bugün

bik bik: yeminli mali müşavir olmuş, sinir hastası bir obez.

acilin ben maxfaktor uzmaniyim: çapkınlık derdin de, gerçek aşkı bulamayacağını düşünüyor. kel ve küpeli.

ay lav yu sosyalizm partisi iki çocuk annesi pasif bir ev hanımı.
pishman: yaş almış başını gitmiş hala pişman hala bezgin.
rapunzel:saçlarımı yıkıyamıyorum anam bunlar nasıl uzamış böyle ah şimdi genç olsaydım...
sundaymorning: kendisine bir reklam ajansı açmış fakat işlerin büyümesinden dolayı başa çıkamamış en yakın arkadaşını başa geçirip fransaya kaçmıştır. orda bir çok tablo yapmış bir çok sergi açmıştır. kendinden yaşça küçük bir gençle evlenmiş egolarıyla baş edemediği için kısa sürede boşanmıştır.
kewell the wizard of oz: kewell'ın futbolu bıraktığına şahit olup, antrenörlük kariyerini takip ediyor.
emekliye ayrılmış bir öğretmen, hafif kilo mu almışım ne. gözlerde eskisi kadar iyi görmüyor. çocuk kalkmıyor ki bilgisayarın basından ben gireym sözlüğe.*
jetlag olmus barbunya: memur olmuş bamya.
darkranger: kariyerinin zirvesini ne yazık ki geçmiş bir inşaat mühendisi, çocuğunun üniversite mezuniyetinden sonraki iş bulma derdinde, diğer çocuğu ise üniversite sınavına hazırlanmaya çalışıyor. ev var, araba da, hatta yazlık bile var, yurtdışını bile gitmiş görmüş, hatta büyük ihtimalle bir süre dışarda da çalışmış, ama şimdi sakinleşmiş, emekliliğine yaklaşıyor.*
öncesinde,
- hele bi 2012 yi geçelimde sonrasına bakarız.
(bkz: cool adam)
(bkz: hala zengin)
* niddhog ??
(bkz: evli ve 3 emo annesi)

tövbe de lan.
kuzey ülkelerinin birinde bir gölet yakınında balık tutarken görüntülenebilirim.*
bu hızla gidersem 150 kilo ve alkolik bir evsiz olabilirim..
norveç'te balık çiftliği kurmuş bi insan olurum heralde.ya da norveçli balıkçılardan olurum. balık kesmeye devam.
heyo: emekli ve hergün ege de denize karşı müzeyyen senar ve safiye ayla eşliğinde dostlarıyla rakı içiyor.. *
unitedcolor: yıllarca yurtdışında kalsa da vatan gibi yar olmaz diyerek ülkesine dönmüş, bir üniversite de prof.luk yapıyor.
camelblue: guama türk büyük elçisi olarak atandı. emekli oldu ve deniz manzaralı evinin balkonunda orijinal camel blue içerek keyfine bakıyor. görev sürecinde başından geçenleri bir kitapta topladı. kitabı üç senedir newyork times best sellersda zirvede.
sifresini unutan da vinci: elektrik mühendisliğini üçüncü senede bırakıp holly wood'a adım attı. hayatı boyunca ortaya çıkardığı bütün filmlerinde aynı baş rol oyuncusunu oynattı. sonunda onunla evlenerek akdeniz sahillerinde bir villada yaşamaya başladılar. kocasının ekmek almaya gidiyorum diyerek evden çıkmasından beri onu hiç görmedi. en son papağanıyla geri dön şarkısını söylerken görülmüş.
sarhos uurboceeii: okulunu bitirir bitirmez evlendi ve tek seferde üç tane çocuğu oldu. * iyi bir ev hanımı olan uğur böceği kocasının işi nedeniyle kanadaya taşındı. kocaman çiftliklerinde huzur içerisinde yaşarken sıkıldı. kocasından boşandı ve izmire yerleşerek bir bar açtı. saçlarını laciverte boyattı, bir de motor aldı ve barın en tenha köşesinde rastladığı gençlere ezeldeki ramiz dayı gibi öğütler veriyor. * *
helix: üniversitede bir profesörle evlenerek ingiltereye taşındı. beklediği gibi geçmeyen evliliğinde mutsuz oldu. karşı komşusunun evli oğlunu görünce hayatının aşkını bulduğunu anladı. o ve karşı komşusunun oğlu eşlerinden boşanarak birlikte floridaya yerleştirler. şimdi limon kafalı bir oğulları ve iki tane köpekleri var. * * * *
visne cekirdegi:eğitim hayatını bir türlü bitiremediği için hayata geç başladı. 43 yaşında ilk evliliğini yaptı. kocası bir sene sonra kalp krizi geçirip öldü * ve mirası iç eden visne cekirdegi dünya üzerinde köpek çiftliği ağı kurarak servetine servet kattı. kırk dokuz yaşındayken yirmi altı yaşında biriyle evlendi. kandırılan ve maldivlerdeki villalarını kaybeden visne cekirdegi şimdi boşanmanın sonuçlanmasını bekliyor. * * * * * *
cool adam: yıllar sonra anladık cool değil bildiğin yavşakmış..
alev alev: kendini ilme adadı ve evde kaldı. özgürlüğün tadını çıkarıyor. *
abraham sweetvoice: kendini alev alev' e adadı ve evde kaldı.
cool adam: hala zengin görünmeye çalışıyor.
zall: hala sözlüğün başında usanmadan sıkılmadan çalışıyor. * *
bursalı yazarlar: hala halı saha zirveleri düzenliyorlar. *
vatkenaydusamtaymz: takıntıları olan mükemmeli beklemekten vazgeçmemiş hala umudu olan ilim irfan sahibi sözlükçü.
heredot1923:mortu cekti.
qqvpp: topic kullanıyor.