli hiç şüphesiz.
"Buraya çalışmaya geldim, muhabbete değil" diyerek duvar örmüşlüğüm var. Herkesle laubali olmaya gerek yok.
Suratsızlık bazen bunu gerektiriyor.
Hayatı boyunca böyle görmüştür. Onu elde etmek isteyen erkekler tarafından buna maruz kaldığı için doğru olanın bu olduğunu sanıyor olabilir.

Ya da canı sıkılmış takılmaya size gelmiş. işte eğlendir beni diye bekliyor olabilir.

En kötüsü kültürsüz bir ucube. iki muhabbet açamayan tip.