bugün

aç, biilaç, tipsiz, moron, fakir ve görgüsüz olmaktır.

uzatmak istemiyorum bu sefer anlayan anladı.
yıl olmuş 2012 halen kız ayarlamak?? peh! tamamen ezikliktir.

devir ibnelik devri.. seviş benle lan fikri.
mahalle kızlarını ayarlayıp, rahatsız edilmek istenmeyen yazardır.
(bkz: verse herkesten önce koşarsın ama)
(bkz: teknik bilimler öğrencisi) Bu okullarda 1 erkeğe 2 erkek düşer.
bu, sözlüklerde; heteroseksüel olup da sözlük kızları ile hiçbir şekilde ilgilenmeyen er kişilerin tam olarak ne yaptığını gerçekten merak ediyorum.

güzel arkadaşım bu sözlükte kız olmazsa sen yazmazsın. kankan da yazmaz. kimse yazmaz. kızı ayarlamayacak bile olsan, o kızın takdiri için yazarsın. "çok güzel. beğendim. =)" mesajını almak için yazarsın. inkar etme.

aynı şekilde kız da erkeklerin takdirinden haz duyar. iki cins de birbirinden güç alarak yazar. oy verir. celebrityleşir trollük yapar nick altı toplar. sistem budur.

sen şimdi kız ayarlamak istemiyorsun da ne istiyorsun? nasıl bir sosyalleşme hayalin var esasen?

aklıma taşak kokuları eşliğinde sakallarını birbirine sürten erkekler geliyor. daralıyorum. ibnelik değil kast ettiğim şey. farklı.
demek ki böyle böyle düşüyor kızlar...
badem ezmesi olmaktır. badem burda eziktir ve çok güzeldir.

ne diyon sen tarram cümlelerine örnek bir yargıdır.
ya bence herkez gitsin bi sevişsin öyle takılsın sözlükte. cinsel içerikli olmayan başlık avına çıktım resmen yahu insaf!
Birisiyle beraber olmayı , duygusal olarak bir şeyler yaşamayı kız ayarlamak olarak gören sığ erkek senin tabirinle gidip peri kızını ayarlasan yine de eziksin hatta eziklikte 1 numarasın önce kızlara bakış açını değiştir saygı duymayı öğren yalnız kalmazsın zaten...
niye biz orospu çocuğu muyuz bizi adam yerine koymuyonuz, kızdan saymıyonuz? sizin ananıza bacınıza yapsalar hoşunuza gider mi?
Asosyalliğin ve özgüvensizliğin doruk noktasında olmaktır.
Acizlik , zavallılık , kötülük barındıran her cümlenin açılımının toplandığı kişi demektir . ifşa olmuş o...ları sanaldan medet umacak kadar düşüp karşısındakinide bozmuş bir pislik . Bunlar birde kamera açar birbirlerine düşerde düşerler hani
ayarlayamayacak kadar ezik olmaktan iyidir.
bu eylemi gerçekleştiren arkadaşlar en sonunda "salça" olmak üzere imalata yollanır. evet.

tanım: asosyal olmanın yarattığı ruh halinin getirisi.*
ayarlamis olanlari kiskanan osbirci zirvasidir.
--spoiler--
verseler nefessiz sikersin ama
--spoiler--

ezikliği eziklikle bastırma adına sözlükten kız arkadaş bulanlara atılan çamurdur.