bugün

Daraldım bir açma kapama tuşum olmalıydı.sistemi kapatıp çıkasım var.
Bu soğuk ne muhakoyim.
Güvenilir kişi kalmadı herkes menfaatçi oldu.
Eskiden yaşamak için çalışılırdı..

Şimdi çalışmak için yaşıyoruz...

Ölelim aq..
Hayat acımıyor vuruyor ve nakavt yapıyor. Havlu atmamı bekliyor ama orta parmağımı kaldırıyorum sonraki raunda giderken.
iş yok, para yok. uykusuz geçirdiğim saatler. tam anlamıyla bok! bir hayat.
Daha gün bile doğmadan yollara düşmekten aşırı halde bunaldim. Isyanim bu sisteme. Yazıktır, günahtır.
Sozlukte acilan basliklar yeterince ilgi cekici degil ve hicbir derinligi yok. Kalitesizlik akiyor.
https://youtu.be/QSX4o5NTEhI?t=77
fuck the system.
Faizler yükseldi. Kol gibi giriyor hepimize.. Aq. Doları oyuncak gibi oldu tutanın elinde kalıyor..

Düştü dedikleri her şey çıktı.

Ülkece asgari ücrete kilitlendik..

Tek derdimiz hala sakızın orucu bozup bozmadığı...

Battıkça batıyormuyuz..

Yoksa zevk mi alıyoruz..
Bu yazı 13.Lejyonun Legatusu ve Galyalar Fatihi ve Roma'nın tartışmasız konsülü Gaius Julius Sezar tarafından yazılmaktadır !

Uludağ sözlük içerisin'de bulunan hanımlar ve beylerin dikkatine !

-Sözlük içerisin'de herhangi bir bayan veya erkek yazara hakaret edenler asılacak !
-Sözlük içerisin'de herhangi bir bayan yazarın özeli kapalı olması halinde cezalandırılacak !
-Sözlük içerisin'de Roma'ya,Türkiye'ye ve Evren için gerekli olan temel kutsal şeylere küfür edenler öldürülecek !

S.P.Q.R.
uçak rötar yaptı kardan dolayı spreylenmesi gerekiyomuş oooofff.
Kahrolsun! insanı insan yerine koymayan her düzen. Kahrolsun! Acımasızlıği ilke edinmiş her insan. Kahrolsun! Masum olanlar için sızlamayan her vicdan.
kainatın amına koyim.
Sizin kurduğunuz bu sistemin, eğitim sisteminin, okullarınızın, yaşam standartlarının taa bir hayrını göremedim daha.
Hafta içi her gün metrobusle 1buçuk saat yol alarak işe gitmek istemiyorum artık. Yıldım sözlük.
(bkz: gss prim borcu).
bazen tüm dinlerin üzerine işemek istiyorum. saygılar!
Kiralık işçi olayına karşıyım.
Düzgün düzgün yaptığım diyetimi bir anlık boşluk sonucu burger kingden aldığım çift menüyle bozdum. (bkz: fuck you capitalism)
Neden iyi insanlar başkalarının mutlu olmasıyla huzur bulabiliyorken. Kötü insanlar kendi mutlulukları için başka insanların mutluluklarını çalarlar anlamıyorum.
ilk kez birini sevmediğim için kendimi suçlu hissediyorum.
Hatta biliyo musunuz onu sevmediğim için ağlıyorum. O sevilmeyi hak ediyor ama ben aptal olduğum için başkasını seviyorum.
(bkz: yeniçeri isyanı)

yakında sultana karşı olur heyhat...
beni beğeneni ben beğenmem benim beğendiğimde beni beğenmez yeter ulan.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar