bugün

bilgi içerikli entryler girmektense başkalarının nickaltına yorum yazarak sözlüğün mına koymaktır adeta. ben de koydum, koymadım değil. zevkliydi.
(bkz: yukarıdaki başlık gibi)

durumun özeti budur!
zaman zaman akıldan geçendir.
sağda solda buldukları haberleri copy-paste yapan ergenlerin aktiviteleridir.
üç üstteki entry ve onun yukarıdaki başlık gibi olan entrylerin sözlüğe sık girilmesi ile ortaya çıkan durumdur.
Genellikle olan durum.
Çoktandir olan durum.
Sözlügü suriyeye libyaya çevirmektirr.
Sözlüğü amacından saptırıp sorulu cevaplı entry görmektir.
Ulan amk hala sözlük diyoruz entry diyoruz forum diyoruz amk.yuh be.
Bir hatadır. Kimse bu Sözlüğü forma çevirme amacı güdemez. Bir sonra ki entry bir önceki entrye cevap niteliği taşıyamaz. Saygılar. Evet.
başlığı açacaktım zaten burada varmış.
sözlük formatını boşvererek foruma yazıyormuş gibi yazan, sözlük amacını unutan, genelde birine laf atmaya ya da başlığa cevap vermeye dayalı entryler giren yazarlar sayesinde oluşan durumdur. entry dedim sözümü geri alıyorum, zira entry denmez buna.
lakin artık sinirimi o kadar bozuyor ki görür görmez basıyorum eksiyi, bazılarına özelden küfür etmek istiyorum ama yeterince stres var hayatımızda. velhasıl kelam eski bir yazar olarak sözlüğe çok az giriyorsam, bir gün tamamen gidersem buralardan o da bu formatı sikip atan tipler yüzündendir. kusura bakmayın kibar olamayacağım. bir sözlük zevkimiz vardı onun da içine ediyorsunuz.
adam haklı +rep.

----------------------------------------------
(8 gb tek ram mi yoksa 4 gb 2 ram mi?)içerii
arkadaşlar, iyice lise forumlarına çevirdik sözlüğü. bilgi içerikli entry diye bir olay kalmadı, sol frame in dizine indirdiniz yav.
Valla entry silecek modlara kolay gelsin.
Tanım vermek yerine üstteki entry e cevap yetiştirmektir.
aynen öyle iki üstteki entry'ye katılıyorum.
moderatörlerin siklemediği olaydır.