bugün

ilk başlarda başkalarına gülünen ama daha sonra biraz uzak kalınca aynı duyguyu yaşamaktır.
şaşırtan duygu.yokluğunu hissetmez zannetsen de gün gelir misafir olur sonra da üye girişinde buluverirsin kendini.yıllar da geçse unutulmuyor.
eğer sözlük de sizi özlemiyorsa hiçbir anlamı yok.
cidden özleniyormuş. böyle 3 5 10 hafta çok da girmezseniz ve meşgulseniz sözlüğe girdiğiniz boş günlerinizi hatırlıyorsunuz falan garip duygularmış. evet.
internetsiz yurt ortamından gelince, memlekette hasreti giderilen durumdur. canımsın sözlük, iyi ki varsın!
kelimelerin dugumlendigi icimizi bosaltmak istedigimiz anlarda duyulan amansiz duygu yuklu zamanlardir sozluge olunan hasret.
onu baska sozluklerle aldatmakla sonuclanır.
açılın, yazacak çok çok cümlelerim anlatacak olaylarım var! hissiyatıdır.
su an hissettigim seydir.. ozledim ulan burayi. bi daha bu kadar ayri kalmam.
kız arkadaşınızın ya sözlük ya ben diye önünüze iki seçenek koymasıyla hayatınıza fazlaca girmiş eylem. yahu anlamıyorum benim ben olduğumu levitten başka kim biliyor. kac haftadır yazdığım ilk entry. seviyorum ulan seviyorum seni ama sözlüğü de seviyorum. her neyse... kib sözlük.
o değil de uzun zamandır yazmamışım ve ne çok özlediğimi farkederek hemen yazmak istedim. uzun zamandır nostalji hastalığına yakalandığımı tahmin ediyordum ki bu sözlüğü de hatırlamama neden oldu. hatta şöyle ki çok anım canlandı gözümde. bazı yazarlar hala bu sözlüğü okuyorlarsa onlara selam olsun.
çok tuhaf bir his lan.
çok uzun zaman oldu dolu dolu entry girmeyeli, yan tarafta meşgaleyi görmeyeli. özlüyor insan cidden.
peşinden sözlükle sevişme eylemi gelmesinden korkulan durum. biz online iken yapmayın bari.
Sözlüğü özlemektir.

Bi kaç gün girmedim vizelerden dolayı çok özledim be hacı.
sözlüksüz günlerin kazası yok be sevgili.
2 yıl oldu sözlüğe girmeyeli valla özlemişim herkese tekrardan Merhaba, arkadaşlar Merhaba samimiyetsizliğin geride bırakıldığı ortam, hiç bir sosyal medya oluşumuna benzemeyen sözlüğüm "Merhaba"
!
ilerde olabilitesi olan eylem. melaba.
ruhsal bunalimlar ve sikintilar yuzune kafam ayik gezmedigin sozlugu 5 gun boyunca terk etmistim ama baktim benden bir parca sevgilim dert ortagim cevremi olusturdugum guzel insanlarla dolu oldugu icin birakamiyor ozluyor insan .
Bambaşka yani metaformozluk bir durumu yaşıyorum. Kendimi tanıyamadım. Öyle böyle değil. Çok özlemişim.
Katipzade yakalamış . Maşallah takipdeyim.
2 hafta boyunca sözlükten uzak kalınca başıma gelen durumdur. gerÇi bilerek girmedim ama özledik ya ühühejıejjjeeüeheüh.
Asosyal loser ve çirkin yazarların eğilimi.

Ah siz Türkler...
işsizlikte boş bulunup aylar sonra sözlükte entry girmek.
aslında yazmayı özlemek. özledik de şimdi ne yazacaz onu bilmiyorum. bir süre yazmayınca teklemeye başlıyor galiba. aklına bir şey gelmiyor, bir şey gelsin diye de zorlamıyorsun. o zaten otomatikman cümle olup kendisi buraya yazılıyor. o değil de burada olmayınca anladım ki sözlük ekmek olmuş, su olmuş, balık olmuş, şarap olmuş, hayatımızda. vay be . eksikliğini ne biçim hissediyor insan. hayat böyle acayip yavan geliyor, ellerin portakal kokuyor, gözlerin cansız, ifadesiz beyazımsı bir küre oluyor buraya yazmayınca.
ben 2-3 gün giremedim ve şu an yaşadığım duygu lafı mı olur.