bugün

kendisinden epeyce yaşça küçük birileriyle birlikte olan kimse.
(bkz: Albert Fish)
küçük kız ya da erkek çocuklarla cinsel ilişkiye girmeyi seven kimse.

oysa 2004lü kızlarla cinsel ilişki başlığına entry girdiğimde, 6 eksi almış. burda da hastalık mastalık denmiş. ne ayaksınız anlamıyorum. 2004 küçük değil mi yani?

neyse bunu savunan gerizekalıları engelledim zaten. kafam rahat. engellemediklerim de bi zahmet beni engellesinler lütfen. en azından benim gözümde troll değil sübyancısınız çünkü. hadi eyvallah.
genelde yaşlı ve dinci tayfadan çıkan hastalık.
kaldilde bulunur kendileri. 13-14 yaşındaki kızları dağa niye kaldırıyorlar sanıyordunuz. eline silah verecek değillerdi ya!

görsel
Kendinden en az 5 yaş küçük birine ilgi duyma durumu denmiş... Bu durumda 30 yaşındaki bir kadına ilgi duyan 35 yaşındaki adam sübyancı olmaktadır. Teşekkürler Uludağ sözlük...

O öyle değil kardeşim onu bir yerde duydun ama aklında yanlış kalmış muhtemelen. Çocuklar arasında yaşanan cinsel münasebetlerde ceza alıp almama durumudur o. Yani 14 yaşındaki kız çocuğu ile 17 yaşındaki erkek çocuğunun arasında rıza ile yaşanan bir ilişkide yasalar iki çocuğu da korur. Ancak 15 yaşında ve yasalarca çocuk kabul edilen kızla 20 yaşındaki erkeğin ilişkisinde rıza olsa dahi yasal işlem gerçekleşir.

Ayrıca pedofili yani sübyancılık bir ruhsal hastalıktır. Parafilidir ancak her çocuk istismarcısı pedofili değildir. Bunu açıklamak içinde şunu söylemek gerekir. Eylemi gerçekleştiren kişi tüm cinsel fantezilerini çocuklar üzerine kuruyor ve yetişkinlerle ilişki yaşamak onlarla birlikte olmak asla bir anlam ifade etmiyorsa o kişi tam olarak pedofilidir rahatsızdır.

Fakat kişi sadece daha kolay elde edilebilir bir hedef olarak gördüğü için çocuklara yanaşıyor ama aynı zamanda normal bir cinsel hayatta sürdürüyorsa onun rahatsızlığı daha başkadır ona direkt salt sapık diyebilirsiniz.

Her şekilde ve her türlü Allah sizi cehenneme odun etsin inşallah orospu çocukları!
nöbetçi demektir. sıbyancı ise farklı bir şeydir.
Karpuz desenli topu kaymakamlık inşaatına kaçan yazarın içinde olduğu hededir. Ben değil, bi başka yazar.
Özellikle amerikan filmlerinde özel bir yeri olan ve psikolojik rahatsızlıkların halk nazarında özel bir örneğidir. Tercih meselesi değildir. Küçücük çocukların hayatlarıyla oynamak asla tercih olamaz.
(bkz: hayvandan aşağı mahlukat)
Subyanciarin allah belasini versin gercekten hersey affedilir bu igrenclik affedilemez hastaysan bile kendine sakla baskasina o gozle bakma allah belasini versin bu subyanci oruspularin.
Arada on yaş onbir yaş da olsa buna aldırmadan kız kardeşi yaşındaki kızlara yazan hayvanların dahil olduğu güruh.
çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklanması gereken sapıklardır.
10. nesil kızlara yazan 1. nesil yazarlardır.
görsel
(bkz: pınar altuğ)
orospu çocuğunun kibarıdır. kendinizdenden küçüklerle ne işiniz var ibneler ?

edit:eksileyen arkadaşın yarası var demek ki gocunduğuna göre.
bu ülkede sübyanlar suçlu, sübyancılar meşru sayılabiliyor. ne yazık ki.
(bkz: n ç davası)
en temiz yürekleri bile kinle dolduran orospu çocuklarına denir.

hala unutamadığım lise aşkımı 25 yaşında kel kafalı bir orospu çocuğu benden aldı. benim sırma saçlım safdır, temizdir bilmez ki ne pis duyguların döndüğünü. ne kadar anlatmaya çalışsamda ona anlamadı. artık ne dedi, nasıl kandırdıysa benim bitanemin hayatını kaydırmak üzere olabilir şu aralar. o orospu çocuğuna karşı öyle öyle felaket senaryoları çeviriyorum ki aklımda, uygulamadığım işkence türü kalmadı hayalimde.
bu yüzyılda çaresine bakılması gerekir.demokrasi falan herşeyi siktir ettim, yüzyılımızın sorunu, deccalıdır.
ucu fazla açık olan kavram.
16 de sübyancılıktır , 10 da...
2 sindede aynı muameleyi görebilirsiniz. hele bir de bu kızların kimlikleri geç kaydedilmişse ayvayı yediniz demektir.
misal 23 yaşındaki bir kız kimlikte 14 diyor. hadi bakalım gazeteye manşeti yapıştırırlar durumu açıklayana kadar başınıza herşey gelebilir.
aşkın yaşı olmadığı görüşüne katılmaktayım. ama şöyle ki; bilimsel olarak araştırmaların sonucu normalde aynı yaşta olan bayan ve erkeklerde bayanların erkeklere göre daha olgun düşünmesi, kısaca biraz daha olgun olmaları bakımından bayanların kendilerinden ortalama iki ya da üç yaş büyük erkeklerle birlikte olması dengeyi sağlıyormuş. yani erkeklerin kendilerinden yaşça küçüklerle sevgili olması doğal ama kendilerinden 1-2 yaş büyük kızlarla birlikte olmaları o kızların biraz daha çocuksu yapıya sahip olduğunu gösteriyor(muş). aslında düşününce mantıklı gerçekten de.
(bkz: kernel amadeus)
edit: ilkokullu entrysi diyenler var buna. töbe töbe..
bunların iki şöhreti...!

(bkz: hüseyin üzmez)
(bkz: halis toprak)
eee bir üçüncüsü;
(bkz: m ali erbil)
evet yolda yürüyoruz. 3 tiki kızımız* önümüzden geçen daha küçücük sarı saçlı mavi gözlü çocuğa* ;

"-Ayhh ne kadar taaaaattlııı!" diyorlar. ardından bir diğeri ekliyor.
*Malesef öğretmen lisesi kızlaar."

bu olaydaki insanlar olsa gerek lan.