bugün

(bkz: dublajı orjinalinden daha iyi olan izlenceler)
izleyemediğim film sağlam kaynak yok arkadaşlar.
Güldüren filmdir.
Üçüncü sınıf komedi filmiyse bundan sonra hep üçüncü sınıf izleyeceğim amk.
üçüncü sınıf komedi filmi.
her insanın ömründe bir defa izlemesi gereken bir film.
alt yazı veya orijinal dilde izleyip anlayana çok sağlam ayar veren, eğitim sistemini eleştirirken bunu mizah yaparak anlatan efso amerikan komedi filmi. bir kere izlemiştim ve çok hoşuma gitmişti. harvard'da çekilen sahneler aynı zamanda harvard kültürünü de sağlam eleştiriyor. kısacası ''ne yani, siyahi ve ot yapan birisi bu okulda okuyamaz mı'' diyor anlayana.
içerisinde türk bayraklı sahneler barındıran, oldukça ünlü bir komedi filmidir.

görsel
Klasik afro-Amerikan komedisi. Anneli espriler falanlar değişik şebek mimikleri.
20 dk izleyip yarıda bıraktığım film.
hiç gülmedim lan ondan sonra mı açılıyor anlamadım..
Büyüdüğünüz yere göre eğer yıllanmış bir arkadaşınız var onunla beraber izlerken duygusal anlar yaşayacağınız efsane film.
ergenlik çağında izlediğim komik filmdir.
Ali g yi unutmayın hee.
Filmdeki pezevenk güldürmekten yarmıştır.
Lanet olası zenciler konuşma tarzıma geçtiler.
türk bayrağını görünce şaşırdığım film. birden fazla gösterildi hem de.
defalarca izlesem de bıkmayacağım film.
gayet güldürmüş filmdir.
iki oldschool mc olan redman ve method man'in şarkıları kadar eğlenceli filmleridir. mimikler ve diyaloglar gerçekten komiktir. filmin ikiside çıkmıştır 2012 yılında fakat henüz karşılaşmadım.
Hollanda'da bulunabilen muhteşem ot!
muhtesem bir genclik üniversite ve komedi filmidir. sinifa ilk girildiginde profesör istanbuldan gelen de var demisti ve ögrenci odasinda turk bayragi asiliydi. sonucta ölmeden önce kesin izlenilmelidir.
marijuana'nın ne kadar cool bir şey olduğunu tekrar hatırlatan film.
(bkz: legalize it)
tekrar tekrar izlenmeye değcek bir film.
Herkesin gülebileceği ama herkesin izleyemeyeceği film.
Zenci muhabbetleri çok sarıyor.
bugüne dek izlediğim en iyi ilk 5 komedi filmi arasına girer. filmde kapıda asılı olan türk bayrağı avrupa uyuşturucu ticaretine giden en büyük yol olmasından ötürüdür.