bugün

(bkz: sözlükte paralel var)
zall, seni görevinin başına davet ediyorum.
Gün geçtikçe artıp, her yerden çıkıp huzurumuzu bozuyorlar.
Güzel bir temizlik yapmanın vakti geldi.
(bkz: her yerdeler)
az evvel beni mesaj yağmuruna tutan paralelciler. engelledim hepsini. feto'nun boydak holdingini de devreden sökünce bunlar bi ağla bi ağla *

ifşa etmek istemediğim münafıklardır nokta net.
ben birini biliyorum en azından ama şu anda yazmıyor..bekliyorum yazsın ki rencide edebileyim ben de..
(#29359014)
Sözlükten sürülmeliler, onlara ait tüm başlıklar kaldırılmalı. Huzurlu ve güvenli bir ortam sağlanmalı.
Çocuklar da şeker yiyebilsinler diye.
sözlükte ne acayip tipler var..bence onlar da olsun ve yazsınlar ki çapsızlıkları dökülsün orta yere..
buraya soyadımı yazsam beni iki günde boğarlar .
yaz panpa
Fuat Avni yazdı yarın sabaha operasyon varmış sözlükteki parelelciler için.*
dunyada baska seylerinde oldugunun farkina varirlar yazmis bir tanesi. dostum adamlar 160 ulkede turk bayragini dalgalandiriyor. terorun kol gezdigi ulkelerde silahsiz bicaksiz egitim verip turk adini dunyaya yayiyorlar.

bu adamlara dunyada baska seyler de var gibi cumleler kurmak akil kari degildir.

not:umrumda degil ama yine de yaziyim cemaatci degilim
Dışarda devletimizin kendileriyle başı agrıyor zaten. içerde de biz tek tek ifşa edip sözlükten gönderip, girişlerini engellemeliyiz. Her vatandaşın yapması gerekmekte.
bu yasa geldim bu insanlarin bir kotulugunu gormedim. onlardan olmamama ragmen deger verdiler bana. bu yuzden bu kadar hakareti haketmiyorlar diye dusunuyorum.
allah onlarin evlerine atesler salsin.
Yaşasın fişleme yaşasın ayrıştırma yaşasın yazma hakkını elinden alma. Söyle gardaş kaç paraya trollüyorsun ortalığı. Millete burs vermek yetimi gözetmek Türkçe'yi dünyaya yaymak nerene battı?
Dünyanın bilmem kaç ülkesinde bayrak dalgalandırıyorlarmış. O dalgalanan bayrağın altındakiler G20 zirvesi Türkiye'de yapılmasın diye Brüksel'de lobi yaparlarsa , ABD temsilciler meclisinde Türkiye aleyhine Yahudi lobisine baskı yaparlarsa , uluslararası kamuoyunda Türkiye'yi hem terörist hem de terör destekçisi gibi göstermeye çalışırlarsa , Türkiye Cumhuriyeti'nin Cumhurbaşkanını ; ister sevin ister sevmeyin , uluslararası arenada diktatör diye tanıtırlarsa , kusura bakmasınlar da dalgalandırdıkları bayrağın benim için bir ehemmiyeti yok.
Bir tanesi çıkar PKK ile özdeşleştirdiği HDP için oy toplar * bir tanesi çıkar Nato'yu Türkiye'de göreve çağırır * , bir tanesi çıkar yazısında Anayasa Mahkemesi'ni el altından AKP ye kapatma davası açmaya çağırır *
Ne diyeyim lan ben size. Kendi ülkesini dışarıya şikayet eden Türkiye sevdalıları ! Hocanızı da alın gidin.
Saklandıkları yerden bulup çıkarmanın zamanı geldi.
her yerdeler
(bkz: paralelciler üzgün)
listesini yapalım da mit' e iş çıkmasın.
edit: sesleri solukları çıkmıyor yavşak haşhaşilerin, ancak eksiliyorlar.
gizlenmelerine gerek olmayan paralelcilerdir. zaten kabak gibi meydandadırlar.