bugün

kaale almamak denilmesi uygun olan durumdur.
okul kaydı var dediler geldik.
mastürbasyon yapmak.
keman çalarken şiir okumak, aynı anda iki farklı yazı yazmak. beni mutlu etse de kimse tarafından umursanmamıştır. olsun.
çok iyi perspektif çizim yapabilmem bu tanıma giriyor sanırım. zamanında bir resim kitabından öğrenmiştim perspektif tekniğini. o gün hırs yapıp kağıtlarca perspektif çizimi yapmıştım. ve inanmayacaksınız ama şimdiye kadar benden iyi kullanabilen görmedim bu tekniği. ama şimdi gelip gölgelendirme, tonlama falan ne durumda kardeşim desen, susar, elimi yüzüme kapatır, ağlayarak kaçarım.
fışkırtmadan tutmak suretiyle orgazm olabilmek.
Dirseğini yalamak.
Gözümden su fışkırtmak, tüm parmaklarımı 90derece geriye katlamak.
Çok iyi oyun oynarım. oyunun mantığını, nasıl oynandığını falan hemen kaparım yani. hiç acımam.
serce parmagimi elimin üst kismina deydirebilecek kadat egmek. cok yetenekliyim.
göt kadar arka balkonda top sektiriyorum.

100 yaptım olum küçümsemeyin.
hocalarım zamanında iki işi aynı anda yapamazsınız diyodu. ama yalanın alasıymış.
zaten neler neler yazılmış, hepsini takdir ettim. bende bi kaç işi aynı anda yapabiliyorum.
film izlerken cips yiyebiliyorum hatta bazen kola bile içiyorum. zor ama alıştım, pek kimse yapamıyo.
Bulaşık makinasını azami bir şekilde boşaltmaktır. Göze ne kadar zor gelse de oldukça kolaydır. Önce bardaklar, sonra tabaklar.
el kremini sıkıp, delikten düz şeklinde krem çıkarıp, kutuyu gevşeterek içeri çekme suretiyle çıkan sesten müzik yapabilmek. evet bunu yapabiliyorum.
100 metre yükseklikten itfaiyeci inişi ile inmek.
tabi öncedendi artık yok.
durmadan 2 kilometre yüzebilmek .çok gururluyum sözlük ama kimsenin umurunda değıl tabi (swh)
Kaşlarımı oynatmak , parmaklarımı ters çevirmek.
aynaya bakmadan eyeliner çekmek, rimel sürmek. hani yamuk yumuk eyeliner çekip gezen hemcinslerime duyrulur *
expres kasaya tamamen dolu market arbasıyla yanaşıp çirkefliğimle hepsini kasadan geçirtebiliyorum. *
gülerken burun deliklerim açılıp kapanıyor. (bkz: doğal yetenek)
Sözlükte sesimi duyan, ariyo biraz daha konuşmak istiyor... Valla bak sözlükte tanımayan kız yok beni hele sesimi duyma şerefine nail olanlar aşıklar bana. Melis hariç çünkü melis başka...
çok fena kağıttan uçak yapıyormuşum. şu anda fark ettim bu yeteneğimi. mavi kağıttan uçağımı balkondan attığım zaman köşeyi dönüp arka mahalleye kadar uçuyor.
5 sene önce gözbebeklerimi titretebiliyodum.* geçen gün geri geldi tekrar titrettim ama şimdi yapamıyorum. çok süper bi özel güç galiba. öyle ha diyince yapılmıyo. hala da keşfedilmedim. ilginç.

edit: oha böyle bi çocuk haber olmuş. http://www.haber7.com/yas...rini-titreten-cocuk-video

ben daha güzel titretiyodum lan. kaçtı fırsat. elimizden tutan olmadı ki amk.
boynumu ve bütün parmaklarımı çıtlatıyorum.
Kulaklarımı oynatabiliyorum.