bugün

Her an 2014'ten bu yana yazdığım çizdiğim ne varsa silip kendimi buradan soyutlayasım var.

Önceden bu kadar değildi de şu 3-4 yıldır bir garip oldu sözlük. Sözlüğe mutlu girsem bile mutsuz, bi tatsız çıkıyorum şu sıralar.
(bkz: sözlükle ilişiği kesmek)
twitter gibi yerleri de terk edecekseniz kutlarım.

önemli bir misyonumuzun olduğunu düşünmüyorum.
internette izimiz varken daha az yalnız olmuyoruz neticede.

hakkınızda hayırlısı olsun arkadaşlar.
Geri dönmekle sonuçlanma ihtimali vardır. Başına geldi oradan biliyorum. Kısır döngü.
3 aylığına yaptım ama özledim tekrar.
Biraksakta bir türlü pencesinden kurtulamıyoruz bumerang gibi geri dönüş yapıyorum.
an itibariyle alınmayan karar. hadi eyvallah.
Bırakan bırakır, hala entry giriyorsa ilgi bekliyordur. Size bakan olmadı mı ? Dinli takımlı akpli falan başlık açsanıza.
Kürkçünün dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanıdır.
Bir eylemden sonra hemen yapacagim is. Yapmayan namerttir. Bekliyoruz, gorecegiz.
https://youtu.be/wWHCYFRZx6c
Akıl sağlığı için yapılması gereken eylemdir. Zira burası dar görüşlüler ve fikirlerinde aşırılığa kaçan aptallarla doldu. Sözlük objektif olmadıktan sonra burası foruma döner keza öyle de olmuştur.
Son zamaarda hep kurusıkı atilan eylem. 228 online var gencler. Sozluk aliskin degil kasiyor.

Birkacinizi yolda tukurmemiz lazim.
sözlüğe bırakmatan çok çok iyidir. teşekkür ederiz !..
Efillanın iki günde bir düzenli olarak yaptığı eylem.
görsel
ingilizceyi sözlük kullanmadan konuşabiliyor olduğunuzu gösterir.
çaylaklıktan çıkamamanın bir sonucudur...
Yeni geldim sarmazsa bir süre sonra yapacağım eylem.
Gidene bizim orda dur demezler.

S.ktir git derler.
online sözlükler çıkınca gerçekten çoktan sözlükleri bıraktık.
Galiba yapılamayandır. Hey modlar o kadar saçma entry giriyorum çaylak yapsanıza beni. O zaman girmem belki
uludağ sözlük bırakılmaz, ara verilir.
evet arkadaşlar kısa bir süre içinde sözlükten gidiyorum. cahilliğe laf söyleyip küfür etmeden kendini ifade edemeyen arkadaşa selam olsun. çok zeki olsaydın da zekanla tartışsaydın benimle.

kalbini kırdığım herkesten özür diliyorum, neyse ki daha fazla kırma ihtimalim yok artık.
beni seven veya sevmeyen herkese saygılar, tanımadığı kişiye karşı saygısızlık eden kişiler olmadıkları için tabi.
özleyeceğim hepinizi. mutlu olmanız dileğiyle.

benden sonra gelenler inşallah körpedir.

tanım: sözlük hesabını silmek.
an itibariyle aldığım karar. hoşçakalın.