bugün

sadece türk ve alevi değil, din mezhep, etnisite ve her türlü ayrışmaya neden olan düşmanlığa izin verilmemeli.
"sözlükteki alevi ve kürt düşmanlığı" olarak, daha doğrusu "sözlükteki azınlık düşmanlığı" olarak değiştirilmesi gereken başlık.

ben herhangi bir türk düşmanlığı göremiyorum zira.

edit: he bu arada iyiki en azından türk düşmanlığı yok, bir de o olsaydı sıçtığımızı sıvamış olurduk sanırım.

über zekalılar mesaj kutumu yakmadan önce anlamaya çabalasınlar.
Aşağıdaki düşmanlık örnekleriyle eş olan düşmanlıktır. Kınanmalıdır.

(bkz: sözlükteki türk ve sünni düşmanlığı)
(bkz: sözlükteki kürt ve sünni düşmanlığı)
(bkz: sözlükteki kürt ve alevi düşmanlığı)
(bkz: ırk mezhep etnisite düşmanlığı)
Alevi düşmanlıgı yoktur bir beyaz türk olarak alevileri severim işin şakası bir yana hepimiz insanız işte geldik işte gidiyoruz neyi paylaşamıyoruz, neyin peşindeyiz anlayamıyorum hayatın tadını çıkartalım böyle boş işlerle uğraşarak kıymetli zamanımızı bitirmeyelim .
(bkz: kürtle kürt olunmaz)
(bkz: kürt kızlarındaki o mezopotamya kokusu)
(bkz: kürt cici kürt saldırmaz kürt masum kürt usludur)
(bkz: kürt sorunu yoktur sorunlu kürt vardır)
(bkz: kürtlere çok iyi insanlar deyip türklerle yaşamak)

not: çoğaltılabilir. insanı türk olmaktan utandırırsınız ayrıca.

(bkz: yaşasın halkların kardeşliği)
kürt düşmanlığı yanında bir hiçtir.
bir solcu tespitidir. aslında türk kürt eşittir falan diye yazar orda burda bu arkadas ama simdi işine böyle geldiği için türklükle aleviliği ayrılmaz birer parça gibi göstermeye çalışmış. türklüğü kullanarak aleviliği kurtarma gayretinde. bunlar alevi kimlikleriyle dışlandıkları için türk kilmliğiyle var olmaya çalışıyorlar. aleviliği de türklüğe yamamaya çalışıyorlar. ama biz bu çakallıkları yemiyoruz tabi.